Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Rządy Miecza - Ogólne sugestie, pomysły  (Przeczytany 268793 razy)

Opis tematu:

Offline Massai

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Ogólne sugestie, pomysły
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:55:24 »
W SoD teoretycznie można mieć maks 20 lordów, a przy mapce (tej wersji  którą wrzucił autor SoD) pokazywało się może z 10-12...
Ale jak rozumiem ta nowa mapka teraz mieści do 20 lordów. Zachowasz to ograniczenie do maks 20 lordów najętych?

Edit: Po dłuzszym graniu w SoD, musze stwierdzić że pomysł z tą inwazją jest przedni. Dzięki temu gra zyskała CEL, budowanie swojego królestwa nie jest budowaniem dla budowania, tylko szykowaniem się na odparcie inwazji. Ech, jakby w RES był taki element nadciągającego zdarzenia, które motywowałoby do rozwoju...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 12:59:44 wysłana przez Massai »

Offline proud

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 02, 2009, 13:19:25 »
Może trochę nie na temat, ale zapytam tutaj.
Mianowicie Deadlusie mógłbyś udospnić kod/y sygnaturki żeby można rozsławiać twego moda na Taleworlds?

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 142
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 02, 2009, 16:13:51 »

Offline pablo_80

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 02, 2009, 19:06:11 »
Uaktualniłem (nieco) - http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=2305.0

Opis zapowiada rewelacyjnego moda;) Mam jednak pytanie - wciąż jest tam napis "w przygotowaniu". Co jeszcze zostało Ci do przygotowania? Dojdą jakieś nowinki do tego co już zrobiłeś?

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 02, 2009, 19:17:29 »
Dojdzie dużo nowych rzeczy. I jeszcze sporo zostało do zrobienie. Po prostu już nie piszę o tym, co planuję dodać, bo ciągle to się zmienia. W miarę tworzenia i dodawania nowych rzeczy wychodzi, co jeszcze należy przy tym zrobić, albo co nie pasuje i trzeba wywalić.

Ostatnio całkowicie musiałem przerobić parę skryptów i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że lepiej samemu wszystko pisać, niż dodawać czyjś kod, bo potem wychodzą takiej jajca, jak z kodem, który dostałem od rubika (oddziały dowodzone przez towarzyszy) i który musiałem całkowicie przerabiać, by wreszcie faktycznie towarzysze mogli coś zdziałać na mapie świata (np. prowadzić oblężenia).

Offline pc_maniac

• Opój
  • *
  • Piwa: 1
    • Polish Builders Community
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 03, 2009, 01:08:54 »
Ja obiecuję sobie, że nawet jeśli wpadł bym na jakiś pomysł co powinno się w Twoim modzie znaleźć, nie napiszę o tym ani słowem.

Czemu? Ponieważ aż mnie skręca żeby nareszcie w tego moda pograć, a jeśli ciągle będziemy Ci podsuwać nowe pomysły, to możliwe, że życia mi nie starczy żeby zobaczyć ReS ukończonego.

Offline Obuch

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 03, 2009, 07:48:17 »
Pragnąłbym jedynie zapytać,
wgrałem sobie bardzo dawno temu spolszczenie do M&B, jednak odinstalowałem je, ponieważ bardzo drażniło mnie to, że nazwy frakcji zostały zmienione (Swadian Knight -> Swadiański Rycerz etc.). Skoro Twój mod będzie w wersji Polskiej, zamierzasz również zmieniać nazwy frakcji na Polskie, czy zostaną w wersji oryginalnej?

Offline Oktawian

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 88
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 03, 2009, 09:26:23 »
Pytanie pytaniem, ale odpowiedź jest chyba oczywista. Skoro mod jest tworzony przez autora spolszczenia, mod którego podstawowa wersja wydana będzie w języku polskim to chyba sprawa jest przesądzona. Z resztą co widzisz w słowie Knight? To jest takie proamerykańskie.

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 03, 2009, 13:25:23 »
wgrałem sobie bardzo dawno temu spolszczenie do M&B, jednak odinstalowałem je, ponieważ bardzo drażniło mnie to, że nazwy frakcji zostały zmienione (Swadian Knight -> Swadiański Rycerz etc.). Skoro Twój mod będzie w wersji Polskiej, zamierzasz również zmieniać nazwy frakcji na Polskie, czy zostaną w wersji oryginalnej?

Rozbawił mnie ten post. :) Oczywiście zamierzam wydać też wersję, w której np. nazwy jednostek będą w wersji oryginalnej. Ta wersja będzie się nazywała "wersja angielska". :)

Offline Jeferiaz

• Bywalec
  • *
  • Komisarz ds. Propagandy, Zbrojnego Ramienia Ludu
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 03, 2009, 15:06:50 »
LOL! Jak to zobaczyłem,to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać... gratulujemy panu Obuch inteligencji.

Moje GG - 12485152 Jeśli znów mnie zbanują...

Offline Elowrzud

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 03, 2009, 23:39:07 »
Może to głupio zabrzmi ale we własnych miastach które mam chciałbym muc organizować karawany handlowe aby sprzedawały po korzystnych cenach towary krure złupiłem.

Offline Szczepan_r

• Kmieć
  • *
  • DzIEcIom NEo MóWIMy LoL!
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 03, 2009, 23:57:10 »
Może to głupio zabrzmi ale we własnych miastach które mam chciałbym muc organizować karawany handlowe aby sprzedawały po korzystnych cenach towary które złupiłem.
takie cos jest juz w custom sattlements (czy jakoś tak) jeżeli masz miasto to możesz nająć karawanę (2000 denarów za jedna karawanę) a zysk to 400 denarów tygodniowo. oczywiscie mogą ci te karawanę zabić obcy lordowie itp.
http://www.takeagift.pl/polecam:49969       Bardzo proszę was o pomoc wystarczy się zarejestrować. Dzięki wam będę mógł sprawić sobie nową klawiaturę aby grać w Mount & Blade. Z góry dzięki za rejestrację

Offline Obuch

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 04, 2009, 10:19:01 »
Dlaczego o to zapytałem? -.-
Zasugerowałem się tym zdjęciem: http://www.mynetimages.com/viewimage/b0decfc9
Jednostki są w wersji Angielskiej, reszta w Polskiej, dlaczego?
A może Pan Jeferiaz się wypowie, skoro jest taki inteligentny? Nie jestem za bardzo zaangażowany w scenę M&B, nie znam się za bardzo na modowaniu, więc stąd moje pytania.

Offline Tario

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 1
  • Rittes des panter
    • Gry RPG u Taria
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 04, 2009, 10:30:57 »
No ja nie wytrzymam, bo wpisywanie komend  w module ini etc robi się po angielsku bo po polsku nie łapie, potem się wszystko tłumaczy, Daedlus ma najwyraźniej zainstalowane  swoje spolszczenie ,spolszczenie spalszcza w innych modach niż native tylko opcje i inne takie pierdoły.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 10:35:06 wysłana przez Tario »

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 04, 2009, 10:49:10 »
Czasami włączam spolszczenie do testowania moda, by sprawdzić kilka rzeczy, jak np. czy nowy "zmieniacz nazw" poprawnie obsługuje polskie litery, oraz czy mogę wprowadzać zmiany do spolszczenia interface'u, by działały tylko na moim modzie (przyjrzyjcie się dokładniej nowym screenom z mapy świata, jest tam jeszcze jedna ciekawa rzecz ;) ).