Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Pirates of the Carribean Mod 1.010 (na razie mini)  (Przeczytany 21716 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline woyo-sensei

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 3
    • Wątek o modzie na oficjalnym forum TaleWorlds
Odp: Pirates of the Carribean Mod 1.010
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 03, 2011, 20:42:36 »
To teraz masz szanse, żeby poszerzyć swoje horyzonty.
Pochwal się czymś, co już umiesz, a gwarantuję, że znajdą się osoby, które pomogą uczyć ci się dalej :)

Offline Chemikos

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 06, 2011, 18:52:57 »
Zostały wam niecałe dwa miesiące jak chcecie to zrobić przed końcem roku :D

Offline Mitrundas

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 08, 2011, 13:29:56 »
Zostały wam niecałe dwa miesiące jak chcecie to zrobić przed końcem roku :D

Coś mi się zdaje że prace nad modem padły ;)

Offline bezi985

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 08, 2011, 15:40:28 »
Prace nie padły tylko ostatnio nie mam czasu na zabawe z modem .Pisałem już ,że zostałem sam .

Offline Mleczasz

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 12, 2011, 20:40:31 »
Jak byłbyś bardziej ogarnięty w tych progach pewnie byś znalazł kogoś kto by cię wspierał oprócz matki-.-( informacja nie jest pewna).

Offline bezi985

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 13, 2011, 16:11:59 »
Słuchaj nie wiem kto cię wychował ale sądzę ,że miały w tym udział małpy .
Jak jesteś taki dobry to sam zrób moda dodającego nowe państwa i rzeczy.

Nie będę taki jak niektórzy.Biorą ludzi do teamu a sami palcem nie ruszą w pracy nad modem.

PS. Co ja ci zrobiłem ??

« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2011, 16:16:05 wysłana przez bezi985 »

Offline Leinnan

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 58
  • Szczęść Boże, służby i loże
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 13, 2011, 16:19:21 »
Mnie z kolei ciekawi co wogóle w modzie zrobiłeś...
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakżebyśmy to mogli dowodami obalić?

steam | space fight |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Offline Mitrundas

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 13, 2011, 16:29:22 »
Dobra...
Mleczasz, ciebie bezi nie wyzywał więc i Ty nie musisz go wyzywać, co do moda, masz coś do pokazania, bezi ?

Offline woyo-sensei

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 3
    • Wątek o modzie na oficjalnym forum TaleWorlds
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 15, 2011, 13:10:48 »
Słuchaj nie wiem kto cię wychował ale sądzę ,że miały w tym udział małpy .
Jak jesteś taki dobry to sam zrób moda dodającego nowe państwa i rzeczy.

Nie będę taki jak niektórzy.Biorą ludzi do teamu a sami palcem nie ruszą w pracy nad modem.

PS. Co ja ci zrobiłem ??

To ja jestem taki dobry? Bo od początku moda robię całkowicie sam, zmieniając dosłownie wszystko, co tylko się da. Czyli jednak można? O kurcze, sam w to nie wierzę! :P

Ale właśnie tak się zachowujesz. Szukasz ludzi do teamu samemu nic nie robiąc, tłumaczysz to brakiem czasu. Hmmm.
Obstawiam, że masz nie więcej niż 15 lat, to nie mów mi, że czasu nie masz, bo w twoim wieku raczej jeszcze pracować ani zajmować się rodziną nie musisz, conajwyżej obrać ziemniaki :P

Jeśli chcesz kogokolwiek zainteresować pracą nad modem, który BARDZO przewyższa twoje/wasze umiejętności, to najpierw zrób cokolwiek sam, wykaż chęć do nauki nowych rzeczy, jakieś zainteresowanie. Póki co, to nie zrobiłeś nic. Przynajmniej nie widać, żebyś zrobił cokolwiek.

PS. Co ja ci zrobiłem ??

A czy musiałeś coś zrobić? Jest na tym forum MASA ludzi, którzy szukają jeleni do modów. Zbiera się taka ekipa 10-latków, mają plan, mają pomysł, ale nie mają krzty zapału do pracy i mod pada po napisaniu posta o powstawaniu moda i poszukiwaniu bardziej doświadczonych ludzi... Jak się sami nie zaczniecie uczyć, to nikt wam w tym pomagać nie będzie. Nikt się nie rodzi grafikiem/skrypterem/dźwiękowcem. Tego trzeba się NAUCZYĆ.
No tak, dzisiaj to słowo prawie nic nie znaczy, stąd pokolenie "zrób mi to, zrób mi tamto, bo ja nie umiem"...

