Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Men of war  (Przeczytany 1186 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pifcio

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 4
Men of war
« dnia: Maj 18, 2009, 09:24:14 »
Próbował ktoś w to grać??? Ślyszałem, że wygląda to coś jak 9 kampania, a w nią grałem, więc jeszcze sobie nie kupiłem tej "nowości"...jeśli ktokolwiek miał do czynienia z tą strategią niech opisze jakieś spostrzeżenia i przede wszystkim czy warto kupować..

Offline Mat Berserker

• Żonglujący Pepeszami
  • Wsparcie Techniczne
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 92
Odp: Men of war
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2009, 14:53:43 »
Zapraszam do tematu Faces of war której jest kontynuacją. Jako weteran serii Outfront ( Soldiers FoW i właśnie MoW) mogę ci ją polecić z czystym sercem. Tą grę albo się jej nie zna. Gry MoW i FoW są bardzo pokrewne i jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy na nowości możesz kupić FoWa za 20 zł.
PS. Jakbyś zdecydował się na FoWa z chęcią skopie tyłek jakiemuś pif-pafowi ;)

Offline Pifcio

• Najemnik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2009, 15:05:17 »
Mat napisz co w niej jest ciekawego, godnego polecenia.....wymyśl coś:)

Offline Mat Berserker

• Żonglujący Pepeszami
  • Wsparcie Techniczne
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 92
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2009, 15:20:17 »
Najważniejszy w tej grze jest dynamizm starć i wspaniała fizyka. W prawdzie gra jest skalowana ( zmniejszony zasięg broni) lecz jeżeli nie nazywa się Witman nie będzie to przeszkadzać. Nic nie odda tych uczuć z obrony miasta przed przeważającymi siłami wroga który po straceniu paru t34 i IS2 ,na minach oraz pod ostrzałem z panzershrecków, wytacza ciężką artylerie. Budynki w których kryją się twoi ludzie walą się, zwiadowcy zauważają że zaczyna się wielki szturm. Masz jeszcze tylko chwile żeby dokonać ostatnich poprawek. Rosjanie wchodzą w uliczkę gdzie ukryłeś działko przeciw lotnicze. Wtem przez budynek przejeżdża t34. Załoga działka została zmiażdżona przez wielki kawałek muru. Wróg naciera dalej gdy na twój rozkaz ludzie ukryci w budynkach zaczynają strzelać z wszystkiego z czego się da. Wrogów jest coraz więcej i zaczynają strzelać katiusze nie masz szans ewakuujesz swoich ludzi w głąb miasta. Tam na nacierających wrogów czeka niemiła niespodzianka tygrys oraz działo p pancerne, trup ściele się gęsto. Udało ci się koniec czasu obroniłeś się lecz z dawniej pięknego miasta nic nie zostało.

To jest opis jednej z wielu gier jakich toczyłem w FoWie, z opinii ludzi wynika ze MoW to to samo tylko więcej lepiej i ładniej. jak o czymś sobie przypomnę napisze.

PS. Z tego co wiem w MoWie naprawili jeden z mankamętów FoWa ,znaczy się brak możliwości budowy umocnień ( dało się robić tylko zapory przeciw czołgowe i miny p piechotne i p pancerne), można w nim kłaść worki z piaskiem oraz zasieki z drutu kolczastego.

Offline Pifcio

• Najemnik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 18, 2009, 15:22:22 »
Dobra opowieść, dzięki Mat....
No dobra namówiłeś mnie, zobaczymy z czym to się je...