Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Nowi bohaterowie  (Przeczytany 8072 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VainV

• Moderator
    • Bywalec
    • *
    • Piwa: 22
    Nowi bohaterowie
    « dnia: Marzec 08, 2010, 20:18:44 »
    Do moda dodamy sporą ilość nowych bohaterów.Więc, jeśli ktoś ma pomysł na ciekawą, klimatyczną postać,może spróbować ją dla nas stworzyć.Wymagane są:
    -Rozbudowane linie dialogowe(tu możemy udzielić pomocy w stylizacji).
    -Dokładnie rozpisane atrybuty,biegłości,umiejętności.
    -Wygląd(kod twarzy).
    -Imię(zgodne z realiami).
    +Parę słów o tym jak ma być ubrana i o jej charakterze(będzie potrzebne do stylizacji).

Wszystkich zainteresowanych, proszę o zgłaszanie się do mnie na pw.

Pozdrawiam.
    « Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2010, 20:39:22 wysłana przez Vain »

Offline Ktosiak

• Kmieć
    • *
    • Piwa: 0
    • Lipa...
    Odp: Nowi bohaterowie
    « Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2010, 17:00:27 »
    Mam propozycję :
    M.in dodanie nowej frakcji . Kosynierów . W wojnie pod Racławicami 4 kwietnia 1794 doszło do bitwy z wojskami rosyjskimi . Armia liczyła prawie samych Kosynierów . Są to zwykli chłopi ,którzy pracowali na polu . Jedynie jaką bronią dysponowali była Kosa . Podczas tej bity z Rosjanami kosy miały odwrócone ostrza ,żeby były potężną bronią . Wyglądało to mniej więcej tak http://img58.imageshack.us/img58/1742/kosav.png . Sięgała ona ok.2,5 m wysokości .

Ale z tego co widziałem już to macie to w planach nawet kosy już porobiliście xd... Jednak nie przeczytałem konkretnie jakie macie w planach tą profesję.

Nie wiem czy macie to w planach ,ale weście pod uwagę Wojciecha Bartosza to on w tej bitwie pod  Racławicami się bardzo wyróżnił (też był Kosynierem). Kościuszko nadał mu nazwisko Głowacki .
     Można też wziąć pod uwagę bitwe z Rosjanami pod Maciejowicami , która się działa w październiku tego samego roku . Wtedy do niewoli zabrano Kościuszko .

Nie wiem , możecie zrobić Wojciecha Głowackiego , Tadeusza Kościuszko , księcia Józefa Poniatowskiego , Hugo Kałłątaja , Stanisława Małachowskiego i Ignacego Potockiego jako wyższych Lordów . Byli to przywódcy dawnego stronnictwa patriotycznego i zwolennicy Konstytucji 3 maja .

Offline matirta

• Pielgrzym
    • *
    « Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2010, 17:08:27 »
    ...co znajdzie się w modzie:
                -Historyczne postacie
    No i już jest odpowiedź na Twojego posta. Mod bez tych postaci nie był by modem historycznym a tego chyba nikt nie chce :)

Offline Arcylisz

• Gawędziarz
    • *
    « Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2010, 21:25:19 »
    Ktosiak, czytałeś pierwszy post w temacie? Tutaj macie dawać pomysły na nowych NPCów, w których to propozycjach macie zawrzeć:
    Do moda dodamy sporą ilość nowych bohaterów.Więc, jeśli ktoś ma pomysł na ciekawą, klimatyczną postać,może spróbować ją dla nas stworzyć.Wymagane są:
    -Rozbudowane linie dialogowe(tu możemy udzielić pomocy w stylizacji).
    -Dokładnie rozpisane atrybuty,biegłości,umiejętności.
    -Wygląd(kod twarzy).
    -Imię(zgodne z realiami).
    +Parę słów o tym jak ma być ubrana i o jej charakterze(będzie potrzebne do stylizacji).
    Także wymyśl jakąś postać, sporządź jej opis i historię i dopiero wówczas tu zamieszczaj propozycję.

Offline Ktosiak

• Kmieć
    • *
    • Lipa...
    « Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2010, 07:16:15 »
    Pisałem posta pod temat 1794 a tutaj mi napisał system .

M.in mam dać propozycje na postać ,jej historie ..ok... ale czy trzeba jakieś wstępne grafiki ?

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
    • Administrator
    • Paladyn
    • Piwa: 153
    • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #5 dnia: Marzec 16, 2010, 10:21:48 »
    Żadnych grafik  ie musisz dawać... Wystarczy jakiś opis i statystyki.
    Jak chcesz to możesz jeszcze kod twarzy podać.
    Od razu uprzedzę pytanie jak to zrobić...
    Wchodzisz w trybie edycji w edytowanie twarzy bohatera, ustawiasz jaka ma być i kopiujesz te numerki które są wyświetlone.
    "Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline Sybaris

• Pielgrzym
    • *
    « Odpowiedź #6 dnia: Marzec 16, 2010, 13:28:45 »
    Jak już jesteśmy przy Kosynierach to może:
    Wojciech Bartosz Głowacki, chłopak sobie długo nie pożył ale mimo to udało mu się zapisać w historii Polski. W poniższym linku jest strona z wiki o nim : http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Bartos_G%C5%82owacki

Offline Ktosiak

• Kmieć
    • *
    • Lipa...
    « Odpowiedź #7 dnia: Marzec 16, 2010, 17:50:06 »
    Co do tych kosynierów mam nową sugestię ... Żeby byli szybcy bardzo szybcy ich np... max Atletyka to 9-10. A ,żeby nie mieli dobrych rzeczy ( po za kosą ) ,ale szybcy . Ostatnio założyłem postać na M&B i dodawałem um. do atletyki . I spokojnie rozwalam grupki po 30 . Samemu . Tylko ,że nie mam zbyt dobrego opancerzenia , można wywnioskować  po tym ,że obciążenie wynosi ok. 10-15 :D. Co z tego wynika ? Jestem bardzo szybki z czego mogę szybko uciec moim przeciwnikom * piechotę* . Lecz moją dodatkową cechą jest także biegłość w broni dwuręcznej . 1-2 ciosami zabijam przeciwników .

Offline Dragon44

• Pielgrzym
    • *
    « Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 25, 2011, 19:30:09 »
    Generał Antoni Madaliński kim był: Generałem polskiej kawalerii, brał udział w insurekcji kościuszkowskiej . Umiejętności : jezdziectwo min na 5 ekwipunek:szabla ,pistolet , naboje. Mam nadzieje że pomogłem. Zdjęcie na wikipedii

Offline Dragon44

• Pielgrzym
    • *
    « Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 18, 2012, 22:25:09 »

Offline VainV

• Moderator
    • Bywalec
    • *
    • Piwa: 22
    « Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 18, 2012, 23:28:56 »
    Tu miały być propozycje bohaterów, nie generałów. Zresztą, ani to, ani to nie jest już potrzebne, więc temat zamykam.