Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [MPNW19] Wątek dyskusyjny  (Przeczytany 4016 razy)

Opis tematu: Tutaj toczymy dramy

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Bagiiietek

• Pielgrzym
    • *
    • Piwa: 4
    • Erciu Nons
      • https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/764976585417830561/A38B68E22289593696B6D71EBBB3572AA350A7F3/
    • Steam ID: Mój status Steam
    Odp: [MPNW19] Wątek dyskusyjny
    « Odpowiedź #195 dnia: Grudzień 03, 2019, 07:40:06 »
    Texasie kara została wyegzekwowana tak samo na nas jaki  na was z powodu złamania regulaminu. Zdarzenie to wynika tylko z naszej głupotu i myśle braku większej świadomości z łamania go .... ale trudno stało się i musimy się z taką karą pogodzić, bo jest sprawiedliwa. Jeżeli Texasie mam ci wytłumaczyć dlaczego kara jest taka a nie inna to ci odpowiem: Kara jest właśnie taka bo nie uszanowaliśmy zarówno my jak i wy administacji, bo sam Ejsun klepał sprawe Id chyba całe mistrzostwa... kara ma taki wymiar a nie inny bo podam ci na waszym przykładzie, jak sam pisałeś nie macie wpisanego całego składu a to co już macie nadal jest inponujące, tam podałeś liczby chyba 60 z 80, czyli po prostu jest was wielu... ale co to zmieni pytasz i dlaczego kara jest taka a nie inna. Kara jest taka a nie inna bo kara jest po to by nas ukarać, a zbanowanie wam 3 graczy przy waszej liczbie po prostu bedzie dla was obojętne no xd, a zbanowanie naszych graczy skutkowało by niczym, bo my już nie gramy żadnego meczu czyli nam to będzie jeszcze bardziej obojętne. ..

Edit 1: "Ja tu tylko przypominam x2, że gracz, który nie ma podanego ID nie może grać na meczu." Ja to traktuje jako ostrzeżenie dla wszystkich Texasie.

Edit 2: Patrząc raz jeszcze na twoją wypowiedź Texasie " regulamin to nie jest święty graal" co po prostu oznacza, że panowie z administracji zrobili właśnie tak jak napisałeś czyli: wyegzekwowali kare w sposób uczciwy ale taki który się tam nie zawiera.

Edit 3: Kończąc zauważe, że przytoczyłeś poczciwy pkt [ 1.6 ] z naszego wspaniałego regulaminu który odnosi się bardziej do zachowania zawodnika podczasz meczu ... a nie o sprawy administracyjne o które tu aktualnie chodzi.
    « Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2019, 08:42:49 wysłana przez Bagiiietek »

Offline Cygan.

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 13
    « Odpowiedź #196 dnia: Grudzień 03, 2019, 07:58:30 »
    chodzi o to, że Ako napisał rz xd
    inponujące

Nie wiem czy to było celowe ale zabawnie wygląda :)
    « Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2019, 08:00:04 wysłana przez Cygan. »

Online Bagiiietek

• Pielgrzym
    • *
    • Erciu Nons
      • https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/764976585417830561/A38B68E22289593696B6D71EBBB3572AA350A7F3/
    « Odpowiedź #197 dnia: Grudzień 03, 2019, 08:07:54 »
    Nie nie było celowe przyjacielu pisząc to w autobusie co się na lewo i prawo kołota musiał mi zjechać palec o to 1 pole i nie zwróciłem uwagi :p

Offline AKO

• Opój
    • *
    • Piwa: -53
    « Odpowiedź #198 dnia: Grudzień 03, 2019, 13:15:19 »
    Texasie kara została wyegzekwowana tak samo na nas jaki  na was z powodu złamania regulaminu. Zdarzenie to wynika tylko z naszej głupotu i myśle braku większej świadomości z łamania go .... ale trudno stało się i musimy się z taką karą pogodzić, bo jest sprawiedliwa. Jeżeli Texasie mam ci wytłumaczyć dlaczego kara jest taka a nie inna to ci odpowiem: Kara jest właśnie taka bo nie uszanowaliśmy zarówno my jak i wy administacji, bo sam Ejsun klepał sprawe Id chyba całe mistrzostwa... kara ma taki wymiar a nie inny bo podam ci na waszym przykładzie, jak sam pisałeś nie macie wpisanego całego składu a to co już macie nadal jest inponujące, tam podałeś liczby chyba 60 z 80, czyli po prostu jest was wielu... ale co to zmieni pytasz i dlaczego kara jest taka a nie inna. Kara jest taka a nie inna bo kara jest po to by nas ukarać, a zbanowanie wam 3 graczy przy waszej liczbie po prostu bedzie dla was obojętne no xd, a zbanowanie naszych graczy skutkowało by niczym, bo my już nie gramy żadnego meczu czyli nam to będzie jeszcze bardziej obojętne. ..

