Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Werbunek żołnierzy!  (Przeczytany 221 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline biolo99

• Pielgrzym
    • *
    • Piwa: 0
    Werbunek żołnierzy!
    « dnia: Listopad 07, 2019, 15:19:20 »
    Witam własnie się przerzuciłem z  warbanda na sword and  fire, dopiero zaczynam i nie wiem jak się tu werbuje ludzi w  poprzednich wersjkach w wioskach sie brało ochotników tutaj nie mam takiej opcji... czy musze spełnić najpierw jakies wymagania żeby werbować ludzi ? będę wdzięczny za każdą radę.

Online JerzyBurza

• Bywalec
    • *
    • Piwa: 11
    • 18pp_Flb_JerzyBurza_Haze
    Odp: Werbunek żołnierzy!
    « Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2019, 15:26:14 »
    Dawno nie grałem w WFaS'a, więc mogę się delikatnie pomylić. By rekrutować musisz walczyć dla jakiejś frakcji, ale jest też możliwość najmowania żołnierzy, każda fakcja ma własnych, jest to taka lokalizacja na mapie Obóz Najemników, każda frakcja ma jeden taki obóz.
    MP17
    FS Cup
    LDP18 Dyw.B
    MP18 Cav.
    "Zgoda" 1v1 Bagnety

Offline Azorekt

• Gawędziarz
    • *
    • Piwa: 100
    • MAKE ZT GREAT AGAIN be_azorekt/husarzdominik
    « Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2019, 17:03:33 »
    Prawdopodobnie próbowałeś rekrutować ludzi w wioskach należąych do państw z którymi masz ujemne stosunki lub wojnę. Możesz też rekrutować ludzi w karczmach czy obozach najemników, jednak nie polecam tej ostatniej opcji.

Offline biolo99

• Pielgrzym
    • *
    « Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2019, 17:29:12 »
    Witam, tak próbowałem rekrutować w  wioskach ale  stosunki mam neutralne na 0 czy muszą być na +? czy po prostu jak kolega wyżej pisał mus żeby należeć do jakieś frakcji?

Offline Azorekt

• Gawędziarz
    • *
    « Odpowiedź #4 dnia: Listopad 07, 2019, 21:14:34 »
    Jeśli nie jesteś w żadnej z frakcji, to możesz rekrutować wszędzie, a jeśli jesteś np w RP to możesz rekrutować tylko w ich wioskach.

Offline biolo99

• Pielgrzym
    • *
    « Odpowiedź #5 dnia: Listopad 07, 2019, 22:00:54 »
    Jeśli nie jesteś w żadnej z frakcji, to możesz rekrutować wszędzie, a jeśli jesteś np w RP to możesz rekrutować tylko w ich wioskach.
      No właśnie o to mi chodzi że nie nie jestem w żadnej frakcji i w tym sek że nie mogę rekrutować po wioskach tak jak to było w poprzednich wersjach np warband

Offline Azorekt

• Gawędziarz
    • *
    « Odpowiedź #6 dnia: Listopad 07, 2019, 23:26:02 »
      No właśnie o to mi chodzi że nie nie jestem w żadnej frakcji i w tym sek że nie mogę rekrutować po wioskach tak jak to było w poprzednich wersjach np warband
    Może natrafiles na mirjsca gdzie akurat nie ma ludzi? Sprawdź większą ilość wiosek i relacje z państwami w których próbowałeś rekrutować jednostki.

Offline biolo99

• Pielgrzym
    • *
    « Odpowiedź #7 dnia: Listopad 08, 2019, 16:55:21 »
    Może natrafiles na mirjsca gdzie akurat nie ma ludzi? Sprawdź większą ilość wiosek i relacje z państwami w których próbowałeś rekrutować jednostki.

Nie  jednak nie, sprawa się wyjaśniła musiałem dołączyć do któreś z frakcji w tym wypadku do Polski i mam teraz opcje  werbunku ludzi chociaż jak to klikam nikt nie chce dołączyć ale to pewnie zależny od stosunków z wioską? ktoś wie od czego to zależny ilość ochotników którzy zechcieliby dołączyć?

Offline Azorekt

• Gawędziarz
    • *
    « Odpowiedź #8 dnia: Listopad 08, 2019, 17:09:25 »
    Wydaje mi się, że liczba chętnych ochotników, jest randomowa. Jedź do Zamosza, tam na pewno masz dobre stosunki ponieważ na początku gry, musiałeś zrobić tam zadania. Poza tym wszędzie możesz rekrutować jednostki, bo nie powinieneś mieć zbyt dużej ilości wiosek z którymi masz ujemne stosunki. Swoją drogą, to na poczatek polecam rekrutować w karczmach, a później rekrutować uwolnionych jeńców.

Offline biolo99

• Pielgrzym
    • *
    « Odpowiedź #9 dnia: Listopad 08, 2019, 19:22:43 »
    Wydaje mi się, że liczba chętnych ochotników, jest randomowa. Jedź do Zamosza, tam na pewno masz dobre stosunki ponieważ na początku gry, musiałeś zrobić tam zadania. Poza tym wszędzie możesz rekrutować jednostki, bo nie powinieneś mieć zbyt dużej ilości wiosek z którymi masz ujemne stosunki. Swoją drogą, to na poczatek polecam rekrutować w karczmach, a później rekrutować uwolnionych jeńców.

Faktycznie masz  racje jest randomowo, przy okazji zapytam o kolejną kwestię gdyż mam kolejny problem z rekrutacją a to założyłem swoje Państwo samo dało mi nazwę "buntownicy" i jak podchodzę do wiosek tego samego koloru co moje miasta nie mam opcji rekrutacji... jakoś temu można zaradzić? drugie pytanie czy można jakoś uzyskać normalną nazwę swojej frakcji a nie buntownicy?

Offline Blue Wing

• Pielgrzym
    • *
    • Piwa: 2
    • Były Admirał 1 Batalionu Morskiej Piechoty
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #10 dnia: Listopad 26, 2019, 08:55:37 »
    Najpierw musisz dołączyć do jakiejś frakcji by rerutować w mieście naprzykład słynną husarie.