Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Nominacje do plebiscytu na Gracza Roku: Warband 2018  (Przeczytany 2386 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kradus

• Admin Junior
  • Giermek
  • **
  • Piwa: 402
  • Steam ID: Mój status Steam
Nominacje do plebiscytu na Gracza Roku: Warband 2018
« dnia: Listopad 20, 2018, 10:47:35 »
PLEBISCYT NA GRACZA ROKU
WARBAND 2018

Faza Nominacji

Wszystkie informacje, zasady nominacji, jak i linki do pozostałych plebiscytów znajdziesz TUTAJ.

(click to show/hide)

Czas trwania: 20 XI - 2 XII 2017 (do 23:59)
Ile osób mogę nominować? Maksymalnie 4
Czy muszę uzasadniać nominacje? Tak (patrz spoiler wyżej)
Ile osób awansuje do kolejnej fazy? 8 (7 nominacji + obrońca tytułu, IvE)

Nominować można zarówno graczy, jak i działaczy na rzecz community. Warunkiem jest jednak, by ta osoba wykazała się jakąkolwiek aktywnością w tym roku i w tym module M&B.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2018, 10:55:36 wysłana przez Kradus »

Offline Baldwin

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 183
Odp: Nominacje do plebiscytu na Gracza Roku: Warband 2018
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2018, 15:26:08 »
Vizimir - Sporo zrobił, wykazał równie dużo inicjatywy (tak mi się wydaje).

Carpediem - Już się nudni z tymi zwycięstwami robicie ^^

Einar - Młody, gniewny, gotów na podbój polskiej sceny.

Offline Harman

• Opój
  • *
  • Piwa: 50
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2018, 17:27:53 »
1. Gorn - Szlachetny człowiek, który jest wzorem gracza, a co ważniejsze człowieka, dla kolejnych pokoleń polaków. // ta nominacja została odrzucona przez niespełnienie wymogu odnośnie uzasadnień
2. Aharo - Świetna inicjatywa ze streamem. Studio na pp przewyższało wszystkie relacje w ciągu ostatnich lat. Niewiele turnieji w wb miało oprawę z podobnym polotem co finały tegorocznego pp. Mam nadzieję, że Aharo będzie się rozwijał w tym temacie i warband stanie się atrakcyjny również do oglądania.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2018, 23:03:05 wysłana przez Dyktator »

Offline Krzyżak

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 19
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2018, 18:04:16 »
Adamek123 - za dojrzale podejscie do tematu, wybitne osiagniecia na scenie kazdego z modulow, wytrwalosc w dazeniu do celu i poszanowanie kazdego zawodnika bez wzgledu na jego klase w grze, co jest rzadko spotykane w dzisiejszych czasach ( wszechobecny rasizm ). Polski Sergio Ramos - klasa. // ta nominacja została odrzucona przez niespełnienie wymogu odnośnie uzasadnień

Einar - podobnie jak kolega wyzej, dojrzaly oraz lojalny czlowiek Woja, a co najwazniejsze honorowy, wrecz brzydzi sie wyzywaniem i obgadywaniem ludzi za ich plecami czego nie mozna powiedziec o innych graczach naszej sceny, porownalbym go do Ousmana Dembele i wcale nie chodzi mi tu o kolor skory.

Blackhawk - czlowiek-hybryda Jurka Brzeczka i Mariusza Pudzianowskiego, czyli mieszanka szczescia z ciezka, sumienna praca ktora doprowadzila go tam gdzie sie aktualnie znajduje. Nie bez powodu klasyfikowany na 4 miejscu listy najbardziej wpływowych ludzi świata wg Forbesa. Panie Emilu, chyle czolo.

