Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Crack i cd-key!  (Przeczytany 180789 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bardan

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Odp: I need help:P || pytania o cracka... jak i cd-key:)
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 01, 2008, 12:07:29 »
Witam, to mój pierwszy post, a jako że nie chcę zaśmiecać forum to piszę tutaj... Niestety mój bank nie umożliwia korzystania z systemu PayPal w związku z czym nie mogę zakupić keya (swoją drogą to paranoja, że człowiek chce kupić grę a nie może...). I tu pojawia się moje pytanie - czy ktoś kto ma możliwość skorzystania z PayPala może mi go kupić (oczywiście po wcześniejszym przelaniu przeze mnie odpowiedniej sumy na konto tej osoby)? Uprzedzając ewentualną reakcję moderatorów nie jest to propozycja handlu cd-keyem tylko pomoc w jego zakupie. Żeby nie zaśmiecać dalej forum proszę o pw tu na forum albo o maila.
Pozdrawiam

Offline Arcylisz

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 01, 2008, 12:34:15 »
Uprzedzając ewentualną reakcję moderatorów nie jest to propozycja handlu cd-keyem tylko pomoc w jego zakupie.
Pomoc przy kupowaniu cd-keya jest jak najbardziej dozwolona i ten temat jest właśnie po to, żeby inni mogli pomagać w kupowaniu licencji tym, którzy nie mają karty kredytowej lub, jak w Twoim przypadku bank nie umożliwia korzystania z PayPala. Bez obaw, za takie pytanie nikt Cię nie będzie ganił.

Offline Aexalven

• BANITA
  • Pijus
  • *
  • XXX
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 02, 2008, 19:20:35 »
Sypne prosto, z mostu:
Podaj mi ktoś komptenetny numer konta do swojego banku, kwotę jaka mam przelać a w poniedziałek już będzie miał pieniążki na koncie z bonusem za pomoc w kupieniu cd keya, ponieważ karty kredytowej nie psoaidam, dziś pogrąłem w wersję trial i czuję, że bez tej gry długo nie pożyje ;]
Pomóżcie dobrzy ludzie :) Moje gg to 2070266 dla szybszej rozmowy,
XXX

Offline Alexy

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 22, 2008, 10:09:00 »
Witam. Zamierzam sobie kupić CD-Keya, ale tu się nasuwa moja pytanie (w właściwie 2).
Nie mając na tamtym kompie dostępu do internetu, CD-keya wpisuje w Manual Activation (czy jakoś tak)? Ponieważ gdy wejde w manualną aktywacje windows wywala błąd.
Więc czy można CD-keya wpisać w tym pierwszym okienku (bez internrtu)

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
  • Piwa: 6
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 22, 2008, 10:15:21 »
Niestety z wlasnego doswiadczenia, i opini innych doszedlem do wniosku ze manual activation jest zabugowane, i przy klikaniu wywala... ale wierzyc mi sie nie chce ze na taleworlds nikt nie rozwiazal tego problemu - poszukaj http://forums.taleworlds.net/index.php

EDIT a znalazlem - http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,32361.0.html, instalujesz ktoras poprzednia wersje (np. 751 polecam) i nie powinno byc problemu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2008, 10:19:13 wysłana przez [POD]J@$ON »

Offline Alexy

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 22, 2008, 12:56:42 »
Ok, wielkie dzięki, zaraz spróbóje.

Czyli po instalacji starszej wersji i wpisania CDkeya mam w tym folderze zainstalować nowszą wersje?

Tak

Nie, po aktywowaniu jakiejkolwiek wersji zostaje dodany wpis do rejestru, wiec stara wersje mozesz od razu wywalic, i zainstalowac gdziekolwiek nowa.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2008, 15:09:00 wysłana przez [POD]J@$ON »

Offline Bloodwynn

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 04, 2008, 14:31:22 »
Próbuje kupić cd-keya za pomocą karty kredytowej, ale... no cóż, po wpisaniu wszystkiego coś nie za bardzo mi to wychodzi... Czy ktoś mógłby opisać step by step jak dokonać zakupu? Tak będzie chyba najlepiej, zamiast dopytywać się po gg czy e-mailach o instrukcję...

"eSellerate was unable to process your credit card. Please contact the issuing bank for information about this card." - cos takiego mam... O_o
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2008, 14:42:48 wysłana przez Bloodwynn »

Offline Pablo77

• Bywalec
  • *
  • |\/|00j $$w33t4$|\|y i loofC14nY B3nD!!!!1111 :*:*
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 04, 2008, 17:10:23 »
To znaczy chyba, że nie obsługują twojej karty kredytowej... znaczy się tej firmy
Zapoznaj się z treścią regulaminu forum mówiącą o wysokości całej sygnatury. // Kalpokor

