Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Zdrastwujtie tawarisze  (Przeczytany 77 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Spartanin16

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 1
  • Medyk.
  • Steam ID: Mój status Steam
Zdrastwujtie tawarisze
« dnia: Październik 10, 2019, 16:15:53 »
Witam wszystkich z tej strony Spartanin, postanowiłem się nie ukrywać już w mroku, pustce, i otchłani Polskiej Sceny NW i wyjść do was. Może niektórzy kojarzą mnie z eventów bądź wspólnych gier w pułkach bądź filmów propagandowych Instytutu Propagandy Edwarda von Krecika , jeżeli ktoś nie zna tego instytutu zapraszam do zapoznania się z nim :P. Gram w NW od 2015 roku z czego miałem kilka przerw dłuższych bądź krótszych. Aktualnie jestem w 1PLWP najlepszym pułku NW , mówią tak ostatnie ankiety prowadzone przez Google, pułk jest prowadzony przez czczigonie nam Panującego Generalissimusa Edzia Redzia. Jestem w nim od początku od czasu Rewolucji, w której brałem udział xD. Postanowiłem się troszkę odsłonić przed wami abyście, napisali mi na evencie Siema jak będziecie mnie widzieć, bądź dodali na steamie xD . śmieszki śmieszkami. Ale tak to pozdrawiam wszystkich, Do zobaczenia na najbliższym evencie.
Medyk 1 Pułku Ludowego Wojska Polskiego
Edzio Redzio Ojcem. 1PLWP Matką

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Towarzysz
  • *
  • Piwa: 899
  • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
    • datadream2004 コギ花
Odp: Zdrastwujtie tawarisze
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2019, 17:02:18 »
Witajcie towarzyszu. Po takim przedstawieniu się nie mogę zadać innego pytania, niż: co sądzicie towarzyszu o monarchii i kapitalizmie?
Brawo TVN ~Bonus RPK

Offline Octavian

• Giermek
  • *
  • Piwa: 424
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2019, 18:57:52 »
Witam.

Offline Spartanin16

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 1
  • Medyk.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2019, 15:12:40 »
Witajcie towarzyszu. Po takim przedstawieniu się nie mogę zadać innego pytania, niż: co sądzicie towarzyszu o monarchii i kapitalizmie?

Nie godzi się tak wprost mówić o poglądach politycznych parę dni przed wyborami, na forum publicznym. ale w sumie jak postawisz mi Piwo to ci powiem :P
Medyk 1 Pułku Ludowego Wojska Polskiego
Edzio Redzio Ojcem. 1PLWP Matką