Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Tragiczne spadki fps tez tak macie?  (Przeczytany 92 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andargon

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
Tragiczne spadki fps tez tak macie?
« dnia: Czerwiec 03, 2019, 16:27:58 »
Witam otoż posiadam stary komputer Nvidia geforce 9800GT procesor intel core 2 duo no i 3gb ram gram w m&b warband i oim lecz po jakims czasie w obu przypadkach po hakims czasie gra zaczyna mulic w bitwach podczas zetknięcia jednostek przez pierwsze pare bitew jest ok..

Offline Laalaa

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 102
  • Tumulec Kamil Adrian
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Tragiczne spadki fps tez tak macie?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2019, 16:55:12 »
Masz stary komputer więc się nie dziw, że masz takie spadki, na dodatek ta gra nie jest najlepiej zbalansowana
POTENCJAlnie najlepszy kreator wątków (zaraz po Veinrusie)
"Liczyć zwycięstwo przez walkower jako realną siłę drużyny jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem."~Kradus

Offline Andargon

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2019, 18:20:37 »
No nie wiem.. Komputer jak na tamte czasy nie najgorszy ta gra chyba byla robiona pod slabszy sprzet? Zmiany graficzne nic nie wnosza spadki fpa nastepuja po jaks czasie okolo 45min wzrastaja wraz z kolejnymi bitwami jak by gra zbierala syf i zaczela sie ciac reset pomaga ... Nie wydaje ci sie to dziwne?

Offline Laalaa

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 102
  • Tumulec Kamil Adrian
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2019, 18:32:02 »
To nie są tamte czasy i nie nie wydaje mi się to dziwne
POTENCJAlnie najlepszy kreator wątków (zaraz po Veinrusie)
"Liczyć zwycięstwo przez walkower jako realną siłę drużyny jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem."~Kradus

Offline Andargon

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2019, 20:02:57 »
No to najwyrazniej sie nie znasz.. albo ta gra nie dzialala na starszym sprzecie i dobiero nowe generacje uciagly ta gre tak jak mowie pierwsze bitwy dobre fps po kilku sa spadki musze uruchomic gre ponownie gdy bym mial za slaby sprzet to bym nawet 1x oblezenia nie stoczyl wiec prosze mi tu nie wmawiac ze nie jest w tym nic dziwnego ta gra jest zepsuta i tyle

Zobacz wymagania przeciez moj sprzet to potwor na to gram na niskich do tego tylko 100jednostek gralem w gry ktore wymagaly znacznie wiecej mocy pisales ze optymalizacja lezy ale jakos po komentarzach starych graczy ze poobnym sprzetem wszystko dziala.. Wiec cos zjebali z czasem
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2019, 22:46:08 wysłana przez Andargon »