Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Ankieta

Wolicie grać turniej krótszy, czy mniej intensywny? (finały LAN 19-21 lipca)

Krótki (2 mecze tygodniowo) -> 4 lub 5 tygodni ligi + QF (szansa na brak meczów w lipcu i dłuższa przerwa przed LAN)
Mniej intensywny (1 mecz tygodniowo) -> 6 tygodni ligi + QF (tydzień przerwy rpzed LAN)

Autor Wątek: [PP19] Turniej krótki, czy mało intensywny? (opinie)  (Przeczytany 657 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyktator

• Administrator
  • Krzyżowiec
  • Piwa: 876
[PP19] Turniej krótki, czy mało intensywny? (opinie)
« dnia: Maj 19, 2019, 15:03:38 »
Hej, mamy do was (uczestników Pucharu) proste pytanie i mamy nadzieję, że wypowie się większość zainteresowanych turniejem. Prosimy zarówno o głosy w ankiecie (która jednak nie jest wiążąca) oraz wypowiedzi w temacie. Bo jednak dwie opcje ankietowe nie odwzierciedlają najlepiej pełnej puli waszych opinii.

Ze względu na finały LAN turniej bardzo mocno wchodzi na wakacje, co nie jest najlepszym terminem do utrzymywania motywacji do gry. Chcielibyśmy więc wiedzieć, co bardziej byście woleli - turniej intensywny, ale krótki, czy normalny, ale dłuższy?
Ogólnie są dwie opcje:
  • gramy normalnie mecz tygodniowo - 6 tygodni ligowe + ćwierćfinał (okolo tygodnia przerwy przed finałami LAN)
  • gramy 2 mecze tygodniowo - 4/5 tygodni ligowych (w zależnosci od liczby drużyn) + ćwierćfinał (ponad 2 tygodnie przerwy przed finałami LAN i szansa na koniec w czerwcu)

(click to show/hide)

Offline Aharo

• Moderator Globalny
  • Awanturnik
  • **
  • Piwa: 44
Odp: [PP19] Turniej krótki, czy mało intensywny? (opinie)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2019, 01:00:51 »
Ciekawa sytuacja. Mamy na tę chwilę remis, więc może ktoś chciałby coś więcej napisać nt. swojego wyboru? Dlaczego ta opcja, a nie druga. Staramy się spojrzeć z każdej możliwej strony na turniej i bardzo istotna jest dla nas Wasza (osób biorących udział w turnieju) opinia.

Offline Roberto Italiano

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 1
  • Wciąż nie trafiam coachy....
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2019, 07:17:14 »
Chciałem zagłosować na krótki (intensywny) bo im bliżej wakacji tym mniej czasu, ale umówienie 2 meczy w tygodniu może być ciężkie, żeby te minimum 12 graczy mogło się zebrać o danym czasie. Ewentualnie powiększyć limit rezerwy, ale wtedy nie mamy zespołu w pełni jego siły

Offline Azorek

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 92
  • MAKE ZT GREAT AGAIN
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 21, 2019, 08:38:22 »
Moim zdaniem, takie decyzje powinny być podejmowane na ts, wspólnie z kapitanami drużyn. Może się okazać, że w głosowaniu brały udział osoby, które nawet nie zagrają w turnieju.

Offline Dyktator

• Administrator
  • Krzyżowiec
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 21, 2019, 09:47:24 »
Moim zdaniem, takie decyzje powinny być podejmowane na ts, wspólnie z kapitanami drużyn. Może się okazać, że w głosowaniu brały udział osoby, które nawet nie zagrają w turnieju.

Jak pisałem, wynik tego głosowania jest poglądowy, a nie wiążący. A na TS nigdy nie znajdziemy wspólnego terminu dla wszystkich. Dlatego najlepiej żebyście tu po prostu komentowali, zacznijcie dyskusję.

Mnie interesuje tu jedna sprawa - czy osoby, które wybrały opcję 1 mecz tygodniowo tylko preferują tę opcję (czyli druga opcja też jest dla was do zniesienia), czy wybraliście ją, bo nie dacie rady zagrać 2 razy w tygodniu?

