Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Fabuła Rzeczypospolitej - poważny problem (chyba)  (Przeczytany 99 razy)

Opis tematu: Proszę o pomoc.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vojtii

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Fabuła Rzeczypospolitej - poważny problem (chyba)
« dnia: Kwiecień 15, 2019, 12:30:43 »
Witam.
Mam poważny problem w Ogniem i mieczem: Dzikie pola.
Mianowicie przechodzę sobie fabułę Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Mam misję związaną z wojną domową na Krymie. Opuściłem służbę u króla Jana Kazimierza, wraz z Mehmetem - Gerejem podbiłem wszystkie miejscowości Chanatu Krymskiego, ale wojna się nie zakończyła. Chanat Krymski wciąż istnieje. Dowiedziałem się, że muszę przekonać na swoją stronę wszystkich szlachciców z Chanatu Krymskiego (a przekonałem sześciu ), a jak się nie zgodzą - uwięzić. Tyle że nie mam pojęcia, gdzie mogą się znajdować pozostali szlachcice, skoro nie mają żadnego zamku ani miasta. Co mogę zrobić, aby pchnąć fabułę RP do przodu?
Proszę o pomoc.

Offline Kradus

• Admin Junior
  • Giermek
  • **
  • Piwa: 392
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Fabuła Rzeczypospolitej - poważny problem (chyba)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 15, 2019, 15:07:29 »
Jesteś pewny że żaden się nie pląta po mapie? Ile czasu minęło od ostatniego złapanego/spotkanego szlachcica?

Offline Vojtii

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Fabuła Rzeczypospolitej - poważny problem (chyba)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2019, 15:22:53 »
Chyba dużo. Próbowałem jeździć po całej mapie, i nigdzie nie znalazłem. W dodatku jeden ze sprzymierzonych szlachciców powiedział mi, że Chanat Krymski nie posiada już żadnej armii. Patroli też nie widziałem.
Nie wiem, czy po prostu nie wyparowali. Gra jest pełna błędów, więc to całkiem możliwe.