Edit 1: "Ja tu tylko przypominam x2, że gracz, który nie ma podanego ID nie może grać na meczu." Ja to traktuje jako ostrzeżenie dla wszystkich Texasie.

Edit 2: Patrząc raz jeszcze na twoją wypowiedź Texasie " regulamin to nie jest święty graal" co po prostu oznacza, że panowie z administracji zrobili właśnie tak jak napisałeś czyli: wyegzekwowali kare w sposób uczciwy ale taki który się tam nie zawiera.

Edit 3: Kończąc zauważe, że przytoczyłeś poczciwy pkt [ 1.6 ] z naszego wspaniałego regulaminu który odnosi się bardziej do zachowania zawodnika podczasz meczu ... a nie o sprawy administracyjne o które tu aktualnie chodzi.
    Ponawiam prośbę, aby ktoś pokazał mi turniej, gdzie właśnie zabierając punkty za mecz egzekwowało się złamanie regulaminu dotyczące składu.

Edit Nawet nie musi dotyczyć samego składu, po prostu sytuacja z odbieraniem punktów za jakiś mecz.
    « Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2019, 13:22:06 wysłana przez AKO »

Offline Hawriił

• Pijus
    • *
    • Piwa: 45
    « Odpowiedź #199 dnia: Grudzień 03, 2019, 14:20:32 »
    Ponawiam prośbę, aby ktoś pokazał mi turniej, gdzie właśnie zabierając punkty za mecz egzekwowało się złamanie regulaminu dotyczące składu.

Edit Nawet nie musi dotyczyć samego składu, po prostu sytuacja z odbieraniem punktów za jakiś mecz.

Ok, łap - klik
    (click to show/hide)

Offline AKO

• Opój
    • *
    « Odpowiedź #200 dnia: Grudzień 03, 2019, 14:26:07 »
    Ok, łap - klik
    O dzięki na to czekałem :D

Nie no widzę, że administracja podejmuje się dyskusji na ten temat, a dziękuję, dziękuję.

Nie ma to jak kończyć MP na 4 miejscu z bilansem 4/1 bo ktoś tam rundy odejmuje.

Online Bagiiietek

• Pielgrzym
    • *
    • Erciu Nons
    « Odpowiedź #201 dnia: Grudzień 03, 2019, 14:43:34 »
    Chwilowo 2 wygrane, walkower, 1 przegrana i czekamy na wynik ostatniego meczu... ale no 4/1

Offline Texas77pl

• Kmieć
    • *
    • Piwa: 1
    • 18pp_Płk_Texas77pl
    « Odpowiedź #202 dnia: Grudzień 03, 2019, 16:11:59 »
    Bagiiietek zupełnie zmieniłeś temat mojej wypowiedzi, powtarzasz tylko w kółko że kara została wydana, bo nie chcesz żebyśmy te 3 punkty odzyskali i tyle i to wcale nie jest wziązane z "twoim stosowaniem się do regulaminu". Nawet Ejsun napisał pod tym ogłoszeniem małym druczkiem iż "wątek dyskusyjny jest do naszej dyspozycji". Nie oczekujemy następnej twojej niezmiennej wypowiedzi na ten temat tylko odpowiedzi od ADMINISTRACJI, a ty chyba do niej nie należysz. Dziękuje

Edit1: Dalej oczekujemy na odpowiedź administracji

(click to show/hide)
    « Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2019, 16:15:06 wysłana przez Texas77pl »
    (click to show/hide)

