Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Problem z chanackim pretendentem  (Przeczytany 93 razy)

Opis tematu: Mehmet gerej nie chce zaakceptować mej przysięgi

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mahammiczemiszabelka

• Tułacz
    • *
    • Piwa: 0
    Problem z chanackim pretendentem
    « dnia: Listopad 01, 2019, 05:16:11 »
    Już nakreślam sprawę. Będąc wasalem Rzeczpospolitej dostałem polecenie od króla by skumać się z pretendetem do tronu chanatu krymskiego i zmusić go to obietnicy, że po odzyskaniu tronu wesprze Polskę w wojnach. Problem polega na tym, że w tym celu muszę się wpierw zrzec przysięgi wierności dla Rzeczpospolitej i tym samym pozbawiając się wszelkich włości ( które gigantycznym kosztem sobie wywalczyłem) i nie podoba mi się to, dlatego postanowiłem osobiście przejąć jakąś prowincje i się zbunotwać kiedy król odmówi mi przyznania jej zachowując dzięki temu włości i to też właśnie uczyniłem. Tylko kiedy w końcu znalazłem Gereja i z nim porozmawiałem nie ma tam opcji o złożeniu przysięgi wierności, po usłyszeniu jego ckliwej historyjki jest tylko do wyboru tekst "pora na mnie...". Czy ktoś wie jak temu zaradzić ? Z góry dziękuję za wszelką udzieloną pomoc.

Offline Azorekt

• Gawędziarz
    • *
    • Piwa: 94
    • MAKE ZT GREAT AGAIN be_azorekt/husarzdominik
    Odp: Problem z chanackim pretendentem
    « Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2019, 12:45:32 »
    Już nakreślam sprawę. Będąc wasalem Rzeczpospolitej dostałem polecenie od króla by skumać się z pretendetem do tronu chanatu krymskiego i zmusić go to obietnicy, że po odzyskaniu tronu wesprze Polskę w wojnach. Problem polega na tym, że w tym celu muszę się wpierw zrzec przysięgi wierności dla Rzeczpospolitej i tym samym pozbawiając się wszelkich włości ( które gigantycznym kosztem sobie wywalczyłem) i nie podoba mi się to, dlatego postanowiłem osobiście przejąć jakąś prowincje i się zbunotwać kiedy król odmówi mi przyznania jej zachowując dzięki temu włości i to też właśnie uczyniłem. Tylko kiedy w końcu znalazłem Gereja i z nim porozmawiałem nie ma tam opcji o złożeniu przysięgi wierności, po usłyszeniu jego ckliwej historyjki jest tylko do wyboru tekst "pora na mnie...". Czy ktoś wie jak temu zaradzić ? Z góry dziękuję za wszelką udzieloną pomoc.
    Średnio zrozumiałem, ale zgaduje, że po zbuntowaniu się automatycznie zostałeś wyrzucony z frakcji, przez co quest z pretedentem automatycznie został anulowany.

Offline Mahammiczemiszabelka

• Tułacz
    • *
    • Piwa: 0
    « Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2019, 20:29:47 »
    Kude, wielka szkoda. W każdej mi przynależnej włości zgromadziłem pokaźne garnizony, już nie mówiąc o Warszawie po której odbiciu zbierałem jeszcze pokaźniejszą daninę... Eh przynajmniej to wszystko pójdzie we władanie rodaków. Mimo wszystko dzięki za utwierdzenie w przykrym przekonaniu heh

Offline Azorekt

• Gawędziarz
    • *
    • Piwa: 94
    • MAKE ZT GREAT AGAIN be_azorekt/husarzdominik
    « Odpowiedź #3 dnia: Listopad 01, 2019, 23:31:17 »
    Spoko, osobiście też doznałem takiej sytuacji. Wracając do samej misji, to podczas pomocy pretendentowi, będziesz decydował do kogo mają trafiać zdobyte zamki. Jeśli wybierzesz kilka dla siebie, to później I tak je tracisz wracając do RP. Takze polecam oddawać je w ręce pretendenta, bądź też wasali, których będziesz musiał przekonać do przyłączenia się do buntu.

PS: Z tego co pamiętam, to Jan Kazimierz obieca Ci zamek, kiedy już wrócisz na służbę. Niestety go nie dostaniesz, więc będziesz musiał osobiście jakiś podbić.
    « Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2019, 23:32:56 wysłana przez Azorek »