Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Ogłoszenie dotyczące Mistrzostw Polski 2019  (Przeczytany 1362 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piugeth

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 1
Odp: Ogłoszenie dotyczące Mistrzostw Polski 2019
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 07, 2019, 14:32:42 »
W momencie zrezygnowania z LB równie dobrze można zmienić nazwę turnieju na "Mistrzostwa Polski Bagnetów 2019" - mijanie się z celem. System z 1 edycji był sprawiedliwy i taki powinien zostać LB + GF. Jeżeli jakiś pułk ma sporą przewagę na drugim, a mimo to przegra LB to z łatwością powinien to odrobić sobie na GF'ie.

Offline Elkondo

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 07, 2019, 14:35:53 »
No tak. Albo osobno rundy LB i GF (może potem punkty ważone, WYNIK=0.8*LB+1*GF czy cuś) albo ostre zasady LB, że szarża po X minutach albo max X salw.

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 250
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 07, 2019, 16:38:50 »
Tak, historycznie pewnie jak jeden oficer nakrzyczał na drugiego, że jest durnym bucem i nie umie walczyć, to ten pewnie zabraniał strzelać i szedł na GRUPFAJT na ubite pole.
Taki wygląd wasz, płaczki, zresztą Ty ako nie powinieneś narzekać, bo w walce wręcz aimbot nie działa, elo essa

Cytat: Moontor
Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Ejsun

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 49
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 07, 2019, 17:10:23 »
[...]
[...]
Dziękuję wam, w końcu jakiś konkret, do którego mogę się odnieść. Utrzymuję swoje zdanie, że liniówka sprawdza wszystko, ale rozumiem, jeśli uważacie, że faktycznie kamperiada może w tym przeszkodzić. Jednak uważam, że spłycanie tego do stwierdzenia, że to 1vs1 dla dowódców też jest niesprawiedliwe, bo jeśli linia nie umie się dobrze złożyć, albo ktoś w linii popełni jakiś prosty błąd, powoduje to chaos, tak też współpraca jest tak samo potrzebna i w szarżach i w gfie. Osłabienie przeciwnika przed szarża i walka w osłabieniu też jest w sumie jakimś atutem pułku - pokazuje jasno, że pułk nie wygrywa walk na bagnety tylko dzięki 2-3 zawodnikom, którzy dobrze grają. Dyktator wpadł ostatnio na naszej burzy mózgów na całkiem spoko pomysł, może po prostu ograniczmy ilość pocisków w ekwipunku do 15 lub 10, jednocześnie zachowując limit, że można kampić na jednej pozycji do 2 minut maksymalnie. To chyba wystarczająco to wyrówna, bo nikt nie będzie chciał kampić na drugim końcu i strzelać jak żołnierze mają tak mało naboi. To jednocześnie spowoduje częstsze szarże i nie będzie opcji wygrać całej bitwy tylko na strzelaniu, jak pułk jest beznadziejny w szarżach i tak nie wygra, tak samo jak na gfie. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2019, 17:55:45 wysłana przez Ejsun »

(click to show/hide)

Nie chcę żeby wygrało gówno ~ autor nieznany

Offline Elkondo

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 08, 2019, 15:14:58 »
10 pocisków to dobry pomysł. Polecam zagrać kilka próbnych meczy i zobaczyć jak to wygląda, na ile starczy itp.
Tak na oko to bym powiedział, że nawet z 7 powinno starczyć.

Offline Ejsun

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 08, 2019, 16:15:28 »
10 pocisków to dobry pomysł. Polecam zagrać kilka próbnych meczy i zobaczyć jak to wygląda, na ile starczy itp.
Tak na oko to bym powiedział, że nawet z 7 powinno starczyć.
7 to już jest chyba zbyt mała liczba, ale faktycznie trzeba będzie rozegrać pare próbnych meczy i to ogarnąć. W tym wypadku będziemy mogli się pozbyć gfa i mecz będzie ogólnie szybszy i przyjemniejszy bo bez gadania, że ktoś wygrał tylko na farcie.

(click to show/hide)

Offline Ejsun

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 30, 2019, 13:55:07 »
Hejka napoleonowe świry!

Ogłoszenie
Wybaczcie, że piszemy o tym tak późno, ale mamy ważne ogłoszenie w sprawie daty rozpoczęcia mistrzostw. W gronie administracyjnym zadecydowaliśmy by przenieść mistrzostwa na jesień tego roku. Przepraszamy was, że dopiero teraz wam o tym mówimy ale długo myśleliśmy, czy w ogóle to przenosić i co ewentualnie w związku z tym zrobić. Zdecydowaliśmy się na taki krok, ponieważ chcemy, żeby ten turniej był jak najlepszy pod każdym względem. Nie chcieliśmy więc, żeby kolidował z żadnymi innymi dużymi turniejami na forum, a zaraz zaczyna się Puchar Polski 2019. Chcieliśmy również móc jak najwięcej uwagi skupić na tym turnieju, a ja i Fiks nie bylibyśmy w stanie w maju i czerwcu poświęcić tyle czasu, ile byśmy chcieli (między innymi przez matury), a Dyktator będzie zajęty również PP i trudnoby było mu działać w dwóch dużych turniejach naraz. Jednocześnie uznaliśmy, że początek wakacji sam w sobie nie jest dobrym terminem, bo dużo osób wtedy wyjeżdża, byłby problem z frekwencją w regimentach. Chcemy również mieć pewność, że skrypty przygotowane na turniej będą działać najlepiej pod każdym względem, a żeby mieć tą pewność również potrzebujemy czasu.

Ale, żeby nie było, że olewamy społeczność, mamy dla was przygotowany wybór rekompensaty. Możemy przygotować:
- Mały turniej indywidualny 2v2
- Bitwę 100vs100 (Z np. Czeskim korpusem lub jakąkolwiek inną nacją)

Zapraszamy oczywiście do dyskusji i jeszcze raz was za to serdecznie przepraszamy.
Jakbyście chcieli się spytać o coś prywatnie to piszcie na tawernie lub dodajcie mnie lub fiksa na steamie i spytajcie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2019, 13:59:12 wysłana przez Ejsun »

(click to show/hide)

Offline MaisteR

• Tułacz
  • *
  • Pułkownik 15ph!
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 30, 2019, 14:00:51 »
Smuteczek :(

Offline Baldwin

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 183
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 30, 2019, 14:09:04 »
Oba pomysły mi się podobają.
"Chciałem Cię jak nikogo na świecie
Czy to był jebany błąd? Teraz
Już nic nie będzie jak przedtem
Lepidoptery skrzydła w popiele"

Offline Kradus

• Admin Junior
  • Giermek
  • **
  • Piwa: 412
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 30, 2019, 15:03:33 »
Na bitwę jak będę miał czas to sam z chęcią przyjdę. Będzie okazja żeby zobaczyć jak ten zły moderator Kradus lami na bagnetach :v

Offline Baldwin

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 183
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 30, 2019, 16:35:59 »
Na bitwę jak będę miał czas to sam z chęcią przyjdę. Będzie okazja żeby zobaczyć jak ten zły moderator Kradus lami na bagnetach :v
Kardus cho na duel lamusie
"Chciałem Cię jak nikogo na świecie
Czy to był jebany błąd? Teraz
Już nic nie będzie jak przedtem
Lepidoptery skrzydła w popiele"