Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Szablą y Bagnetem  (Przeczytany 236 razy)

Opis tematu: Newspaper from NW scene

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JerzyBurza

• Bywalec
    • *
    • Piwa: 38
    • 18pp_Flb_JerzyBurza_Haze
    Szablą y Bagnetem
    « dnia: Styczeń 16, 2020, 23:21:40 »

(click to show/hide)
    « Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2020, 23:22:59 wysłana przez JerzyBurza »
    MP17
    FS Cup
    LDP18 Dyw.B
    MP18 Cav.
    "Zgoda" 1v1 Bagnety

Offline JerzyBurza

• Bywalec
    • *
    • Piwa: 38
    • 18pp_Flb_JerzyBurza_Haze
    Odp: Szablą y Bagnetem
    « Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2020, 23:21:57 »

NWWC '20

Ostatniego czasu na anglo-języcznym forum FSE ogłoszono tegoroczną edycję Napoleonic Wars World Cup, czyli mistrzostwa świata. Od moich poufnych informatorów dowiedziałem się, że najprawdopodobniej naszą reprezentację poprowadzi tym razem Vortx czyli Corporal 15thYR jednego z lepszych regimentów w europie, a w mojej opinii najlepszy w europie na bagnety. W bierzącym roku głównym organizatorem wydarzenie będzie czech Kore, a pomagać mu będą: Shadey oraz Wurstii. Mam nadzieję, że w tym roku znów nasi chłopcy zajmą wysokie miejsce. Powodzenia!

Nowy pułk na naszej scenie!

Czternastego stycznia bieżącego roku, powstał 9ty pułk piechoty, pod dowództwem płk. TheNikosa, byłego pułkownika 21y pułku piechoty, pułk 21y został także niedawno reaktywowany, ale chyba dowództwo podjęło decyzję o przeistoczeniu się w 9pp. Następną osobą stopniem jest mjr. Bagiiietek dowódca Gwardii Miasta Dhirim, aktualnie chyba największego polskiego klanu na Bannerlorda. Warto również zauważyć, że posiadają sekcję kawalerii pod dowództwem rtm. Feezyego. W mojej opinii jest to ciekawy pułk i warto obserwować ich poczynania, sami uważają siebie za "przyszłość sceny".

Spis banerów na NW

Na początku roku w dziale Community na FSE pojawił się temat z wypisem banerów na NW, osobiście dołożyłem własną cegiełkę, jest to rzecz biorąciekawa lista, nie do końca dopracowana, ale mam nadzieję, że niedługosię to zmieni. Piszę o tym raczej bardziej jako o ciekawostce, by powiększyć ilość tekstu w tym nakładzie. Możliwe, że ten wątek zostanie za zgodą autora także umieszczony po spolszczeniu tutaj. Gdzie trafi dośćspora ilość ikon, bo mam bardzo duże plany.

JerzyBurza
    « Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2020, 23:25:27 wysłana przez JerzyBurza »
    MP17
    FS Cup
    LDP18 Dyw.B
    MP18 Cav.
    "Zgoda" 1v1 Bagnety

Offline Trojan

• Bibosz
    • *
    • Piwa: 84
    • Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
    • Steam ID: Mój status Steam
    Odp: Szablą y Bagnetem
    « Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2020, 19:59:23 »
    Ziomuś, wszystko fajnie. Gazetka mi się podoba, ale jak już udostępniasz jakąś informacje to rób to rzetelnie. Repra będzie podzielona na 2 składy, a nie jeden. I jak się pytam, po co Ci była ta wiadomość, to warto by było mi odpisać aby uniknąć takiej sytuacji :)

[20:09]NotSwedish_Stockholm:   you have some beef with the 7pp   ?
    [20:14]NotSwedish_Stockholm:   cause 7pp requested to remove you from the server