Online Ejsun

• Moderator
    • Pijus
    • *
    • Piwa: 58
    • 7pp to czarny koń tego turnieju
    « Odpowiedź #203 dnia: Grudzień 03, 2019, 16:27:07 »
    Bagiiietek zupełnie zmieniłeś temat mojej wypowiedzi, powtarzasz tylko w kółko że kara została wydana, bo nie chcesz żebyśmy te 3 punkty odzyskali i tyle i to wcale nie jest wziązane z "twoim stosowaniem się do regulaminu". Nawet Ejsun napisał pod tym ogłoszeniem małym druczkiem iż "wątek dyskusyjny jest do naszej dyspozycji". Nie oczekujemy następnej twojej niezmiennej wypowiedzi na ten temat tylko odpowiedzi od ADMINISTRACJI, a ty chyba do niej nie należysz. Dziękuje

(click to show/hide)
    Ale wy już dostaliście odpowiedź, w dodatku punkty regulaminu na jakie wskazujesz dotyczą przewinień graczy, a nie składów. Brak podanego ID to wina dowódcy i jest brana za błąd zespołu. A jak już ładnie ktoś zauważył, trąbiłem o ID od początku turnieju, niedawno jeszcze było przypomnienie.

(click to show/hide)

Online Bagiiietek

• Pielgrzym
    • *
    • Erciu Nons
    « Odpowiedź #204 dnia: Grudzień 03, 2019, 16:30:16 »

(click to show/hide)

Tak Texasie wątek dyskusyjny jest do naszej dyspozycji... co oznacza, że nie jest do twojej dyspozycji tylko do naszej. Ja nie widze gdzie zmieniłem kontekst twojej wypowiedzi bo według mnie jest to rzetelna odpowiedź na twój wywód. Administacja czytała ten wątek co jest łatwe do wywnioskowania patrząc na  ostatnie 5 piw i nie wątpie, że Ejsun jasno swoją odpowiedzią zarysował sytacje i nie widzę powodu byś pisal kolejne wywody ... chyba, że nie rozumiesz tych trudnych komunikatów które administracja nam przekazuje i czekasz na to by Ejsun znowu się fatygował by powtórzyć co wczoraj postanowili.

Edit 1: Widzę, że ktoś mnie wyprzedził :p
    « Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2019, 16:31:47 wysłana przez Bagiiietek »

Offline JerzyBurza

• Bywalec
    • *
    • Piwa: 11
    • 18pp_Flb_JerzyBurza_Haze
    « Odpowiedź #205 dnia: Grudzień 03, 2019, 17:07:06 »
    Ja piernicze w te i nazad,a Ci ciągle piszą. We Texas mówiłem Ci wczoraj byś już nie pisał.

ładnie proszę nie przeklinać, jednocześnie nie wiem jaki kolor ma mod w wątku więc dałem na purpurowo xd ~ Ejsun
    « Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2019, 17:11:52 wysłana przez Ejsun »
    MP17
    FS Cup
    LDP18 Dyw.B
    MP18 Cav.
    "Zgoda" 1v1 Bagnety

Offline Amue

• Pijus
    • *
    • Piwa: 39
    « Odpowiedź #206 dnia: Grudzień 03, 2019, 17:52:38 »

Masz tu kolejny - FSE
    Jeść białych ludzi!

Offline AKO

• Opój
    • *
    « Odpowiedź #207 dnia: Grudzień 03, 2019, 18:11:21 »
    Masz tu kolejny - FSE
    O dzięki wielkie, ale tu to całkiem inna sytuacja bo nie dodaje/odbiera się punktów za mecz który się odbył tylko egzekwuje się to w najbliższym meczu.

Edit Chodziło mi o zmianę wyniku rozegranego meczu
    « Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2019, 18:14:46 wysłana przez AKO »

Offline beton

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 5
    • Amor patriae nostra lex
    « Odpowiedź #208 dnia: Grudzień 03, 2019, 19:38:50 »
    (click to show/hide)
    Ja przypomnę o MP17, gdzie nie tylko zmieniono wyniki kilku meczy a nawet zdyskwalifikowano pewną drużynę.
    "Dla moich Po­laków nie ma rzeczy niemożliwych"
    -Napoleon Bonaparte
    (Skoro wszyscy mają bekowe awatary ja też mogę)

Offline Meniolek

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 6
    « Odpowiedź #209 dnia: Grudzień 03, 2019, 20:35:32 »
    (click to show/hide)
    Ja przypomnę o MP17, gdzie nie tylko zmieniono wyniki kilku meczy a nawet zdyskwalifikowano pewną drużynę.
    Ciekawe przez kogo :))))
    (click to show/hide)