Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Pomoc  (Przeczytany 2949 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zizka

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 0
  • Unsuccesfool
Pomoc
« dnia: Luty 13, 2010, 12:20:18 »
Uwaga! To nie jest pytanie odnośnie premiery! Nie zabijać, zamykać, czy takie! Ostatnio jest dużo tematów, "kiedy premiera", że aż litość bierze. Od jakichś 3 - 4 miesięcy bawię się Wingsem 3d, i modele wychodzą mi całkiem ładne. Dlatego, jakby Daedalus chciał pomocy przy modelach, to bardzo chętnie pomogę. Ale, nie mam pojęcia o sensownym dodawaniu ich do gry, a tekstury, nie najlepsze. Dlatego zaznaczam że pomoc ograniczy się do modeli z mapowaniem. To mało, ale zawsze. Jakby ktoś chciał pomóc w czymś innym to tu może napisać, po to temat nazywa się pomoc, a nie modele, czy coś takiego.
"Czegoż płaczesz? - staremu mówił czyżyk młody -
Masz teraz lepsze w klatce niż w polu wygody".
"Tyś w niej zrodzon - rzekł stary - przeto ci wybaczę;
Jam był wolny, dziś w klatce - i dlatego płaczę".

Offline Andre692

• Moczymorda
  • *
  • Mhroczny jak śnieg
Odp: Pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2010, 12:22:59 »
Aha! Nie przeczytało się 2000 postów w temacie?
Daedalus zaznaczał że woli samotną tułaczkę przez robienie moda ^^...
W końcu jak zgarniać pochwały to Tylko dla Siebie ;)

Offline Zizka

• Gawędziarz
  • *
  • Unsuccesfool
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2010, 12:31:15 »
Naprawdę 2000?! Boże, ale ze mnie ignorant! W jakim temacie?

Edit: To było też, przyznaję bez bicia, próba choćby delikatnego przyspieszenia wydania moda. Ale jestem zuy, nie?

Down: 141 stron... Jakoś nie znalazłem czasu. Ale w porządku, jak nie trzeba pomocy, to do zamknięcia. :p
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2010, 12:40:17 wysłana przez Zizka »
"Czegoż płaczesz? - staremu mówił czyżyk młody -
Masz teraz lepsze w klatce niż w polu wygody".
"Tyś w niej zrodzon - rzekł stary - przeto ci wybaczę;
Jam był wolny, dziś w klatce - i dlatego płaczę".

Offline Andre692

• Moczymorda
  • *
  • Mhroczny jak śnieg
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2010, 12:37:15 »
Ogólne sugestie, pomysły -.-
No ale nie spamujmy zamykajmy i usuwajmy ^^

Offline Skrzetusky

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2010, 08:32:15 »
Zizka a nie lepiej było by jak byś napisał pw do Daedalusa?

Offline Kalpokor

• Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2010, 11:29:36 »
Cytując klasyka....Wielkokrotnie, wielokrotnie, wielokrotnie [Gadzinowski tak xD ], Daedalus mówił, że moda tworzy sam. Jak chcecie zaoferować pomoc, to jak pisał Skrzetusky piszcie PW. Zamykam.

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 142
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 16, 2010, 13:40:36 »
To jeszcze ja dodam swoje... Tak jak już mówiłem, pracuję sam. Do innych zwracam się z pomocą tylko wtedy, gdy wiem, że jakiejś rzeczy zrobić nie dam rady, lub gdy zajęło by mi to bardzo dużo czasu, a ktoś ma już to zrobione. Wówczas staram się, by nie było to zwykłe żebranie od kogoś, a raczej handel wymienny, czyli coś za coś.

Modele zaś dorabiam sobie na bieżąco, w miarę potrzeby, więc nie mam jakiejś z góry ułożonej listy tego, co trzeba wymodelować. Dlatego też za bardzo nikt tu pomóc nie może, bo w sumie nie ma jak.*

Jeśli ktoś jednak bardzo się nudzi, a robienie modeli idzie mu nieźle, to proponuję zrobić ich trochę i przygotować paczkę OSP, z której modderzy mogliby skorzystać. Na pewno niejedna osoba będzie za takie coś wdzięczna i nie będzie miało znaczenia, czy w paczce będą różne bronie, tarcze, pancerze, nowe budynki, czy też elementy środowiska. Dobrych modeli nigdy za wiele. A jeśli paczka będzie fajna, to może i ja po nią sięgnę. ;)

*- chyba że ktoś jest naprawdę dobry w robieniu budynków i jest w stanie przygotować zestaw ładnych budowli w stylu Wikingów + wnętrza do tego + może jakiś fajny, bardzo szczegółowy longship. Wtedy nie odmówię ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2010, 13:43:50 wysłana przez Daedalus »