Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Zmierzch Inków "Dusk of Incas"  (Przeczytany 9165 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Danio432

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Zmierzch Inków "Dusk of Incas"
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 29, 2010, 14:36:23 »
Tak jednak autor jest bardzo zajęty :

Co do prac, to mozolnie, ale trwają(ruszyłem mapę, i cząstkowe modele inków)...ostatnio dużo podróżuję po Polsce i po Europie(niestety nie dla przyjemności), więc czas spędzony w domu przeznaczam na głównie na sen i dla kobiety :]

Pozdrawiam!!
Celem wojny nie jest śmierć za swoją ojczyznę, ale pozwolenie by dranie z drugiej strony umierali za swoją.

Offline Morgred

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 29, 2010, 20:54:07 »
Kacperro przecież on dopiero zaczął mape robić więc ma ci przysyłać fotki mapy ? Ja z chęcią czekam na tego moda tylko jedno pytanie mod pod M&B czy warbanda ?

Sądząc po rqueście z kupcem to warband

Offline ałtsajder

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 17, 2011, 15:23:54 »
Kacperro przecież on dopiero zaczął mape robić więc ma ci przysyłać fotki mapy ? Ja z chęcią czekam na tego moda tylko jedno pytanie mod pod M&B czy warbanda ?

Sądząc po rqueście z kupcem to warband

Warband, warband!Dlaczego?"Kocham" tą płynność animacji w porównaniu do podstawki, poza tym oprawa graficzna...

Co do prac, to jako takie efekty są, cząstkowe, ale są...Jestem detalistą, poza tym pracuję sam, także czas pokaże...Zajmę się kilkoma(dziesięcioma ;)) poprawkami, to czymś się podzielę...no...jeżeli coś mi do łba nowego nie strzeli, no ale czym byłby człowiek nie darzący do doskonałości? :p
Fakt...w przyszłym tygodniu kończy mi się urlop i praca nad modem spadnie do minimum...
Nie będę ukrywał, że każdy nowo rozpoczęty dział(jak na razie mapa, modelowanie, teksturowanie, drzewka), to kolejne nowe problemy zniechęcające szczególnie dla "raczkującego" modera....

Pozdrawiam!I trzymajcie kciuki abym podczas wściekania się na coś, ograniczał się do wulgaryzmów, a nie do zamykania aplikacji bez zapisywania.... ;)

Offline KaOdysTV

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 24, 2011, 19:38:57 »
Zapowiada się bardzo dobrze

« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2011, 19:52:06 wysłana przez KaOdysTV »
90% nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko, popcorn i darło się: "Skacz lamusie!" wklej to do podpisu. :)

Offline Rapodegustator

• Wagant
  • *
  • Piwa: -38
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 05, 2013, 21:10:54 »
Czy autor moda może powiedzieć, co się z tym modem stało? Bardzo mnie interesują czasy Inków, Azteków itp. Szkoda, że mod (chyba) zdechł na zawsze...
Zeby osiagnac rzeczy trudne potrzeba czasu. Zeby osiagnac rzeczy niemozliwe potrzeba go troche wiecej.

Offline jurdas

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 31
  • PE_giermek_Jurdas
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 06, 2013, 12:14:54 »
Archeolog^^
[wycięte z banlisty]blackhawk (13.08.2012) - prowokacje- zakaz pisania do odwołania. //sir Luca

Offline Dyktator

• Administrator
  • Krzyżowiec
  • Piwa: 893
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 06, 2013, 17:18:43 »
Pomijam czas ostatniego posta w tym wątku, ale Rapo: zadajesz pytanie osobie, która ostatnio była tu w listopadzie 2012 ... Przypomnę, że mamy już maj 2013... Jak jesteś ciekaw, to poszukaj innej formy kontaktu, bo tutaj autor tego nie przeczyta :P