Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Nominacje do plebiscytu na Człowieka Roku 2018  (Przeczytany 1791 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyktator

• Admin Techniczny
  • Krzyżowiec
  • Piwa: 929
Odp: Nominacje do plebiscytu na Człowieka Roku 2018
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 25, 2018, 20:48:30 »
To nie jest powszechna wiedza, ale w przeszłości prawie mi się to udało. Część obecnej ekipy jest z mojego polecenia i mam na nich taśmy prawdy. Gdyby tylko udało mi się przemycić więcej osób do teamu TFW, mógłbym rządzić niczym Jarosław Kaczyński zza kulis. Niestety, Dyktator wyczuł pismo nosem i odrzucił Bojara, Octaviana oraz Kamilla, których polecałem.

Przepraszam za niego. Akurat to multikonto mi nie wyszło i wymknęło się spod kontroli, przez co opowiada bajki. Gorzej niż ten admin bot piszący szyfrem na chacie.
Premier TFW 2015-2019

Offline Octavian

• Giermek
  • *
  • Piwa: 424
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 25, 2018, 21:20:46 »
LEW aka Bruce Campbell - za całokształt
Stasiulek - za marsze
Stachu Jones - za śpiew

Nominacje nie spełniają wymogów ich uzasadniania, dlatego nie będą brane pod uwagę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2018, 22:31:35 wysłana przez Dyktator »

Offline Garfieldoo

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 12
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 25, 2018, 21:53:46 »
Kradus - Za aktywne moderowanie forum
IvE - za zaangażowanie i bycie twarzą tawerny

Offline Koxxus

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 65
  • Otaczają mnie tęgie, wielkie dzbany
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 26, 2018, 09:19:20 »
Adamek321- za całokształt działania na scenie Warbanda i tawerny.
Stasiulek- za zaangażowanie w forum, oraz miły i rzetelny feedback administracyjny.
Patruk- ogromne wsparcie merytoryczne w kwestiach szkolenia personelu, całokształt osiągnięc z tego roku
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2018, 17:31:32 wysłana przez Koxxus »

Nie zrobiłbym nic
Gdybym to forum scrollował jak ty

Offline Dyktator

• Admin Techniczny
  • Krzyżowiec
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 27, 2018, 16:48:48 »
Jako że jest to plebiscyt na człowieka roku, to nominuję tylko osoby, które przez co najmniej większość roku pracowały na rzecz community. Dlatego odpadają takie osoby, jak Hubtus (który w tym roku był mniej aktywny i w końcu musiał zrobić sobie przerwę), czy Aharo (który zrobił genialny stream, ale na razie to wciąż tylko jeden stream).

• Eltarek - bardzo dużo się angażuje przy sprawach Bannerlorda (to że momentami niewiele się w tym dziale dzieje to akurat wina TaleWorlds), do tego artykuł do Echa i ogólnie jest to jedna z bardziej ogarniętych osób, które spotkałem w tym community, zawsze można z nim porozmawiać, nie ma w nim tego dystansu, czy obłudy, która często występuje u różnych osób. Ponadto nie kieruje się prywatnymi ambicjami i nie spina się w zasadzie o nic. Dla mnie najmocniejsza z tych nominacji, bo choć nie wykonał w tym roku najwiecej pracy, to jednak to co robił, zrobił kreatywnie i z głową, do tego dochodzi kwestia, jak dobry z niego kompan do rozmowy, czy pracy (pod tym względem bardzo podobny do Filcefixa, czyli typ osoby, której nie da się nie lubić). Trzeba też powiedzieć w tym miejscu, że pracy wykonał więcej, niż to widać. To jeden z tych cichych bohaterów ;)
  • Kradus - od zeszłego roku szybko się wspinał po szczeblach "kariery" na TFW ;) Pracowita osoba i choć brakuje mu jeszcze trochę umiejętności podejmowania inicjatywy, to i na tym polu widać wyraźny rozwój. Nominacja głównie za pracę moderatora, choć też warto zaznaczyć, że Kradus należy do tych osób, z którymi można zawsze normalnie porozmawiać i który trzyma głowę na karku, a nie w chmurach.
  • IvE - tu już słabsza nominacja od dwóch powyższych, bo w tym roku IvE zanotował już spadek aktywności (trochęsię obudził w II połowie roku i też za to tutaj ląduje). Ogólnie za często się kieruje impulsem, zamiast spojrzeć na sprawy chłodno, ale przede wszystkim zawsze tutaj jest i po tych wszystkich latach dalej wspiera PP, czy wychodzi z inicjatywami jak Grunwald. Na pewno jest to nieoceniona pomoc dla community, której brak mocno by wpłynął na całe forum.
  • Bruce/Lew - podobnie jak IvE, nominacja słabsza od Eltarka i Kradusa, bo również nie był aktywny (jako działacz) przez większą część roku. Nominacja ląduje jednak za trochę oddolną pracę, by trzymać przy życiu dyskusje toczące się nie tylko wokół samej gry. Wpływa to pozytywnie na integrację i żywotność społeczności, dlatego warto i o nim tutaj wspomnieć.

