Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Zniknięcie Radziwiłła i zadania specjalne  (Przeczytany 167 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arhal

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Zniknięcie Radziwiłła i zadania specjalne
« dnia: Kwiecień 07, 2019, 11:54:44 »
Witam!
Postanowiłem przejść fabułę kozacką i aktualnie muszę odszukać Janusza Radziwiłła. Niestety nigdzie go nie ma. Szukałem już po wszystkich karczmach (w oim pretendenci przesiadują w karczmach), nawet z cheatem Ctrl + LMB. U podróżnika. gdy pytam o pretendentów, w ogóle nie pojawia się na liście. Zrobiłem kilka saveów i sprawdziłem, że na początku wszystko jest git. Zapytałem się podróżnika i Radziwiłł był na liście, a gdy wykupiłem informację, iż jest w Krakowie to pojechałem tam i faktycznie tam był (oprócz niego był też tam Tepesz i "gość karczmy"). Gdy zaszedłem dalej w fabułę (na tym nowym save) i pojechałem do Krakowa to Radziwiłła już tam nie było. Jednak Tepesz i inne postacie nadal tam były, więc automatyczne przemieszczanie się postaci co jakiś czas nie wchodzi w grę... Janusz przepadł jak kamień w wodę i nie wiem, czy odpuścić sobie fabułę kozacką, czy może da się jakoś ten błąd naprawić. ;(

Drugie moje pytanie dotyczy zadań specjalnych. U Rzeczpospolitej możemy spalić wieś Masłowy Bród, a u Wojska Zaporoskiego odebrać pieniądze i przekazać konia Chmielowi. Natomiast jakie jest zadnie specjalne u Księstwa Moskiewskiego? I mógłby ktoś dodatkowo podać warunki, jakie muszę spełniać, aby takiego questa dostać? Klikam u różnych szlachciców opcję dialogową "Mogę wypełnić zadanie specjale" i ciągle mają mnie w nosie.