Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Kultury  (Przeczytany 38071 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Barudokuku

• Hulaka
    • *
    • Piwa: -2
    • Zbieracz puszek
      • (nie)Oficjalne Forum Antyfanów CD-Action
    Odp: Kultury
    « Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 03, 2009, 16:56:54 »
    Ręce mi opadły, gdy zobaczyłem te drzewko. Amazonki w średniowieczu?! Amazońska kuszniczka konna?! Ktoś tutaj spał na historii...
    Ileśtam procent kogośtam robi cośtam. Jeśli należysz do iluśtam procent pozostałych, wstaw to gdzieśtam.
    Wyobraź sobie też, że tutaj jest jakiś fajny tekst pokazujący, jak bardzo jestem nieskażony mediami, propagandą i tak dalej i ogólnie coś, co sprawi, że wszyscy będą wiedzieli, że nie lubię czegośtam.
    Oczywiście, możesz też sobie wyobrazić tutaj jakieś mHroczne/lolowate/jestem-taki-zarąbisty zdanie po angielsku. Ot, choćby traktujące o śmierci czy religii, coby pokazać, że jestem ateistą.

Offline carl

• Kmieć
    • *
    • Piwa: 0
    « Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 03, 2009, 17:52:22 »

------------------------------------------ Bandit Tribeman-----------------------------------------------------------------------------
               I                                                            I                                                                               I
               I                                                            I                                                                               I
        Uczeń Złodzieja                                           Bandyta z Gór                                                           Kurtyzana
        <noz i noze do rzucania>         ( jednostka konna cos w rodzaju mauntin     Bandit z native                       I
        (Jakaś mieszczanska zbroja)                               I                                                                Wyszkolona Kurtyzana
                I                                            Wyszkolony Bandyta z Gór                                                                                    
                I                                                           I
                I                                                           I
            Złodziej                                                      I
    <Lepszy jakis noz + noze do rzucania>               Elitarny Bandyta z Gór
     <mieszczanska zbroja z tym ze wiecej            (Szybka Zwinna Kawaleria)
     hp ma i lepiej sie posluguje kosą :d>               Jakaś Dobra dzida

I
                 I
                 I
     Mistrz Fachu XD
     <Maczeta>
     z Edytowana Zbroja Złodzieja jakieś
    tam kolorki czy cos ;p                                                                    Jednostki Strzeleckie ( Łucznicy)
                I
                I                                                                                  I-------Młody kłusownika
             Banita----------------------------------------------------------------------------- +             I
         Tu jush mieczyk ma i nie jest najgorszy                                               Kłusownik
     Zbroja cos w rodzaju złodzieja w dodatku kij do lania ;d                                   I
                       I                                                                                Doborowy Kłusownik
             Starszy Banita
                      I
                      I
                 Bandyta
                     I
                     I
            Herszt Bandytów

Kurtyzana i dalsze jej "Ewolucje" to jednostki biegle posługujące sie nożem oraz bardzo szybkie mogące sie równać najlepszym wojownikom ;p odzienie Eghm.... jak na panią lekkich obyczajów przystało Xd

Chcialbym dodać ze ta kultura preferuje lekkie pancerze natomiast szybko lejeom i nie są tacy łatwi do pokonania jak sie może wydawać

nie mam nic przeciwko żeby ktoś zmienił kolejność jakieś nazwy które przytoczyłem

PS:
    (click to show/hide)

Btw Co sadzisz o Screenach i moim wczesniejszym pomysle (saracen Sułtanate" ogolnie o tych muzułmanach ;p

Ahhh Ta ciekawosc ;p
    « Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2009, 18:27:44 wysłana przez carl »

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
    • Błędny rycerz
    • Piwa: 143
    « Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 03, 2009, 18:08:34 »
    Kurtyzany na polu bitwy, jako podstawa armii, ruszające przeciw uzbrojonym po zęby huskarlom i zakutym w ciężką zbroję rycerzom na bojowych koniach... ech... Niech zgadnę - miałyby być "ubrane" tak, jak w Second Age?

Od razu mówię, że powyższe pomysły odpadają. Gdy pisałem o tym, że będzie można wybrać kulturę bandycką, to miałem na myśli coś w stylu raubritterów z Trylogii Husyckiej Sapka, czyli takich rycerzy, którzy zeszli na złą drogę, nowych Dark Knightów ze wsparciem piechoty i jednostek strzeleckich (m.in. kusznicy konni).