Są jeszcze ze 2-3 osoby, o których tutaj myślałem, ale nie będę wymienił, bo nie wiem ,czy o kimś nie zapomniałem. Na pewno widzę już jednak kandydatów, którzy jeśli utrzymają formę (lub trochę jeszcze poprawią), mogą z powodzeniem ubiegać się o tytuł w tym plebiscycie w 2019, ak tórych tutaj nie nominowałem za 2018.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2018, 17:24:10 wysłana przez Dyktator »
Premier TFW 2015-2019

Offline CarpeDiem

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 91
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 28, 2018, 01:16:22 »
Bez kolejności.

Dyktator - wydaje się, że wiele inicjatyw, jak choćby Echo, związanych z forum jako takim to zasługa tego człowieka.

IvE - za to, że się nie pi**doli i potrafi panu wyżej powiedzieć jak jest. Po prostu w moim odczuciu bardzo wiarygodna i prawdziwa osoba. I za Grunwald, na zaś.

Aharo - za studio. No i za to co będzie, bo rok się przecież nie skończył... :).

Kamillo - nie oszukujmy się, on po prostu nie umie grać w tą grę i dlatego tyle czasu spędza na forum. Archetyp forumowego wojownika, wszedzie go pelno, tylko nie na serwerach. A szczerze - Kamillo to aktywny i zaangażowany użytkownik, widziałbym go gdzieś na wyższym szczeblu, stąd nominacja.

Typowałem na podstawie faktycznej i namacalnej pracy, nie wkładu czasowego.
Sukces jest wtedy, kiedy niemożliwe staje się możliwe.

Offline kurumo

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 28, 2018, 17:27:27 »
Patruk - Za całokształt, utrzymywanie bliskiego kontaktu z community, prowadzenie kanału rozrywkowo-populistycznego, prowadzenie pułków i wspieranie nowych graczy. Naprawdę włożył w tym roku wiele pracy w polską scenę, uważam że mimo drobnych wpadek chłopak zasługuje.

Zostawię tylko ostatni post, bo Indian zaczął swoich kumpli nasyłać. Regulamin wyraźnie wyklucza z plebiscytów banitów. Takze całe kółeczko wzajemnej adoracji zostaje wykluczone z udziału.
(lmao patruk to nie indian)
Edytowanie postów nie pomoże. Tak czy siak wszystkie osoby, którym usunąłem posty są już wykluczone z plebiscytu i wasze nominacje (jakiekolwiek by one nie były) nie będą brane pod uwagę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2018, 17:50:53 wysłana przez Dyktator »

Offline Octavian

• Giermek
  • *
  • Piwa: 424
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 28, 2018, 19:27:34 »
Lew, ^IvE, Dyktator - to filary Tawerny, co by nie było, mówcie co chcecie.

Offline Dyktator

• Admin Techniczny
  • Krzyżowiec
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 03, 2018, 00:20:09 »
Ze względu na niską frekwencję obniżyliśmy liczbę półfinalistów do 7. A do półfinałów awansowali:

1. IvE (12 nominacji)
2.  Kradus (11 nominacji)
3. Dyktator (11 nominacji - obrońca tytułu)
4. Aharo (8 nominacji)
5. Bruce  Campbell (7 nominacji)
6. Eltarek (3 nominacje)
7. Kamillo (3 nominacje)

Wkrótce pojawi się zbiorowy temat na półfinały. Każdemu kandydatowi będziecie mogli przyznać w zależności od uznania od 0 do 3 głosów. Do finałów awansują 2-3 osoby, które zbiorą tych głosów najwięcej. Powodzenia!
Premier TFW 2015-2019