Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Age of Men (Władca Pierścieni) - preview!  (Przeczytany 85097 razy)

Opis tematu:

Offline acoaco122

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 2
Odp: Age of Men (LOTR) - preview!
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 03, 2010, 08:17:36 »
No to się ciesz, bo jak zaatakują to nie będzie łatwo i czekaj cierpliwie ulepszaj postać i ludzi.
Pozdrawiam!
P.S Opanuj pisownie bo mi się tego czytać nie chciało...
"Aut inveniam viam aut faciam"

Offline VargPL

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 03, 2010, 13:16:47 »
oddział 120 osób max lvl i raczej nie mają szans władanie  bronią jednoręczną 453 jak walne to 70 obrażeń.Mam pytanie czy trole są w the last days bo ja jeszcze nie widziałem

Offline Zizka

• Gawędziarz
  • *
  • Unsuccesfool
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 03, 2010, 13:38:51 »
Skończ offtopować, proszę.
"Czegoż płaczesz? - staremu mówił czyżyk młody -
Masz teraz lepsze w klatce niż w polu wygody".
"Tyś w niej zrodzon - rzekł stary - przeto ci wybaczę;
Jam był wolny, dziś w klatce - i dlatego płaczę".

Offline VargPL

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 03, 2010, 16:15:31 »
pospieszcie się z tym modem bo się nie mogę doczekać tylko by był po Polsku

Offline ałtsajder

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 04, 2010, 00:13:21 »
pospieszcie się z tym modem bo się nie mogę doczekać tylko by był po Polsku

Wybaczcie, ale nie mogłem się powstrzymać...Człowieku!!Tak jak Ty to jeszcze nikt się o warn'a nie prosił!(offtop, lenistwo - jest opcja szukać...czyli nie stosowanie się do regulaminu)!!!!

Takie pytanko do Twórców!
Jak tam Wasze plany, odnośnie bohaterów, pierścienia, konsekwencji wyboru stron?

Offline Tapase

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 10, 2010, 22:00:58 »
Hej. Przepraszam że tak późno, ale przeczytałem kiedyś na szybko, oznaczyło jako przeczytane i już nie zaglądałem. Pierścień na dzień dzisiejszy zostaje "w ukryciu". Musimy przegadać jak to będzie wyglądać a ja sam nawet jakoś pomysłu nie mam. :| Bohaterowie - być może wyjdą dwa warianty moda, wersja do rżnięcia silnymi bohaterami morza wrogów(czasem sprawia mi frajdę pobić lalki po łbach)/no i "wojna o pierścień" w zasadach m&b. Trochę ekonomii, palenia wiosek itp. Jako iż bardzo liczę na pomoc Zizka'i z mordorem a później krasnalami trochę szlifuję to co już jest. Screany w pierwszym poście są już wszystkie nieaktualne - zmienią się przy kolejnym mitingu z ancalagonem. (: Pozdrawiam.
- próba przeniesienia Wojny o Pierścień na silnik M&B!
"Mod nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, lecz właśnie wtedy kiedy ma na to ochotę." - Gandalf do moderów.

Offline Ranalf

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 13, 2010, 08:44:59 »
Jeśli mogę wtrącić...
To co napisałeś Tapase, kojarzy mi się z Battle for Middle Earth 2 :)
Gdyż też była opcja typowego RTSa (potyczki) i bardziej taktycznie (Wojna o Pierścień).
I mam pytanie, czy mod będzie bazował na Trylogii Władcy, czy filmu Petera Jacksona.

PS//Też czekam niecierpliwie.