Offline Michal

• BANITA
    • Tułacz
    • *
    • Arrrr
    « Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 03, 2009, 19:18:02 »
    Proponuję takie oto drzewko do kultury bandyckiej:                                                 
                                                     zbój
                                                       V
                   kusznik            <         bandzior         >        świerszczałk
                      V                                V                             V
              bandycki strzelec               łotrzyk                   zbuntowany szlachcic
         V                   V                         V                                 V
    strzelec      strzelec weteran         zbójcerz                          giermek
    konny                                                                                V
                                                                                       raubritter
                                                                                             V
                                                                                 raubritter weteran
                                                                                              V
                                                                                           herszt

Jeżeli mieliby się pojawić bohaterowie dla tej kultury to propowałbym:
    Czarny Krzysztof
    Hayn von Czirne (lub Jan Czerniawa)
    Jeżeli mam się wzorować na Trylogii Husyckiej to mogliby być także:
    Paszko Rymbaba
    Jak sobie przypomnę resztę to dopiszę, bo jakoś wyleciało mi z głowy.
    Nie ma mnie
    Dezaktywowane konto. Nowe konto -> (klik!)

Offline Kradus

• Administrator
    • Giermek
    • Piwa: 435
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 03, 2009, 19:56:36 »
    Jeśli dobrze mózg mnie nie myli to w moim TE można było robić tylko dwa "rozwidlenia" [ewolucje] dla żołnierza.

Offline carl

• Kmieć
    • *
    « Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 04, 2009, 18:36:31 »
     Mało jest modów z Muzułmanami  Aczkolwiek powiem wam ze z przyjemnością Zagrał bym jakimis ;p

mogę zaproponować nazwę Saracen sułtanate ;p

Mogę Test Zaproponować  nazwy jednostek ;p        

Saracen Tribman (chyba tak sie to pisało ;p)
                                ( Turbanik Tarcza jakaś kiepawa kiepawa włócznia Szata jak w WI Thamir Spearman) <Mam Nadzieje ze Alhadias czy jakos tak bez obrazy ;p nie bedzie zly aczkolwiek jak dla mnie fantastycznie wygladaja  przypominaja mi troche arabow ;p>
                           /                                                       I                                                     I
                          /                                                        I                                                     I
                         /                                                         I                                                     I
     Saracen Spearman                                             Saracen  Horsman                           Saracen Light Archer
    (  Żeby jakoś podobnie wygladali Jak                  (Jak Saracen Spearman Tyle_______               I
    Thamir light Horseman Tylko ze bez konia ;p)        że na kobyle )                             I               I
    <Ehh znowu z WI> Thamir Rulez ;p ;p                             I                                   I       Saracen Archer                
        I                                                                            I                                    I           Saracen Elite Archer
      Saracen Veteran Spearman                                          I                                    I
        I                                                                             I                                   I
        I                                                                            I                                    I
    Saracen WArior                                                       Saracen light horseman          I-------Saracen Archer Horseman
     (Jak w pop Zbroja Dr Heavy Scal)                           (Jak w WI Dezert Archer)                (Jak Saracen Light Horseman)
     Albo Cos podobnego ;p                                         Fajnie wyglada ;p                                             I
              I                                                                         I                                                           I
               I                                                                        I                                                           I
              I                                                                    Saracen Hevy Horseman                     Saracen Veteran Horse Archer
       Saracen Fanatic                                                                                                                       I
      (Była by to Konfigurowalne                                                                                                         I
      Jednostka wiecej napisze w odpowiednim temacie                                                                                                                                                                                                                                                 SaracenEliteHorse      
    Archer

Mniej wiecej ja tak to widze Jeźdźcy oczywiscie są z lancami ;p szybcy natomiast ze słabym pancerzem oczywiscie jakieś fajne bronie ( w Pop D"Shar są zaje***** )

Jeśli macie jakieś pomysły co do zmiany mojej koncepcji jestem otwarty na sugestie Razem może uda nam sie stworzyć fajna kulturę Muzułmanów ;p

PS: Przepraszam Twórców POP WI za zasugerowanie ich pracy żebyy twórca (Oczywiscie za zgodą wasza) mógł je wykorzystać jeśli mój pomysł mu sie spodoba               Pozdrawiam Twórców WI i PoP moje ulubione mody (Szkoda Tylko ze Wi To Beta) :D

Tu Sa Screeny Mam Nadzieje Ze Bedą Przydatne ;) poszperam moze cos jeszcze znajde
    (click to show/hide)
    http://img16.imageshack.us/gal.php?g=31097549.png

Ps:w PoP Też sa fajne tarcze i bronie mieczyki i wlocznie widac ja na niektorych screenach :)))

Nie Użyłem opcji Edit Gdyż nie chcialem zebyscie przypadkiem nie zauważyli tejze zmiany

Offline Marat

• Pijus
    • *
    « Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 04, 2009, 19:41:08 »
    Mi trochę nie podoba się nazwa Saracen, Arabowie sami siebie nie nazywali Saracenami tylko nazywali ich tak europejczycy, głównie krzyżowcy. Nazwa ta pochodzi ze starożytności tak Grecy i Rzymianie nazywali koczownicze plemiona arabskie. Proponuje zmienić nazwę.

