Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Rządy Miecza - Ogólne sugestie, pomysły  (Przeczytany 281572 razy)

Opis tematu:

Offline Darson

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: -2
    Odp: Rządy Miecza - Ogólne sugestie, pomysły
    « Odpowiedź #2550 dnia: Luty 22, 2011, 21:41:16 »
    I rozruszał się temat :)
    ดิ๊กในผู้ดูแลระบบตูด!

นอกจากนี้คุณยัง

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
    • Błędny rycerz
    • Piwa: 143
    « Odpowiedź #2551 dnia: Luty 22, 2011, 21:55:53 »
    I durne posty, niezwiązane z wątkiem.

Offline jziomex

• Tułacz
    • *
    • Piwa: 0
    « Odpowiedź #2552 dnia: Kwiecień 21, 2011, 01:20:40 »
    Przepraszam, że wtrącam się... są jakieś postępy z modem ?? ostatni post był 22 lutego tego roku, i nic poza tym...żadnych informacji nic kompletnie nic :)
    więc mam taką prośbę Deadalus o napisanie informacji o postępie z modem. Z górki dzięki   :)

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
    • Błędny rycerz
    « Odpowiedź #2553 dnia: Kwiecień 21, 2011, 09:56:19 »
    Postępu niestety nie ma, bo nad modem nie pracuję. WFaS też chwilowo stoi. Powód? Brak czasu... chęci zresztą też. Mount&Blade mi się znudził i tyle. Właściwie to znudziły mi się ogólnie gry komputerowe i wszystko co z komputerem związane. Wolę wolny czas poświęcić na inne, znacznie przyjemniejsze rzeczy, niż ślęczenie przed monitorem, a z komputera korzystam teraz prawie tylko do szukania informacji i zakupu różnych niecodziennych towarów.

Nadzieja, że moda skończę nadal jest, bo całkiem prawdopodobne, że zechcę go ukończyć choćby z sentymentu... albo chociaż by tym cholernym krzykaczom "A nie mówiłem, że mod się nie ukaże!!1!" nie dawać powodów do zadowolenia. :P Wszystko wskazuje na to, że w czerwcu będę miał sporo wolnego czasu, więc może wtedy...

Offline Kapsel146

• Kmieć
    • *
    « Odpowiedź #2554 dnia: Kwiecień 24, 2011, 14:43:06 »
    A da rade dostać wersje beta dawno mnie nie było na forum proszę nie pisać żę gdzieś link jest bo go nie widziałem bo zaglądam tu raz na miecha.

Offline Matim

• Bywalec
    • *
    • Piwa: 54
    • Matim loves you
    « Odpowiedź #2555 dnia: Kwiecień 24, 2011, 15:15:22 »
    Masz w wyróżnionych tematach nazwę DOWNLOAD
    http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=3970.0

Edit: Hehe, nie sprawdziłem tych linków :D. Jeśli daedalus robi sobie żarty z downloadu, to znaczy, że ni ma możliwości ściągnięcia.
    « Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2011, 19:18:37 wysłana przez Matim007 »

Offline Krystian80

• Bibosz
    • *
    • http://pl.20dollars2surf.com/?ref=688213
    « Odpowiedź #2556 dnia: Kwiecień 24, 2011, 15:40:13 »
    Masz w wyróżnionych tematach nazwę DOWNLOAD
    http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=3970.0
    Tylko wiesz że linki nie działają? , post był napisany 2 lata temu więc    poco dajesz koledze link do starego tematu?? .
    « Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2011, 15:44:29 wysłana przez Krystian80 »
    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=688213
    zapraszam do rejestracji i zarabiania pieniędzy z tego ref linku  ;)
    http://s2.postimage.org/tlyuonetl/angiel.png

Offline Kapsel146

• Kmieć
    • *
    « Odpowiedź #2557 dnia: Kwiecień 24, 2011, 15:42:04 »
    Nie dawał bym posta jak by te linki działały mi chodzi o takie co działaja czy są jakies w ogóle

Offline Xax

• Kmieć
    • *
    « Odpowiedź #2558 dnia: Kwiecień 24, 2011, 21:04:27 »
    Żadnej bety nie ma i nie będzie.
    Dedalus pisał kiedyś tam, że chce wypuscić cały ful pełny mega hiper owned dobry i bez bugów mod.

A tak przy okazji Dedalusie: jeśli uznasz w końcu, że jednak nie chcesz dalej robić tego moda, to wypuścisz go w takim stanie jak zrobisz, czy nie wypuścisz w ogóle?

