Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Mini-mody  (Przeczytany 3407 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gacek3000

• Opój
  • *
  • Piwa: 0
  • NIE dla ACTA!
Mini-mody
« dnia: Wrzesień 26, 2010, 09:44:18 »
Coraz częściej powstają mini-mody tworzone przez początkujących moderów zawierające zmienione drzewko rozwoju i odblokowane przedmioty. Prosiłbym moderatorów o nie usuwanie tego tematu, a wszystkich początkujących moderów o umieszczanie tutaj swoich mini-modów. Takie mini-mody mogą zostać wykorzystane później przez twórców większych modów.

(click to show/hide)

Offline Kolba

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 2
  • Ten który opowiada kretowi bajki do snu
Odp: Mini-mody
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2010, 12:00:13 »
Chyba nie zrozumiałeś do końca mojej wypowiedzi, którą zacytowałeś. Otóż denerwuje mnie tworzenie takich małych gówien, które w zasadzie gówno zmieniają. Nie mam nic przeciwko tworzeniu mini-modów, ale niech już te modyfikacje zmieniają lub dodają coś istotnego. Pomyślcie trochę, zróbcie coś bardziej ambitniejszego, bo w produkcje zmieniające nazwy państw czy żołnierzy raczej nikt nie będzie grał. Możecie tworzyć te mody dla siebie, ale wydawanie ich jest pozbawione sensu. Macie tu przykład moda małego, ale bardzo ciekawego i ambitnego:

http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=3195.0

Offline adrianno1000

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Mini-mody
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2012, 22:57:58 »
znam takiego moda z floris expaned mod ktury dodaje żę za byciw władcą i posiadanie zamków dostaje się bufa do ilości ludzi.

"Tsz siem cieszem". A tak na poważnie to polecam przeczytać regulamin i zapoznać się z podstawami ortografii i netykiety. 1 ostrzeżenie za odkopywanie starych tematów i paskudną ortografię.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2012, 23:01:41 wysłana przez Mat Berserker »