Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Nominacje do plebiscytu na Człowieka Roku 2019  (Przeczytany 399 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Eltarek

• Admin Junior
    • Hulaka
    • **
    • Piwa: 253
    • heyyeyaaeyaaaeyaeyaa
    • Steam ID: Mój status Steam
    Nominacje do plebiscytu na Człowieka Roku 2019
    « dnia: Listopad 25, 2019, 00:47:35 »
    PLEBISCYT NA CZŁOWIEKA ROKU 2019
    FAZA NOMINACJI

Wszystkie informacje, zasady oraz linki do pozostałych plebiscytów znajdziesz TUTAJ.

⚔ Zasady

3. Obowiązkowo należy podać co najmniej 1 powód nominacji (może być bardzo krótki i powtarzać się z tym, co uzasadniali inni). Poniżej lista proponowanych aktywności, które na pewno zostaną zaakceptowane (pozostałe będą sprawdzane pod kątem trollingu przed akceptacją):

• organizacja turniejów i eventów (konkretne)
    • osiągnięcia w turniejach i eventach (konkretne)
    • sukcesywne prowadzenie i rozwijanie klanu (konkretnego)
    • wkład w rozwój sceny danego modułu (konkretny)
    • czynności podejmowane dla szerszej społecznosci na forum (konkretne, tylko w kategorii "Człowieka Roku")

Należy pamiętać, by nominacje dotyczyły konkretnych modułów (wyjątkiem jest "Człowiek Roku"), a więc nie można np. nominoać kogoś do "Gracza Roku NW" za organizację turnieju na Native. Ponadto prosimy o branie pod uwagę całokształtu za ostatni rok, a nie tylko pojedynczych wydarzeń.

Czas trwania: 25 XI - 1 XII 2019 (do 23:59)
    Ile osób mogę nominować? Maksymalnie 4
    Czy muszę uzasadniać nominacje? Tak (patrz zasady wyżej)
    Ile osób awansuje do kolejnej fazy? 8 (7 nominacji + obrońca tytułu, Kradus)
    "To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
    • Piwa: 913
    • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
      • datadream2004 コギ花
    Odp: Nominacje do plebiscytu na Człowieka Roku 2019
    « Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2019, 15:34:47 »
    Octavian za prowadzenie sesji RPG.
    Bojar za warte uwagi posty w tematach politycznych i byciem w sumie jedyną osobą, z którą można jeszcze w tych wątkach podyskutować.
    Stachu Jones za inteligentne i błyskotliwe posty. Nominacja nie spełnia wymagań // Kradus
    Azorek za bandanę z fotki. Nominacja nie spełnia wymagań // Kradus
    « Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2019, 17:34:50 wysłana przez Kradus »
    Gdybym był Amerykaninem, głosowałbym na Trumpa. ~Bojar
    Robert Biedron is the Polish Macron ~The Economist

Offline Moontoor

• Moderator Globalny
    • Utracjusz
    • **
    • Piwa: 118
    « Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2019, 20:55:54 »
    Aharo za tytaniczną pracę jaką wykonał przy organizacji pierwszego polskiego lana dla naszej społeczności.
    Eltarek Wzorowy admin, człowiek bardzo miły i pomocny, zawsze jest pierwszy do pracy. (ps. trzymam kciuki za to spolszczenie do VC)
    Dyktator Za ogromną pracę jaką wykonywał gdy był adminem.
    Soner Za to, że cały czas się nami opiekuje i po tylu latach nadal pracuje nad serwisem.
    Dumny założyciel najgorszego pułku w historii!
    (click to show/hide)

Offline Baldwin

• Najemnik
    • *
    • Piwa: 197
    « Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2019, 21:52:50 »
    Kradus - big boy Tawerny, Rome v2
    Octavian - jedna z osób, która stara się utrzymać aktywność forumową na wielu płaszczyznach
    Aharo - Lan
    Całe dnie spędzam sam - jak przestać?
    Wygrywam ze sobą, chciałbym mieć z kim przegrać
    Lód z serca, alko w nerkach i przekleństwa wrogów
    Chcę mieć do kogo się odezwać w domu bez powodu

Offline JerzyBurza

• Bywalec
    • *
    • Piwa: 11
    • 18pp_Flb_JerzyBurza_Haze
    « Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2019, 22:30:57 »
    Korwin - Za wejście do Sejmu po tylu latach. Nie ma użytkownika o tym nicku. // Kradus
    « Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2019, 17:36:01 wysłana przez Kradus »
    MP17
    FS Cup
    LDP18 Dyw.B
    MP18 Cav.
    "Zgoda" 1v1 Bagnety