Offline Mitrundas

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 18, 2011, 20:59:33 »
Dopowiem tu coś od siebie - kłócicie się właściwie o nic, ja też zabierałem się do pracy nad modem, chciałem go wydać w finalnej wersji - jednak zawiesiłem prace na rzecz innego projektu i nie tłumacze sie brakiem czasu, jakbym stracił zapał do moda to nie udawał że nadal coś robię tylko po prostu bym powiedział - "moda nie będzie!". Sorry bezi ale woyo ma racje, już miesiąc temu czytałem że "jutro" będą screeny ;D. Albo robisz moda albo wrzucasz go do pudełka z napisem "Kolejny mod w stylu Archimonde".

Offline Mleczasz

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 20, 2011, 15:19:59 »
A czy musiałeś coś zrobić? Jest na tym forum MASA ludzi, którzy szukają jeleni do modów. Zbiera się taka ekipa 10-latków, mają plan, mają pomysł, ale nie mają krzty zapału do pracy i mod pada po napisaniu posta o powstawaniu moda i poszukiwaniu bardziej doświadczonych ludzi... Jak się sami nie zaczniecie uczyć, to nikt wam w tym pomagać nie będzie. Nikt się nie rodzi grafikiem/skrypterem/dźwiękowcem. Tego trzeba się NAUCZYĆ.
No tak, dzisiaj to słowo prawie nic nie znaczy, stąd pokolenie "zrób mi to, zrób mi tamto, bo ja nie umiem"...
Nie uważaj mnie za dzieciaka bo byś się zdziwił, ja go nie obrażałem i o nic od niego nie oczekuję tylko wiem że jest nie ogarem i tyle stwierdzam fakt. A tak poza tym nie gram już długo w M&B czasami sobie wchodzę na te forum, i ze śmiechu czasami nie wyrabiam patrząc na niektórych młodych ludzi którzy chcą od początku wszystko umieć i tyle Całe życie się uczysz.. pamietaj nie dostaniesz nic za darmo na wszystko musisz sam zapracować.

Offline Mitrundas

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 20, 2011, 17:12:34 »
Jak byłbyś bardziej ogarnięty w tych progach pewnie byś znalazł kogoś kto by cię wspierał oprócz matki-.-( informacja nie jest pewna).

To nie jest obraza?
hahaha!
Wielce mi dorosły. Nie wiem ile masz lat ale widać że i Ty lekko jesteś nie ogarnięty, post w temacie i od razu obraza...

A co do ciebie Bezi? Robisz coś, szukasz ludzi? Czy tylko mając wolny czas grasz w Native? Ciekawy pomysł na moda ale chyba zacząłeś od zbyt wielkiego projektu, zrób jakiegoś minimoda lub małego moda z kimś i poducz się MS oraz modelowania.

Tyle ode mnie.

Offline bezi985

• Pielgrzym
  • *
Odp: Pirates of the Carribean Mod 1.010 (na razie mini)
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 20, 2011, 20:28:04 »
Na te posty zacytuję to co napisałem w pierwszym poście.

Po paru ostatnich postach podjąłem decyzję ,że mod nie będzie miał filmowego rozmachu,ale będzie rozbudowywany po kawałeczku ,ponieważ przeliczyłem swoje możliwości co do umiejętności.Nie znaczy to jednak,że porzucam moda .Będę nad nim pracował i uczył się chętnie przyjmę każdą pomoc (jeśli chodzi o naukę)

Offline Darreur

• Pielgrzym
  • *
Odp: Pirates of the Carribean Mod Warband
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 23, 2012, 20:28:27 »
Siema wszystkim!

Po dwóch miesiącach udało mi się z bezim skontaktować .Pozwolił mi on na "kontynuację" prawie nieruszonego moda.Mam nadzieję ,że nie złamię się w tworzeniu go.Od tej pory mod będzie robiony pod Warbanda.

Jako ,że teraz tworzę go praktycznie od nowa będziecie musieli poczekać troszeczkę na screeny.

Krótko mówiąc mod nie upadł.

PS.(Do Administracji)
(click to show/hide)

Offline kaktus_PL1

• Pijus
  • *
  • Piwa: 1
Odp: Pirates of the Carribean Mod 1.010 (na razie mini)
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 03, 2012, 12:03:39 »
Mod jest robiony czy 2 autor tez olał moda?