Kamillo - prawilny byczek z poludnia Polski, jeden z ultrasow Zawiszy Zawiercie, w srodowisku kibolskim znany pod pseudonimem Motyka, charakterniak
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2018, 22:00:41 wysłana przez Dyktator »

Offline Kamillo18

• Redaktor "Echa"
  • Zbrojny
  • *
  • Piwa: 343
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 20, 2018, 18:06:22 »
1. Aharo - stream PP był czymś fantastycznym. Pisał juz o tym Harman i zapewne napiszą kolejne osoby, dlatego nie będę sie w tej materii szczegolnie rozpisywał.
2. Vizimir - head admin PP. Dobrze zorganizowany turniej i gratulacje za odwagę przejecia paleczki po IvE i Dyktatorze, ktorzy poprzeczke w ostatnich latach zawiesili wysoko (po PP11 poprzeczka zawieszona była na wysokości pięt).
3. Krzyżak - za chęci i zebranie nieaktywnych graczy do wspolnej gry w WB pod banderą KoHu. Wiele osób takich ruchow niedocenia, jednak dla mnie był to miły powrót do gry.
4. I tutaj mam dylemat, bo mysle o 2 osobach. Moj głos pojdzie jednak na Warhammera. Ostoja piechoty w polskiej reprezentacji, dodatkowo dobry dowódca. Ameryki nie odkryje pisząc, ze to wybitny gracz, a tymbardziej na uznanie zasługuje to, jaki progres zrobił ten młody mieszkaniec Mazur od 2011, kiedy go pierwszy raz poznałem.
No i nie dał sie podczas wakacyjnej pracy stłamsić przez piekna delfinice Maje (#PozdroDlaKumatych).
To moja czwórka.

Offline Einar.

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 20, 2018, 18:17:29 »
Vizimir - Za PP
Woj - Za wydanie marki BE
Aharo - Za ten piękny stream (oby więcej)
Harman - Za prowadzenie naszej reprezentacji do boju ;)

(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2018, 18:48:46 wysłana przez Einar. »

Offline CarpeDiem

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 91
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 20, 2018, 18:37:18 »
Aharo - Zaczął działać dopiero w końcówce roku, ale przez jakość i wpływ tej pracy na scenę, niesprawiedliwie byłoby go tu nie wymienić

IvE - Zakulisowy bohater tej stodoły. Strażnik zdrowego rozsądku i sprawiedliwości.

Harman - Statystyki, duży wkład w NC. Legenda głosi, że ostatniego człowieka, który w jego obecności zabluźnił po latach odnaleziono w Korei Północnej. No i tak jak Ive, zakulisowy bohater..

Nie chcę nikogo na siłę wpisywać, bo tak naprawdę trudno w tym roku o kogoś szczególnie zasłużonego. Tylko ta trójka się wyróżnia.

Gorn - Wzór gracza, nigdy nie zapomniał skąd pochodzi. No bo kto nam został z tamtych czasów?

(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2018, 18:40:22 wysłana przez CarpeDiem »
Sukces jest wtedy, kiedy niemożliwe staje się możliwe.

Offline Gandalf7

• Opój
  • *
  • Piwa: 16
  • "noc najciemniejsza jest przed świtem"
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 20, 2018, 19:22:50 »
1. Vizimir - za prowadzenie PP ( znacznie lepsze niż w tamtym roku gdzie serwery chodziły chodź by ktoś bitcoiny na nich kopał), za upartość w prowadzeniu IW
2. Aela - za postępy poczynione w jej stylu gry w tak krótkim czasie.
3. Einar - top asysty pp.
4. Janczar - za pokaz umiejętności władania bronią drzewcową i za całokształt na pp.
https://clips.twitch.tv/PleasantCoyWatermelonFreakinStinkin

"Dobra robota Azorek, po każdym wywiadzie leciała dla Ciebie kość leciało dla Ciebie piwko ode mnie i zaraz poleci jeszcze jedno, za świetną robotę i aby mam nadzieję zmotywować Cię do tej idei w przyszłości." Kamillo

https://www.youtube.com/watch?v=wYoxNbQGS94

Offline Moontoor

• Moderator Globalny
  • Utracjusz
  • **
  • Piwa: 108
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 20, 2018, 21:12:18 »
Vizimir - za podjęcie się i dobre poprowadzenie Pucharu Polski
(click to show/hide)
Aharo - Za przełomowy stream który po raz pierwszy w historii Polskiego Warbanda przebił się do szerszego grona widzów.
Zakzak - Za założenie klanu Typy. Jest to nominacja bardzo osobista, ponieważ to w Typach zacząłem grać kompetetywnie w Nativa.
AelaSura - Najlepsza polska konna
(click to show/hide)
, świetna towarzyszka do gry.
Dumny założyciel najgorszego pułku w historii!
(click to show/hide)

Offline Kradus

• Admin Junior
  • Giermek
  • **
  • Piwa: 402
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 20, 2018, 21:36:06 »
Offtop: Panowie, są lepsze sposoby na podryw niż nominowane Panny do gracza roku...