Offline Dyktator

• Admin Emeryt
    • Krzyżowiec
    • Piwa: 944
    « Odpowiedź #5 dnia: Listopad 26, 2019, 01:30:23 »
    Soner - najbardziej niedoceniony bohater naszej społeczności. Mało kto w ogóle zdaje sobie sprawę, że on wciąż jest tu z nami i nieustannie dalej pracuje z pasji i miłości do swojego dziecka, jakim jest Tawerna. Stworzył w tym roku piękną stronę, ale nie tylko. Ilekroć była awaria, coś nie grało, coś trzeba było poprawić - soner się zjawiał i robił co trzeba. Pamiętam, jak w tym lub zeszłym roku (już nie pamiętam) obaj kończyliśmy wakacje w podobnym czasie. Będąc jeszcze na lotnisku dostałem raport, że Tawerna padła, a że niedługo musiałem się rozłączyć, to dałem cynk sonerowi. Ten odpisał, że też ma jescze urlop, ale jeszcze tego samego dnia, wieczorem, wsystko było już naprawione. I tak to ciągnie już od 13 lat. Nigdy nie szukał za to poklasku, nigdy nie usłyszał nawet podziękowania od kogoś innego, niż najbliższych współpracowników. Wiecznie skromny budowniczy naszej Tawerny, na którą wciąż też wykłada z własnej kieszeni.

Eltarek - cieszę się bardzo, że jest już na stanowisku około administratorskim, bo jest po prostu właściwą osobą na właściwym stanowisku. Zawsze doceniałem ludzi kreatywnych, którzy podchodzą do obowiązków z pasją i pomysłem. O ile w tym roku stawiam mocno na sonera, tak uważam, że Eltarek najprawdopodbniej będzie człowiekiem roku 2020.

Octavian - gdy pojawił się u nas w 2014, uznałem go tylko za kolejną osobę, które zjawi się na chwilę, a po roku nie będzie po niej śladu. On jednak od lat wprowadza systematycznie na forum niepowtarzalny klimat i o ile soner budował sprawny mózg Tawerny, a ja tworzyłem jej bijące serce, tak Octavian przykładał zdecydowanie rękę do wyciosania jej niepowtarzalnej duszy i za to chciałbym go w końcu nominować, tu na sam koniec epoki Warbanda.

Dominique - wybór na pierwszy rzut oka kontrowersyjny, ale tu mam podobny tok myślenia, co przy Octavianie. Nie był żadnym organizatorem, budowniczym społeczności, czy graczem z wybitnymi osiągnięciami w 2019. Ale za to od dawna współtworzy małe społeczności pełne przyjaźni i wzajemnego szacunku, gdzie starsi wyjadacze mogli znaleźć świetne grupy do gry, by pozostać aktywnymi na scenie. Dodatkowo grał prawie wszędzie - Native, DP, NW. I gdzie nie pójdzie, rozsiewa bardzo pozytywną atmosferę sprawiając, że tacy emeryci jak ja, chcą jeszcze do tej gry wracać i dzięki temu budować też dalej scenę.

Skończyły mi się nominacje, ale chciałbym wyróżnić jeszcze kilka osób. Na początek Kradus. Pomijam jednak, bo i tak awansuje do kolejnego etapu jako broniący tytułu. Szeki - za gigantyczny wkład w scenę Deluge, który przede wszystkim trwa cały rok, należy się tutaj wzmianka. Ale jestem pewien, że dostanie tytuł w innej kategorii, więc tu pomijam. Aharo - aktywność tylko przez częśc roku, ale za to epickie osiągnięcia w postaci pierwszego polskiego i drugiego w ogóle LANa. Podobnie jak w przypadku Szekiego pomijam jednak w tej kategorii, bo sądzę, że i tak spotka go nagroda za Warband. Moontoor - duży progres w tym roku i ogromna aktywność. Nie uważam, żeby to było wystarczajaco, by zostać człowiekiem roku, ale sądzę, że warto go wyróżnić chociaż. Alex - człowiek, który buduje community DP, ma więc ogromne zasługi. Nie nominuję jednak, bo nie ma to mimo wszystko przełożenia na Tawernę. Ale gdyby postanowił wrócić na mateczne łono, to w przyszłym roku prawdopodbnie ma wraz z Eltarkiem moje nominacje ;)