Offline legomir

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 13, 2010, 09:45:28 »
Po screenach widać, że na 100% z filmu niestety
"Można ścinać kwiaty, ale wiosny to i tak nie zatrzyma" Che Guevara
GG: 15621533

Offline Tapase

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 13, 2010, 15:59:42 »
Głównie trzymamy się książek. Film dał jakąś wizualizację która utrwaliła się już dość w "szerokiej społeczności". Coraz więcej u nas "wczesnych" przedmiotów czyli tych bliższych sercu Mistrza, ale nie zapominajmy że jest to świat fantasy. Zbroje kolcze i niezwykle wysokie hełmy opuszczone aż za poliki najlepiej mówią o 'miszmaszu' uzbrojenia. Nie widzę więc powodu aby wyrzec się zbroi płytowych. Ogarniam siedzibę Toma Bombadila - będzie on pewnie miał chatkę ze złotą jagódką - raczej jako ciekawostka(/zleceniodawca zadań?). Chyba że widzicie jakieś ciekawe dla niego zastosowanie. (: Szczerze oczekuje jakiś podpowiedzi czego oczekiwalibyście po tej modyfikacji.
- próba przeniesienia Wojny o Pierścień na silnik M&B!
"Mod nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, lecz właśnie wtedy kiedy ma na to ochotę." - Gandalf do moderów.

Offline VargPL

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 13, 2010, 16:40:50 »
Tapase mam  pytanie czy nie można by się wcielić w jakąś postać z książki.Ta postać  miała już jakieś statystyki i dosyć dobre przedmioty na sobie. Czy nie mógł byś tego zrobić i czy będzie zbrojownia w której można będzie za sławę kupić super przedmioty.Jak w the last days
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2010, 16:44:18 wysłana przez VargPL »

Offline Ranalf

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 13, 2010, 16:49:18 »
Jeśli byście szukali jakiś odwołań do książek o LOTR-e, to mod do Medieval total War 2 zatytułowany "Third Age", jest no powiedzmy sobie szczerze, najbardziej zbliża realia Władcy pierścieni.
Czytałem, że tamci autorzy moda wzorowali się właśnie na książkach trylogii. Tylko niestety jest po angielsku, lecz jest również spolszczenie.
Najnowsza wersja to Third Age 2.1

Offline Dravic

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 13, 2010, 16:56:35 »
Jeśli mogę wtrącić...
To co napisałeś Tapase, kojarzy mi się z Battle for Middle Earth 2 :)
Gdyż też była opcja typowego RTSa (potyczki) i bardziej taktycznie (Wojna o Pierścień).
I mam pytanie, czy mod będzie bazował na Trylogii Władcy, czy filmu Petera Jacksona.

PS//Też czekam niecierpliwie.

Pwned.

To saga, nie trylogia... 6 ksiąg!

Trylogia to właśnie u Jackosona jest...
-i oczywiście saga Sienkiewicza- Wiedźmin

Offline VargPL

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 13, 2010, 16:59:52 »
Ranalf dziękuję za tego moda.

Offline Ranalf

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 13, 2010, 17:04:37 »
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2010, 17:12:14 wysłana przez Ranalf »

Offline proud

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 13, 2010, 17:08:30 »
Pwned.

To saga, nie trylogia... 6 ksiąg!

Trylogia to właśnie u Jackosona jest...

A ja Ci napiszę coś innego. ^^ Jeszcze za czasów szkoły średniej moja nauczycielka określała tę serię jako trylogię i nie zgadzała się na nazywanie jej sagą. Po prostu twierdziła, że jeśli coś jest od początku sukcesywnie wydawane w 3 integralnych częściach to jest to trylogia, a nawet jeśli każda książka podzielona jest na dwa "tomy" to nie ma to wpływu na jej "sagowość", ponieważ podobnie można określić części w niektórych książkach lecz tego się nie robi. Liczy się wydanie (a to liczy 3 książki, nie 6), a nie integralna zawartość woluminu. :) Dlatego nie wyśmiewaj się z kogoś głupim "pwned" (w sumie nawet nie wiem co to znaczy, a nie chce mi się w google sprawdzać) bo jak widać kwestia wcale nie jest tak łatwa do interpretacji, a nawet prof. Bralczyk wypowiadał się na ten temat w jednym z wywiadów dwutorowo i nie określił która forma jest trafna.