Offline Darson

• Moczymorda
    • *
    « Odpowiedź #2559 dnia: Czerwiec 18, 2011, 12:34:23 »
    I następny mod, który nie został zrobiony.
    Mam pomysł, zróbcie temat w którym będą wszystkie nieukończone mody, lub napiszcie na pierwwszej stronie moda, że to z nim koniec, żeby nikt nie szukał 170 stronw na których nic nie ma...
    ดิ๊กในผู้ดูแลระบบตูด!

นอกจากนี้คุณยัง

Offline Hofiko

• Zbrojny
    • *
    • Piwa: 20
    « Odpowiedź #2560 dnia: Czerwiec 18, 2011, 12:36:00 »
    I następny mod, który nie został zrobiony [...] z nim koniec.

Po czym wnosisz?
    Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości - Jarosław Kaczyński

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
    • Błędny rycerz
    « Odpowiedź #2561 dnia: Czerwiec 18, 2011, 22:51:15 »
    I następny mod, który nie został zrobiony.

I następny post, który nie ma zupełnie nic wspólnego z tematem... Niezmiernie się jednak cieszymy, że zechciałeś się podzielić swoimi odkrywczymi mądrościami. Zaiste, bez tego tekstu czulibyśmy się niespełnieni.

A tak poważnie, to fajnie, że przyszedłeś i się pożaliłeś. Ale na przyszłość - jak będziesz chciał sobie popłakać, to zrób to w kącie.

Mam pomysł, zróbcie temat w którym będą wszystkie nieukończone mody, lub napiszcie na pierwwszej stronie moda, że to z nim koniec, żeby nikt nie szukał 170 stronw na których nic nie ma...

1) To jest temat "Ogólne sugestie, pomysły", a nie "Informacje odnośnie premiery" (czy też "Kącik zażaleń").
    2) Los chciał, że mimo wszystko jest tu sporo offtopu (m.in. dzięki ludziom takim jak Ty) i kilka postów wyżej można znaleźć odpowiedź na pytanie o losy moda. Ale jak ktoś jest na tyle inteligentny, by jednak przeszukiwać te 170 stron wątku, który jest zupełnie o czym innym, to już jego sprawa. :)

Ja zresztą też mam pomysł - zróbmy wspólny temat, do którego wrzucimy wszystkie "odkrywcze", "niezbędne" i "jakże pomocne" posty typu "ten mod nie wyjdzie!!1!", czy "a nie mówiłem?!?11!?". Ciekawe ile by się tego uzbierało... :)

Offline Darson

• Moczymorda
    • *
    « Odpowiedź #2562 dnia: Czerwiec 19, 2011, 12:54:43 »
    Po co ruszać dupe i robić coś co daje nadzieje na Fajny Polski Modzik...
    Ten temat do kosza się nadaje, bo nawet nie wrzuciłeś tego co udało ci się zrobić.
    ดิ๊กในผู้ดูแลระบบตูด!

นอกจากนี้คุณยัง

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
    • Błędny rycerz
    « Odpowiedź #2563 dnia: Czerwiec 19, 2011, 23:19:10 »
    Po co ruszać dupe i robić coś co daje nadzieje na Fajny Polski Modzik...

Racja, co po ruszać dupę i robić fajnego modzika, lub komuś pomagać robić fajnego modzika, skoro można sobie wygodnie popierdzieć w fotel i czekać aż ktoś inny coś zrobi. Przecież Ci się należy. Inni niech zapierdzielają, Ty popatrzysz, pospamujesz i będziesz ich poganiał, jak się będą opieprzać... Wiesz co? Weź wyjdź i nie wracaj.

Ten temat do kosza się nadaje, bo nawet nie wrzuciłeś tego co udało ci się zrobić.

To co zrobiłem, to moja praca. Jeśli zechcę ją opublikować, to ją opublikuję. Jeśli chciał nie będę, to w życiu nikt jej na oczy nie ujrzy i nic nikomu do tego. Nie muszę się z tego nawet tłumaczyć. Dopóki nie jestem u Ciebie zatrudniony, to możesz mi skoczyć i nie masz prawa ode mnie nic żądać. Ba, jesteś typem człowieka, którym całkowicie gardzę, czyli "róbcie to, ale szybko, bo ja chcę!". To że Ty chcesz, to akurat mam głęboko gdzieś.

Koniec tematu.