Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Ankieta

Co waszym zdaniem powinno być priorytetem?

Nowe skrypty(jeśli tak to jakie)
Modele ubrań dla kobiet i mieszkańców
Nowe sceny miast wsi i grodów
Dokończenie i dopracowanie elementów mapy(ikonki, góry)

Autor Wątek: [M&B][SP]Mroczne Wieki  (Przeczytany 114311 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mleczasz

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Mroczne Wieki
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 20, 2010, 00:41:34 »
biżuteria wojsku się nie przyda a w M&B Bardziej przydałoby się żarcie:D No jeżeli że wojsko by miało swoje rodziny ale to i tak głupi pomysł

Offline Leinnan

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 58
  • Szczęść Boże, służby i loże
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 20, 2010, 00:46:32 »
Skoro w tamtych czsach królował handel wymienny to łatwiej było takiemu żołnierzowi nosić ze sobą 3 naszyjniki niż 20 kg mięsa co nie?
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakżebyśmy to mogli dowodami obalić?

steam | space fight |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Offline Mleczasz

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 20, 2010, 00:49:48 »
Skoro w tamtych czsach królował handel wymienny to łatwiej było takiemu żołnierzowi nosić ze sobą 3 naszyjniki niż 20 kg mięsa co nie?

Masz racje ale biżuteria nie da jeść nie zabije wrogich odziałów nie podbije grodu ale masz racje :P ze 20 kg mięsa przy walce to troche lipton.

Offline Skrabek

• Pijus
  • *
Odp: Mroczne Wieki- Kiedy słońce bylo bogiem
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 20, 2010, 11:23:22 »
@UP Dodać jeszcze możliwość budowania własnego domu przez wojownika, zakładania rodziny i mamy simsy.
Kurde co wy macie z tymi simsami, cz jesteście aż takimi noobami/dziećmi neo, że tylko do simów porównywać potraficie? Takie coś prędzej powinno nazywać się symulacją realnego życia, a nie simsami... no ja nie wiem nikt na grach się tu nie zna, tylko simsy i M&B grają.

Offline Leinnan

• Rybałt
  • *
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 20, 2010, 11:41:25 »
@UP Hmm... jedzenie? Wiesz coraz silniejszy wojak musi jeść coraz więcej, + zróżnicowanie jedzenia i wiola. Jak się nad tym popracuje to powinno się trzymać kupy. Oczywiście nie tylko jedzenie, ale no nie wiem, sprzęty do dbania o ekwipunek? (jak nie dajemy go im to oni idą tam gdzie będą mogli o niego zadbać... no może nie od razu) Można też dawać wymogi dawania im skór albo żelaza. No i wygody też by wojacy trochę chcieli (piwa albo coś). Ogólnie moje propozycje celują do morale więc trzeba będzie przerobić liczenie i dodać chwilowe wspomagacze typu: uczty, polowania. A rozgrywka ze zwykłego opłacania zmieni się w dbanie o wojaków (jeszcze zrobić zdrajców, np: u nas lepiej to "50%" armii wroga idzie do nas).

Chętnie rozbudowałbym efekty moraleale to na razie ponad moje siły. I nie uważam że rozbudowywanie morale to usimsowywanie gry, bo mimo wszystko morale i wiele innych rzeczy w M&B zostało potraktowane po macoszemu.

Offline Mleczasz

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 20, 2010, 19:54:56 »
I jak tam idą ci prace RYBOPIOTRZE??? Czy stanołeś na walucie??? Jak coś robisz lub masz jakieś pomysły pisz ciekawi jesteśmy!!!

Offline Araden

• Bibosz
  • *
  • Piwa: -2
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 20, 2010, 20:04:05 »
A mod będzie leżał i kwiczał bo większość czasu będzie zajmowało składanie codziennego raportu Mleczaszowi.
Zapoznaj się z treścią regulaminu forum mówiącą o wysokości całej sygnatury. // Kalpokor

Offline Mleczasz

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 20, 2010, 20:07:21 »
A mod będzie leżał i kwiczał bo większość czasu będzie zajmowało składanie codziennego raportu Mleczaszowi.
Odwal się odemnie ja tylko się zapytałem bo jak narazie to nic nie słychać tutaj. Raportów nie musi składać ale niech coś napisze sensownego żeby się upewnić czy Rybopiotrowi się nie znudziło robić tego MODA.

Offline Moczymord

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 20, 2010, 20:10:45 »
Sam nie wiem pierwsze monety pojawiły się za Mieszka I i trochę bez sensu żeby płacić bursztynem.
Zbyt wysoka sygnaturka została usunięta. Tak w ogóle 450 pixeli to chyba nowy rekord

Offline Araden

• Bibosz
  • *
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 20, 2010, 20:28:21 »
Mleczasz
Odwal się odemnie ja tylko się zapytałem bo jak narazie to nic nie słychać tutaj. Raportów nie musi składać ale niech coś napisze sensownego żeby się upewnić czy Rybopiotrowi się nie znudziło robić tego MODA.
Zamiast przesiadywać przy komputerze powinieneś się uczyć dobrego wychowania. Temat został założony 14 listopada a dziś mamy 20 raczej wątpliwe by przez 6 dni zrobił tyle w modzie by warto było pokazywać.
Zapoznaj się z treścią regulaminu forum mówiącą o wysokości całej sygnatury. // Kalpokor

Offline Blitzwing

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 20, 2010, 20:38:55 »
Waluta to na prawdę cholernie nie istotna sprawa. Skupmy się na itemach, a raczej ich braku. To nie wypali, bo z VIII wieku nie ma prawie żadnych znalezisk. Więc nie wiem na czym chcecie się wzorować. O tamtych czasach wiadomo bardzo niewiele.
Sława!

Offline Dravic

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 20, 2010, 20:41:22 »
Wzoruj się na "Kiedy słońce było bogiem", lepiej wzorować się na fikcji niż robić samemu "wykopaliska" na różnych forach historycznych a i tak nic nie znaleźć...
-i oczywiście saga Sienkiewicza- Wiedźmin

Offline Blitzwing

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 20, 2010, 20:46:28 »
Jezusie. To już lepiej sam wymyślaj. Ten film jest fajny, ale jest obfity w debilizmy. Rzeczy które na bank nie istniały są w tamtym filmie.
Po pierwsze to włócznie, tarcze, toporki. Miecze to tak średnio na jeża. Kolczuga to nie wiem, może i była, ale zapewne jedynie dla samej elity. I nie mówię tu o jakiś zawodowych wojach a wodzach i to tych bogatszych. Z hełmami nie wiadomo, mogło ich nie być. Czy na prawdę nie lepiej zmienić czasy moda, niż zrobić taki w którym każdy będzie latał w koszuli?
Sława!

Offline Leinnan

• Rybałt
  • *
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 20, 2010, 20:50:14 »
Ja nie zamierzam się wzorować mna filmie, może najwyżej jakieś patenty z książki zostaną użyte i nie chodzi mi o uzbrojenie.

Offline Blitzwing

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 20, 2010, 20:53:00 »
No dobra, ale jak wyobrażasz sobie uzbrojenie? Bo jakby nie patrzyć, itemy to ważna część moda. Wciąż chciałbym Cię nakłonić do późniejszych czasów. W IX, X, XI wieku mamy już potwierdzone hełmy, pancerze, udowodnione kontakty z wikingami itd. :P
Sława!