Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Kurs barmański  (Przeczytany 75 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamillo18

• Zbrojny
    • *
    • Piwa: 358
    Kurs barmański
    « dnia: Listopad 25, 2019, 10:28:45 »
    Witam,
    Mam takie pytanie, czy ktoś spośród osób z forum robił kurs barmański? Jesli tak to moze polecić jakąś "szkole"? Myslalem o Ogolnopolskiej Szkole Barmanow, ale opinie sa czesto wystawiane chyba przez pracownikow danych kursow :P
    Wiadomo, fachu najlepiej uczy sie w praktyce, ale mysle by zrobic takowy kurs by ogarnac prace barmana (majac papier jest wiadomo łatwiej) zwlaszcza, ze chce to potraktować jako zajecie dodatkowe (nie pełen etat).

Offline Azorekt

• Gawędziarz
    • *
    • Piwa: 100
    • MAKE ZT GREAT AGAIN be_azorekt/husarzdominik
    Odp: Kurs barmański
    « Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2019, 12:24:57 »
    Ja robiłem w masters of bartanders, ale nie wiem czy ta szkoła jest poza trójmiastem. W każdym razie polecam.

Offline Kamillo18

• Zbrojny
    • *
    « Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2019, 12:46:10 »
    U mnie to wchodzi w gre Wrocek, Kraków, od biedy Katowice. :)

Offline Azorekt

• Gawędziarz
    • *
    • Piwa: 100
    • MAKE ZT GREAT AGAIN be_azorekt/husarzdominik
    « Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2019, 21:46:47 »
    W takim razie polecam Ci popytać ludzi na jakimś forum barmańskim. Zawsze możesz też sprawdzić opinię danych szkół, ale jak sam napisałeś, takie opinie są często pisane przez pracowników. Swoją drogą to myślałeś nad pracą w jakimś klubie, czy bardziej pubie?

Offline Kamillo18

• Zbrojny
    • *
    « Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2019, 21:57:06 »
    W takim razie polecam Ci popytać ludzi na jakimś forum barmańskim. Zawsze możesz też sprawdzić opinię danych szkół, ale jak sam napisałeś, takie opinie są często pisane przez pracowników. Swoją drogą to myślałeś nad pracą w jakimś klubie, czy bardziej pubie?
    Przede wszystkim bawienie się w robienie drinków to taka moja zajawka podczas spotkań u mnie w domu i myślałem, by na poważnie zaczerpnąć temat i móc to robić zawodowo, jako dodatek do pracy głównej (a może kiedyś jako podstawowe zajęcie). Czy klub albo pub, szczerze nie zastanawiałem się nad tym.