Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Mój mod  (Przeczytany 8932 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Moczymord

• Hulaka
  • *
  • Piwa: -2
Odp: Mój mod
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 03, 2012, 18:28:01 »
Ta cienkie, wpisz w google husarz, jest bardzo dużo porządnych obrazów, zdjęć itp.
Jak będziesz miał jakieś skriny to wrzucaj :D
Zbyt wysoka sygnaturka została usunięta. Tak w ogóle 450 pixeli to chyba nowy rekord

Offline Blitzwing

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 03, 2012, 18:41:07 »
Ale jak chcesz zmienić teksturke za pomocą obrazka przedstawiającego daną jednostkę?
Sława!

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 53
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 03, 2012, 19:16:38 »
A może zamiast marnować czas, po prostu ściągniesz sobie WFaS moda? Bo nie masz nawet najmniejszych szans, by się do niego chociaż zbliżyć, więc szkoda twojego czasu na tworzenie czegoś, co nie ma szansy zaistnieć. Dosłownie. Większość modderów gdy zaczyna własne projekty ma jakieś doświadczenie w moddignu. Umiesz coś? Bo jeśli nie, to nie daje twojemu projektowi więcej jak 2 miesiące zanim sobie odpuścisz.

Offline korkoranek

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 0
  • aka Korkoran
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 03, 2012, 19:20:40 »
A może zamiast marnować czas, po prostu ściągniesz sobie WFaS moda? Bo nie masz nawet najmniejszych szans, by się do niego chociaż zbliżyć, więc szkoda twojego czasu na tworzenie czegoś, co nie ma szansy zaistnieć. Dosłownie. Większość modderów gdy zaczyna własne projekty ma jakieś doświadczenie w moddignu. Umiesz coś? Bo jeśli nie, to nie daje twojemu projektowi więcej jak 2 miesiące zanim sobie odpuścisz.

Jeżeli masz racje (a na to wygląda) to nie daję temu tematowi więcej jak tydzień życia :).

Offline Tapase

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 04, 2012, 11:13:13 »
Może nie zbierajmy się tu jak kruki nad padliną, tylko jakoś konstruktywnie zachęćmy do rozwijania swej osoby...? Osobiście też uważam że taki mod to próba ataku motyką na słońce. Może najpierw pobaw się grafiką 3D? Zrób kilka śmiesznych modeli świata który Cię otacza, czegoś się poduczysz. Następnie dobrze by było to oteksturowac. Kolejny rzut to chyba zapoznanie się z MSem, zrobienie małych zmian, podmienienie przedmiotów na własne. Może jakaś kreatywna własna misja? Z tą wiedzą przyłącz się do jakiejś ekipy, przez dwa - trzy miesiące pomóż tworzyć 'cudzego' moda, i z tym bagażem doświadczenia zabierz się za własną zabawkę. Ja również zaczynałem od totalnego zera z własnym projektem (ach ten zachwyt gdy udało się podmienić teksturkę!), a na chwilę obecną świetnie się bawię dalej, powoli skrobiąc przy AoM. Tym razem na warbanda. ; )

Pozdrawiam serdecznie!
- próba przeniesienia Wojny o Pierścień na silnik M&B!
"Mod nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, lecz właśnie wtedy kiedy ma na to ochotę." - Gandalf do moderów.

Offline Skrzetusky

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 04, 2012, 17:53:49 »
Chwila ....Ale co ma wspólnego Zakon Krzyżacki z RONem?Chyba ze to ma być mod bajkopisarza...No i ja tez myślę ze mod nie ma szans zaistnieć.Moim zdaniem najpierw coś zrób.Nawet screena nie pokazałeś.A jako początkujący "moder" na pewno nikogo nie zachęcisz do pomocy nie mając cokolwiek zrobionego.

Offline LuqassPL

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 05, 2012, 00:31:51 »
I nie zna historii... a to mod historyczny więc znanie historii to podstawa...

Offline Bloomy

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 8
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 09, 2012, 16:16:23 »
http://www.eioba.org/files/user24009/husarz.gif

Masz tu husarza. Co do moda - postaraj się zaznajmocić najpierw z okresem w którym planujesz zrobić moda, bo z tego co widzę to planujesz wsadzić do XVI wieku zakon krzyżacki.. A jeżeli planujesz zrobić taką "sklejoną taśmą klejącą kupkę" to nie wiem czy twój mod osiągnie sukces.

Offline Vesamir

• Opój
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 09, 2012, 22:09:25 »
Ale się spinacie...robi moda dla siebie to niech robi. Nawet jak wyda to przeszkadza Wam bardzo granie Krzyżakiem przeciw Polsce tylko XVII wiecznej? Mi jak najbardziej nie, byle żeby był balans frakcji. Chcecie zgodności historycznej państw? Pograjcie w Total War'y. Nie każdy musi robić wszystko wg. uznania innych. Ogar panowie.
Va'esse deireádh eap eigean...

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 53
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 09, 2012, 22:41:46 »
Ale się spinacie...robi moda dla siebie to niech robi. Nawet jak wyda to przeszkadza Wam bardzo granie Krzyżakiem przeciw Polsce tylko XVII wiecznej? Mi jak najbardziej nie, byle żeby był balans frakcji. Chcecie zgodności historycznej państw? Pograjcie w Total War'y. Nie każdy musi robić wszystko wg. uznania innych. Ogar panowie.
Total War i zgodność historyczna, hahahahahahaha!
To był naprawdę dobry żart....

Offline Bloomy

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 8
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 10, 2012, 16:53:57 »

Chyba cię główka boli. Napoleon TW jedynie jest "okej" i shogun 2 nadrabia. Reszta to dno non-historyczne. Medieval 2 zwłaszcza.

Offline LuqassPL

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 10, 2012, 18:22:25 »
Chyba cię główka boli. Napoleon TW jedynie jest "okej" i shogun 2 nadrabia. Reszta to dno non-historyczne. Medieval 2 zwłaszcza.

O taaak tam Ruś mogła podbić cały świat....

Offline Mitrundas

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 10, 2012, 20:59:24 »
O taaak tam Ruś mogła podbić cały świat....

Yyy... Total Wary nie mają być historyczne!!!  Nie wiem czy gracie na podstawce na poziomie łatwym ale u mnie na modzie utrudniającym grę To raczej każde królestwo mogło pobić świat. To ma być coś na rodzaj raczej symulacji wojennej strategicznej.

Offline Gregoriian

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 20
  • Znany jako Dalekowidz
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 10, 2012, 21:12:08 »
Symulacje historyczne, kiedyś na historii nam nauczyciel puścił film o wojnie grecko-perskiej, symulacja robiona na podstawie Rome Total War :)
(click to show/hide)

Offline Bolo Chan

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 11, 2012, 19:19:27 »
Fajnie ze od czasu do czasu pojawiaja sie na tym zacnym forum takie humorystyczne tematy,czlowiek moze sie rozerwac.