Premier TFW 2015-2019

Online Blue Wing

• Pielgrzym
    • *
    • Piwa: 2
    • Były Admirał 1 Batalionu Morskiej Piechoty
    « Odpowiedź #6 dnia: Listopad 26, 2019, 09:13:03 »
    Dyktator -  za bycie bardzo pomocnym i miłym w stosunku do mnie oraz za ciężką prace dawaną naszej tawernie jestem z tobą :)

Online Szeki

• Moderator Deluge
    • Opój
    • *
    • Piwa: 57
    « Odpowiedź #7 dnia: Listopad 26, 2019, 20:31:07 »
    Soner Nasz tawerniany anioł stróż. Za całą pracę tu włożoną tą widoczną i tę o której nigdy się nie dowiemy
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    Wiadomo, że SI wygra))

Online Romanow

• Bibosz
    • *
    • Piwa: 21
    « Odpowiedź #8 dnia: Listopad 27, 2019, 19:40:50 »
    Dyktator : Za bycie adminem przez ostatnio parę lat i ciężką pracę.
    Kradus : Podjęcie pracy admina na forum :D

Och, jakąż zagadką jest człowiek! (…) I właśnie dlatego pewien myślący jegomość powiedział, że lepiej go jebać niż usiłować zrozumieć..

Offline Octavian

• Giermek
    • *
    • Piwa: 431
    • 21. Pułk Piechoty THD
    « Odpowiedź #9 dnia: Listopad 27, 2019, 21:10:50 »
    Bruce Campbell: zaangażowanie, poczucie humoru, pomoc w projektach.
    Dyktator: praca dla Tawerny, trzymanie stałej linii, szerokie pole manewru dla użytkowników
    Baldwin: wysoki poziom romantyczności, ciekawość, styl
    Alkhadias: prowokacje intelektualne, konsekwencja, bezpretensjonalność

Offline Luther

• Utracjusz
    • *
    • Piwa: 60
    « Odpowiedź #10 dnia: Listopad 30, 2019, 21:26:30 »
    Aharo za lana
    Eltarek adminowanie
    Dyktator Za prace na TFW
    Kradus Za prace na TFW

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
    • Admin Emeryt
    • Paladyn
    • Piwa: 152
    • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
    « Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 01, 2019, 01:16:55 »
    Chciałbym zgłosić w tym roku dwie nominacje.

Octavian- za to że tu jest. Nic innego w sumie nie musi robić...
    Eltarek i Kradus- nominacja wspólna, za odwagę... A może właściwie będzie, za głupotę, że się tego bajzlu podjęli spoglądać...
    "Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline Kradus

• Administrator
    • Giermek
    • Piwa: 435
    « Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 01, 2019, 17:49:02 »
    Jak widzicie wyżej część nominacji została odrzucona na podstawie regulaminu Plebiscytów. Żebyście mieli czas uargumentować swoje nominacje to możecie to zrobić do jutra, do godziny 17:59, bądź dzisiaj do północy zmienić (personalnie) nominacje.

Online Eltarek

• Admin Junior
    • Hulaka
    • **
    • Piwa: 253
    • heyyeyaaeyaaaeyaeyaa
    « Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 01, 2019, 18:10:21 »
    Soner - zasadniczo wszystko co można tu napisać zostało już wcześniej napisane przez innych. Za kolosalną pracę przy nowym portalu, moim zdaniem jest to najmocniejsza nominacja w tym roku.

Dyktator - za całokształt, gdyby nie ten człowiek, Tawerny już dawno by nie było. Do tego bardzo pomocna i sympatyczna osoba prywatnie.

Octavian - za bycie Octavianem. Co chwila zaskakuje czymś innym, jego posty bardzo ciekawie się czyta.

Hubtus - nie zrobił w tym roku za wiele, ale niedawno podjął decyzję o odejściu z zespołu. Ta nominacja jest swoistym "dziękuję" za ogrom pracy, którą włożył na przestrzeni lat w informowanie społeczności o Bannerlordzie.
    "To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline Kamillo18

• Zbrojny
    • *
    • Piwa: 358
    « Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 01, 2019, 23:46:04 »
    Soner - zaangażowanie w utrzymaniu jak i rozwoju serwisu.

Kamillo - "automotywacja", aby odkrył kolejną aferę na Tawernie i ją upublicznił. :P

Lew i Bojar - niesamowite osoby do konwersacji, potrafiące się wypowiedzieć nie tylko na jednej płaszczyźnie, szeroki wachlarz zainteresowań; osobiście lubię czytać ich posty - za sprawą tego, że są bogate merytorycznie.