Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Ostatni Turniej Bitew Liniowych w NW  (Przeczytany 633 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vortx

• Kmieć
    • *
    • Piwa: 23
    Odp: Ostatni Turniej Bitew Liniowych w NW
    « Odpowiedź #15 dnia: Listopad 28, 2019, 21:09:15 »
    Tak jak prawie nigdy tutaj nie piszę to teraz chyba jednak muszę.
    Trojan (ten nasz) i władza to są oksymorony, nie wiem dlaczego Dyktatorowi przyszło to na myśli, bo odkąd gram z Trojanem to głupot żadnych nie robi. Wyszedł z inicjatywą, żeby zagrać wspólnie, zebrać najlepszy skład i być może coś osiągnąć a tutaj od razu posądza się go o "pragnienie władzy i honorów". Też kiedyś miałem taki pomysł i myślicie, że chodzi o władzę albo jakieś zasługi? To chyba tylko dla ludzi tego forum, na którym organizuje się śmieszne plebiscyty i wybieramy jest człowiek roku. Najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy najmniej wiedzą.

Online Ejsun

• Pijus
    • *
    • Piwa: 58
    • 7pp to czarny koń tego turnieju
    « Odpowiedź #16 dnia: Listopad 28, 2019, 22:27:07 »
    Uwaga, przedluzyli zapisy do soboty, FKG trafilo do druzyn rezerwowych, jak zostana wystawione jeszcze 2 sklady to FKG bedzie jako normalna druzyna grala w grupie 6 razem z tymi druzynami. Wiec wiecie, jak sie wahaliscie czy zapisac swoja druzyne/sklad/pulk to macie jeszcze 2 dni. Zamykaja rejestracje w sobote o 22.

(click to show/hide)

Offline AKO

• Opój
    • *
    • Piwa: -53
    « Odpowiedź #17 dnia: Listopad 29, 2019, 07:24:54 »
    Jakieś polskie pułki xd

Offline Mr.Copper

• Pijus
    • *
    • Piwa: 53
    • Mężny bądź, chroń pułk twój i sześć flag
      • Strona Ósmego Pułku Piechoty, zapraszamy ! ("www.8pp.pl")
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #18 dnia: Listopad 29, 2019, 20:03:45 »

(click to show/hide)
    Pułk 8. Piechoty Xięstwa Warszawskiego forever and ever!

Offline Hawriił

• Pijus
    • *
    • Piwa: 45
    « Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 01, 2019, 10:32:36 »
    Haha, no szkoda słów :D Odpiszę Ci w punktach na kilka rzeczy:

3) Nigdy mi nie proponowaliście żadnej współpracy międzyforumowej (...)

Odniosę się tylko i wyłącznie do tego, bo tutaj akurat jest nieprawdą. Miała być współpraca między forami i miały być turnieje, bo o ile pamiętam - pisałem z Dyktatorem o tym, że Ja jako administrator nie chce żadnej wojenki między Calradią a Tawerną. I może Dyktatorowi wypadło to z głowy, ale mieliśmy plany by po prostu żyć między sobą, w zgodzie. To była jedyna rzecz jaką chciałem osiągnąć, ale potencjał Calradii spadł więc nie było kontynuowania żadnej inicjatywy łączenia.
    PS. Pisałem o współpracy z Dyktatorem lub Kradusem - ale wiem, że odzew ze strony Tawerny był pozytywny i nie skreślali Nas za bycie "odmieńcami". Więc co jak co, ale Tawerna nigdy nie chciała dzielić - tylko łączyć.
    « Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2019, 11:03:50 wysłana przez Hawriił »
    (click to show/hide)

Offline Dyktator

• Admin Emeryt
    • Krzyżowiec
    • Piwa: 944
    « Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 01, 2019, 13:45:10 »
    Szczerze to nie pamiętam, bym z Tobą ustalał współpracę między forami, zwłaszcza, ze nie byłeś chyba tym właściwym adminem (u was było kilka rang admina o ile pamiętam). Na pewno elkondo wyrażał taką chęć, ale też nie było o czym mówić. Nie może być tak, że dwóch waszych adminów zawiera współpacę, a reszta dalej ciśnie po nas i atakuje. To była wasza odpowiedzialność, by ogarnąć się jako zespół, nie nasza. Ponadto nie mieliście też nic do zaoferowania. Wszyscy wasi użytkownicy i tak wchodzili na Tawernę, swojego contentu nie tworzyliście, nawet regulamin był przekopiowany od nas. Wiec na tej współpracy mogliście skorzystać tylko wy, przez co to tym bardziej cały wasz zespół powinien się o to starać, a nie robić nam łaskę.

Przykładem jest tu zresztą serwis http://www.dzikiepola.oxn.pl/, który polecam. Tematyką jest dla Tawerny konkurencyjny, ponadto latami mieliśmy konflikt. Ale ostatecznie gdy tylko wyjaśniliśmy swoje spory, to chętnie "podpisałem" z nimi nową współpracę pod koniec 2018. Ponownie - my nic nie zyskujemy na tym, ale oni mogą się u nas reklamować m.in. z ligą, co nam odpowiada, bo tworzą swój content i pracują nad rozwojem sceny na tej konkretnej części M&B. Calradia to był rakotwórczy twór, który polegał tylko na prowokowaniu ludzi i głaskania się po penisach przez pewne kółeczko wzajemnej adoracji, które chciało się poczuć ważne. Niestety okazało się, że dla podtrzymania czegokolwiek trzeba też włożyć jakąś pracę i nie wystarczy, że elkondo będzie sam pracować nad stroną, a community samo pojedzie do przodu. Jak mówiłem - to nie jest tak, że wiele osób nie chce korzystać z Tawerny, tylko oni często nie mają powodu, by korzystać z Tawerny. I tworzenie kolejnej strony, która im tego powodu nie da, z góry bylo skazane na porażkę. Zamiast tego lepsze byłoby połączenie sił i wspólne pracowanie dla rozwoju społeczności, wtedy udałoby się zbudować coś, przez co więcej ludzi by chciało udzielać się w naszej społeczności.
    « Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2019, 13:46:58 wysłana przez Dyktator »
    Premier TFW 2015-2019

Online Ejsun

• Pijus
    • *
    • Piwa: 58
    • 7pp to czarny koń tego turnieju
    « Odpowiedź #21 dnia: Dzisiaj o 22:26:08 »
    Maly update, FKG wskoczylo do GLBT zamiast 2e. Powodzenia chlopaki!

(click to show/hide)