A co do drzewka rozwoju bandytów to jest do kitu, już widzę złodzieja, który walczył na polu bitwy. Poszedł bym tutaj bardziej w stronę jakichś rozbójników napadających na kupców i podróżnych, chowających się po lasach i jaskiniach, albo jak wspomniał Daedalus mogą to być Raubritterzy.
    « Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 19:47:54 wysłana przez Marat »
    "– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
    – Najprostszy z możliwych. Bić kur... i złodziei, mości hrabio"
    ...rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej

Offline Owicz

• BANITA
    • Pijus
    • *
    « Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 04, 2009, 19:50:03 »

Offline carl

• Kmieć
    • *
    « Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 04, 2009, 20:04:56 »

Nie no ludzie ze wsi XD             Żartowniś ;p     

Mało jest modow Gdzie są Arabowie wiem to iż sami siebie nie nazywali saracenami ale nazwa mi sie podoba nie wiem jak wam ;p
     To tylko gra ona nie musi w pełni być zgodna z faktami a skoro jest możliwość wprowadzenia czegoś czego by sie chciało widzieć wiec czemu nie spróbować :))

ps: a nie lepiej przygotowac nazwy jednostek mniej wiecej jak by jednostki wygladaly niz tylko jedno krotkie zdanie ( Zeby posta nabic??)

Offline dorian001

• Pielgrzym
    • *
    « Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 04, 2009, 23:34:43 »
    dla mnie okej, byle by wielbłąd był xd

Offline Mortis

• Hulaka
    • *
    • Piwa: 3
    « Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 05, 2009, 00:40:56 »
    Aj zescie sie na tych arabow uwzieli, mnie osobiscie sie ani troche nie podoba ale coz, kazdy ma swoje gusta. Dobrze byloby dodac frakcje bandycka, ktora moznaby kierowac, rekrutwac ich oddzialy i byloby fajnie moc wysylac ze swej kryjowki zbrojne bandy, ktore nekalyby okoliczne wioski, napadaly na karawany itp a czesc zyskow laduje w twoim skarbcu^^

Offline carl

• Kmieć
    • *
    « Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 05, 2009, 08:13:09 »

Wiesz Arabowie to podobno będzie Frakcja a jeśli tworzysz własne królestwo to możesz wybrać krzyżowców?? (czy cos podobnego wiec fajna zabawa wyjdzie :d ( W Second Age są wielbłądy ale tylko na screenach ;p)

A Bandyci Tez będą ;p 

PS: wielbłady raczej nie są zbyt szybkie aczkolwiek wytrwałe na trudy a jako ze to mount&Blade to z braku wody pożywienia szybko nie padną wiec może o ile znajda sie w modzie ale milo by było wiec proponowal bym żeby były średniej prędkości może troszkę powolne ale za to dobrze by sie nimi szarżowało 

Offline Owicz

• BANITA
    • Pijus
    • *
    « Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 05, 2009, 08:24:42 »
    Na moje to wielbłądy nie byłyby aż tak konieczne. Przecież tam były konie - i były o wiele częściej stosowane w walce, wielbłady używane były raczej do karawan, podróży.

Offline carl

• Kmieć
    • *
    « Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 05, 2009, 17:40:29 »
    Mi trochę nie podoba się nazwa Saracen, Arabowie sami siebie nie nazywali Saraceniami tylko nazywali ich tak europejczycy, głównie krzyżowcy. Nazwa ta pochodzi ze starożytności tak Grecy i Rzymianie nazywali koczownicze plemiona arabskie. Proponuje zmienić nazwę.

Dałem nazwę  Saracen z Tego względu ze to będzie osobna samodzielna frakcja a jeśli założymy własne państewko można wybrać Rycerzy krzyża?? czy jakoś tak nie pamiętam w każdym bądź razie oni nie lubią Arabów ale za to lubią robić na nich wyprawę wiec z ich punktu widzenia Saracen pasuje ;p ;p

Offline dorian001

• Pielgrzym
    • *
    « Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 05, 2009, 18:17:41 »
    No to w żołnierze chroniący karawany mogli by zasuwać na wielbłądach xD