P.S. Jutro zedytuje post i podam swoje nominacje.

Vizimir - przygotowanie PP18. Ludzie wieszali na nim psy, a On i tak doprowadził PP18 do końcowego sukcesu. Bo to jednak była bardzo porządna edycja, ze świetnym zakończeniem - zresztą, na strimie wypadł dobrze, pokazał tym wyjazdem do Krakowa że mu naprawdę zależy. Mały minus za pewne kontrowersje z niektórymi wypowiedziami, ale i tak nominacja jak najbardziej się należy.

Blackkit - Powrót, prowadzenie Typów. Mimo że tabela końcowa PP18 nie pokazuje tego, to jednak kiedy drużyna mogła się zebrać w całości byli naprawdę solidną ekipą. Tutaj do nominacji wiele dał mój sentyment do tego "środowiska", nie mniej na chłodno i tak pewnie nominowałbym tego Pana.

Matafiks - vicelider tabeli zabójstw PP18, prowadzenie EG do 2giego miejsca w turnieju.

CarpeDiem - prowadzenie zwycięskiego zespołu w PP18. Jakkolwiek to zwycięstwo było (prawie) oczywiste przed turniejem, to jednak trzeba oddać cesarzowi co cesarskie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2018, 11:34:35 wysłana przez Kradus »

Offline Netoman

• Bajkopisarz
  • Rybałt
  • *
  • Piwa: 161
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 20, 2018, 21:41:19 »
Nominuję Carpego za
Wygranie PP i reprezentowanie Polski na scenie międzynarodowej
sukcesywne prowadzenie i rozwijanie klanu - Carpe od jakiegoś czasu prowadzi taki swój mały klanik, SRC czy jakoś tak
wkład w rozwój sceny danego modułu - regularne stawiwanie wysokiej poprzeczki na wielu turniejach co z pewnością poddnosi poziom rozgrywki na Native. Potrafi też świetnie podburzyć przeciwnika tak by mecze stawały się ciekawsze

Offline AngryNerd

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 10
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 20, 2018, 22:26:44 »
Moim typem jest Aela bo jest dziewczyną.

Nominacje nie spełniają wymogów ich uzasadniania, dlatego nie będą brane pod uwagę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2018, 16:25:29 wysłana przez Dyktator »
1. 74 Pułk Pierdolnięcia
2. Black Eagles

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 249
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 20, 2018, 23:58:44 »
Carpe
Aharo
Harman
Bo to kozaki som.

Nominacje nie spełniają wymogów ich uzasadniania, dlatego nie będą brane pod uwagę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2018, 16:25:06 wysłana przez Dyktator »

Cytat: Moontor
Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline SaddamKrK

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 59
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 21, 2018, 00:06:25 »
gorN, bo czas najwyzszy

« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2018, 16:25:15 wysłana przez Dyktator »

Offline Aharo

• Moderator Globalny
  • Awanturnik
  • **
  • Piwa: 42
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 21, 2018, 00:06:38 »
Aela - nie mam pojęcia kim dokładnie jest, ale widziałem parę razy podczas gry i miałem okazję grać przeciwko. Nie mam pojęcia dlaczego jest tak częstym celem swego rodzaju hate'ów - dlatego właśnie nominacja, za ciągłe parcie do przodu i granie dalej w Warbanda mimo przeciwności losu // ta nominacja została odrzucona przez niespełnienie wymogu odnośnie uzasadnień
Harman - za prowadzenie reprezentacji Polski w międzynarodowym turnieju
Carpe Diem - za prowadzenie klanu, który wielokrotnie sięgał po najwyższe trofea oraz aktywne uczestniczenie w rozgrywkach zagranicznych
Krzyzak - za zebranie starej ekipy, wspaniałe poczucie humoru i najmilszy uśmiech na scenie

P.S. Bezczelnie pozwolę nominować na podstawie ostatnich wydarzeń, wcześniej niestety nie byłem w stanie, aż tak aktywnie śledzić wszystkich poczynań sceny.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2018, 23:04:17 wysłana przez Dyktator »