Offline kaczy1982

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 23, 2008, 11:38:35 »
Witam serdecznie.Jestem nowym uzytkownikiem forum a zarazem nowym fanem tej oto gry.Ciekaw jestem jak to bedzie wygladac, gdyz od kiedy zaczolem swoja przygode z grami mmorpg (zaczolem 10 lat temu grajac w Ultima On Line, przez pare innych tytulow a na WoW w ktorego gram od premiery US to jest kolo 4 lat konczac:D), nigdy zadna single player gra nie wciagnela mnie na dluzej niz na tydzien.Ostatnio nawet z nudow postanowilem kupic PS3 i stoi nie uzywana od 2 tygodni,a kupilem wszystkie najlepsze tytuly.Na M&B wpadlem przypadkowo przegladajac tematy na forum mmorpg i nie ukrywam ze gra po obejrzeniu paru filmikow na youtube zrobila na mnie pozytywne wrazenie.Nie koniecznie grafika, bo pozostawia ona sporo do zyczenia w porownaniu z aktualnymi propozycjami rynkowymi,ale co tu mowic o grafice jak sam gralem w UO kolo 4 lat :D.
To co mnie zdziwilo to fakt ze ta gra jest malo rozpowszechniona a jednak comunity jest calkiem spore.Mam oczywiscie zamiar zakupic gre i stad moje pytanie, kiedy mozna sie spodziewac premiery oraz z tego co sie dowiedzialem dystrybutorem na Polske ma byc CD Projekt i czy ktos z Was wie czy bedzie ta gre mozna zakupic w sklepie badz w sklepie wysylkowym?
Dzieki wielkie z gory za odpowiedz.Jesli ktos lubujacy sie w grach mmorpg a aktualnie grajacy w M&B chcialby sie podzielic swoimi spostrzezeniami to bylbym wdzieczny  GG 2399755

Offline Mat Berserker

• Żonglujący Pepeszami
  • Wsparcie Techniczne
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 92
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 23, 2008, 12:12:24 »
M&B będzie wydane w Polsce w cenie 99 zł premiera w USA będzie 16 Września w Polsce na pewno będzie trzeba poczekac parę dni. W obecnej sytuacji nie polecam kupowac CD_keya ponieważ lepiej miec edycje płytową.

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
  • Piwa: 6
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 23, 2008, 12:15:37 »
A ja wprost przeciwnie - radze mimo wszystko kupic teraz, bo prawdopodobnie wyjdzie taniej, aktualna cena to 25 dolarow co przy obecnym, bardzo korzystnym dla nas kursie powinno wyniesc ok 75 zlotych, jesli dodac do tego fakt ze nie trzeba wychodzic z domu, a cd key przychodzi na drugi dzien mailem to juz w ogole wygoda... jednak karta kredytowa wymagana.

Offline Pablo77

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 24, 2008, 11:25:35 »
Dla mnie żaden Cd-key nie zastąpi widoku oryginalnego pudełka na półce.... Jescze jakby wyszła kolecjonerka ;)
Zapoznaj się z treścią regulaminu forum mówiącą o wysokości całej sygnatury. // Kalpokor

Offline Arathorn

• Moczymorda
  • *
  • 5'nizza
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 08, 2008, 16:35:26 »
Wszystkie marzenia kosztują :>
°°° Gras Porasta Mury Mego Miasta, Nielegalna Plantacja Zielonego Chwasta °°°

" Una mors est tragoedia, milia sunt numeratio. " Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili

Offline showtek

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 12, 2008, 02:15:31 »
Dla mnie żaden Cd-key nie zastąpi widoku oryginalnego pudełka na półce.... Jescze jakby wyszła kolecjonerka ;)
tu sie zgodze nie ma to jak czasem w czasie gry po jakims sukcesie sobie popatrzec na pudelko :) dlatego jade na cracku i czekam na wersje pudelkowa, wtedy ja kupie.

Ciekawe. W pierwszym poście napisałeś, że nie dasz linka do strony, z której dowiedziałeś się o M&B, bo są tam informacje o cracku i nie będziesz ich propagował, po czym napisałeś tu, że używasz cracka. Zdecyduj się i przeczytaj REGULAMIN. Rano pewnie dostaniesz ostrzeżenie. Póki co masz ode mnie słowną uwagę.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2008, 02:32:11 wysłana przez Arcylisz »

Offline Pablo77

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 12, 2008, 11:55:56 »
Czemu tu zaczęło się szerzyć takie skurwy**ństwo?? Już naprawdę mam was żal i dość... Mogłeś się choiaż nie przyznawać, żę masz cracka, a nie
tu sie zgodze nie ma to jak czasem w czasie gry po jakims sukcesie sobie popatrzec na pudelko :) dlatego jade na cracku i czekam na wersje pudelkowa, wtedy ja kupie.
Takie wytłumaczenie to se w dupe wsadź... Lepiej by było jakbyś se pograł w triala i potem kupił pudełkową iż piracł.

Za wielokrotne korzystanie z wyrazeń powszechnie uznawanych za wulgarne dostajesz pierwsze ostrzeżenie. Jak widzę upomnienia w twoim przypadku nie skutkują, poza tym najwyraźniej brak ci zaufania do slużb porządkowych forum, skoro starasz się wykonywać prace za nich...
Edit: Przyznam się zasłużylem na ostrzeżenie, tylko, że ja po prostu nie będę tolerował piractwa... Przepraszam za ton tej wypowiedzi
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2008, 14:26:23 wysłana przez Pablo77 »