Offline Roberto Italiano

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 21, 2019, 12:20:11 »
Ciężko to określić, zależy w jakich godzinach może grać przeciwnik, bo w niedzielę ja np zawsze mogę zagrać bo dzień wolny, a na tygodniu czasami skończę o 20 a czasami 23. Ale na szczęście są jeszcze rezerwowi to to trochę ułatwia sprawę

Online Adamek321

• Opój
  • *
  • Piwa: -13
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 21, 2019, 14:06:50 »
Myślę że granie 2 meczy tygodniowo to za dużo - pamiętajmy że wiele osób z różnych drużyn gra też mecze na innych turniejach/modach więc może to zbyt mocno kolidować lub po prostu męczyć.

Offline Dominique

• Moderator Dzikich Pól
  • Utracjusz
  • *
  • Piwa: 55
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 23, 2019, 21:18:27 »
Myślę że granie 2 meczy tygodniowo to za dużo - pamiętajmy że wiele osób z różnych drużyn gra też mecze na innych turniejach/modach więc może to zbyt mocno kolidować lub po prostu męczyć.

2 mecze to dużo? Może jeszcze dojdą wymówki, że "ktoś ma życie"? xD Jeżeli startuje turniej typu PP i ktoś mówi już o innych, powinien wybrać priorytet ;)
"Przystojny, ale niezły ch*j.
Poza tym pedofil.   
Powinnam uciekać.   
Ale mnie intryguje."

Offline Roberto Italiano

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 24, 2019, 07:44:47 »
No tak, bo po co ma się ten turniej rozwijać, najlepiej niech rok w rok będą te same drużyny i gracze....
Napewno duża część tej społeczności chodzi do pracy i kończy o różnych porach, także tak Dominique, jest życie poza Warbandem, ale chcąc żeby więcej osób w nim startowało trzeba im to ułatwić.
Już i tak w tym roku został zrobiony ogromny krok w związku z półfinałami i finałami w Krakowie, jestem ciekawy jak to wyjdzie, bo być może ściągnie uwagę innych na ten turniej. A to czy będzie większa czy mniejsza przerwa przed finałami nie ma jakiegoś znaczenia, bo i tak prawie codziennie się gra i ćwiczy.

Także mówię, niektórzy i tak mają napięty dzień a wciskanie 2 meczy tygodniowo może być uciążliwe

Offline Azorek

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 92
  • MAKE ZT GREAT AGAIN
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 24, 2019, 08:51:53 »
2 mecze to dużo? Może jeszcze dojdą wymówki, że "ktoś ma życie"? xD Jeżeli startuje turniej typu PP i ktoś mówi już o innych, powinien wybrać priorytet ;)
Szczerze mówiąc, to ten PP jest organizowany w najgorszym do tego terminie. Tu nie chodzi o jakieś wymówki, tylko duża część graczy, którzy jeszcze się uczą będą pracować w wakacje. Miedzy innymi dlatego BE nie bierze udziału w tej edycji.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2019, 09:04:36 wysłana przez Azorek »

Offline Dyktator

• Administrator
  • Krzyżowiec
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 24, 2019, 11:26:27 »
Szczerze mówiąc, to ten PP jest organizowany w najgorszym do tego terminie. Tu nie chodzi o jakieś wymówki, tylko duża część graczy, którzy jeszcze się uczą będą pracować w wakacje. Miedzy innymi dlatego BE nie bierze udziału w tej edycji.

Z terminem to nigdy wszystkim nie można dogodzić. Bo np. reszta graczy pracuje okrągły rok (np. w SRC i WV większość zapewne pracuje zarówno w lato, jak i w inne pory roku). Już pomijam, że ten PP zachaczy tylko o początek lipca, więc większa część turnieju będzie w roku szkolnym/akademickim. A same finały LAN to weekend.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2019, 11:27:57 wysłana przez Dyktator »

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Wójt
  • **
  • Piwa: 608
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 24, 2019, 13:39:14 »
Zachęcamy do głosowania i wypowiadania się.  Mamy plan awaryjny w razie przyjęcia zarówno jednego jak i drugiego wariantu, także możecie być spokojni.

Offline Kamillo18

• Redaktor "Echa"
  • Zbrojny
  • *
  • Piwa: 344
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 24, 2019, 22:08:58 »
Dzieci muszą pracować, najlepsi utrzymują się z gry. Pozdrawiam.