Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW][15pp] 15. Pułk Piechoty  (Przeczytany 4347 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Heinz

• BANITA
  • Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 11
Odp: [NW][15pp] 15. Pułk Piechoty
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 30, 2018, 14:03:02 »
Dnia 29.07.2018 15. Pułk Piechoty rozegrał GFa z 1er Régiment de Tirailleurs. GF zakończył się zwycięstwem 15-0 dla 15. Pułku piechoty za wielokrotne łamanie zasad graczy 1er Régiment de Tirailleurs.
A dokładnie mowa o invaitach oraz sędziowaniu na strone 1erTG przez ich pułkownika Koxxusa.
Mowa tu o takich osobach jak:
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
Oraz
-Lolek
-Helios
-SzymeQ
-Frozen
Na 10 graczy 6 z nich to invy a może i więcej lecz o tym nie wiem.

(click to show/hide)

Jeśli chodzi o sędziowanie na strone 1erTG przez ich pułkownika mowa tu o:
-Graniu 9 rund pod rząd w których co najmniej 1 osoba używała szabli po czym gdy jeden z naszych graczy Retamar użył takiej samej szabli jak jego poprzednicy z strony 1erTG pan pułkownik Koxxus postanowił zresetować nam runde. Oczywiście ukazaliśmy spory przeciw, więc wydarzenie zostało rozpoczęte od nowa.
-Gdy w sytuacji 5vs1 jeden z graczy 15pp wyrzucił bagnet i zaczął atakować przeciwnika pięściami po oczywiście wygranej przez 15. Pułk Piechoty rundzie Koxxus postanowił odebrać runde 15pp właśnie za walke pięściami.

To tyle mamy nadzieję, że żaden pułk nie będzie chciał już z wami grać gfów ani lb. Nie warto jeśli mnie 2 razy prosiłeś abym nie brał invaitów i tego nie zrobiłem, a ty panie Koxxus miałeś ich ponad 50% w składzie.

15. Pułk Piechoty vs 1erTG
15-0

Brawo za perfekcyjna akcje wywiadowcza, klamcy zostali wlasnie ukarani!

Offline Sieszti1

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 30, 2018, 14:04:41 »
Brawo dla pana detektywa

Offline Michals

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -12
  • Żyje tylko dla zabawy i śmiechu
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 30, 2018, 14:05:58 »
Brawo wam za pierwsze zwycięstwo i zniesienie orderu "Pułkownik AKO=Mentalna porażka"
Żyje tylko dla zabawy i śmiechu

Offline Evolusin

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 25
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 30, 2018, 14:07:06 »
Dnia 29.07.2018 15. Pułk Piechoty rozegrał GFa z 1er Régiment de Tirailleurs. GF zakończył się zwycięstwem 15-0 dla 15. Pułku piechoty za wielokrotne łamanie zasad graczy 1er Régiment de Tirailleurs.
A dokładnie mowa o invaitach oraz sędziowaniu na strone 1erTG przez ich pułkownika Koxxusa.
Mowa tu o takich osobach jak:
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
Oraz
-Lolek
-Helios
-SzymeQ
-Frozen
Na 10 graczy 6 z nich to invy a może i więcej lecz o tym nie wiem.

(click to show/hide)

Jeśli chodzi o sędziowanie na strone 1erTG przez ich pułkownika mowa tu o:
-Graniu 9 rund pod rząd w których co najmniej 1 osoba używała szabli po czym gdy jeden z naszych graczy Retamar użył takiej samej szabli jak jego poprzednicy z strony 1erTG pan pułkownik Koxxus postanowił zresetować nam runde. Oczywiście ukazaliśmy spory przeciw, więc wydarzenie zostało rozpoczęte od nowa.
-Gdy w sytuacji 5vs1 jeden z graczy 15pp wyrzucił bagnet i zaczął atakować przeciwnika pięściami po oczywiście wygranej przez 15. Pułk Piechoty rundzie Koxxus postanowił odebrać runde 15pp właśnie za walke pięściami.

To tyle mamy nadzieję, że żaden pułk nie będzie chciał już z wami grać gfów ani lb. Nie warto jeśli mnie 2 razy prosiłeś abym nie brał invaitów i tego nie zrobiłem, a ty panie Koxxus miałeś ich ponad 50% w składzie.

15. Pułk Piechoty vs 1erTG
15-0
Ładne dochodzenie w sprawie invitow ale nadal nalegam o logi z teamspeaka w kwestii podania zasad od Koxxusa na chacie.

Offline IndiaN

• BANITA
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 75
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 30, 2018, 14:07:35 »
[youtube]https://youtu.be/XykXStXeVO8?t=30s[/youtube]

Offline 1AKO

• Opój
  • *
  • Piwa: -50
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 30, 2018, 14:09:17 »
Ładne dochodzenie w sprawie invitow ale nadal nalegam o logi z teamspeaka w kwestii podania zasad od Koxxusa na chacie.
O to musisz poprosić swoich kolegów z pułku.

Offline Sieszti1

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 30, 2018, 14:10:01 »
Evo ty lepiej idz grać Roleplay do 3pp

Offline JerzyBurza

• BANITA
  • Hulaka
  • *
  • Piwa: -6
  • VIe_10ph_Wchm_JanSnieg
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 30, 2018, 14:11:06 »
MP17
FS Cup
LDP18 Dyw.B
MP18 Cav.

Offline Evolusin

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 25
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 30, 2018, 14:16:45 »
Evo ty lepiej idz grać Roleplay do 3pp
Jakiś problem masz?
O to musisz poprosić swoich kolegów z pułku.
Nie jestem z pulku Koxxusa. Chciałem tylko dowiedzieć się czy faktycznie podał wam te zasady czy jednak zaszła tu mała manipulacja prawdą. Skoro nie masz zamiaru ich ujawniać to rozumiem i nie będę już nalegal

Evo, ty poprostu nie (ciach) się nie pytany
Mam do tego pełne prawo. Jeżeli robią z tego publiczna sprawę na publicznym forum to mogę zadawać pytania. Dobrze by było wyjaśnić wszystkie nieścisłości a nie chować głowę pod piach ale jak kto woli. Jeżeli nadal interesuje cię "po co się wypowiadasz/żądasz/pytasz" to tu pomoże mi nawiązanie do turnieju NW rok temu na tawernie. Gdyby wtedy Ganczo nie zaczął drążyć tematu i nie wymusił by logów itp nigdy by nie wiadomo było, że 16 zrobiła co zrobiła. Tak więc warto czasami zadawać pytania i drążyć temat tak samo jak zrobił to rok temu Ganczo a teraz robi to Ako

Nie pisz kilku postów pod sobą. // Kradus
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2018, 14:31:51 wysłana przez Kradus »

Offline Vortx

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 19
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 30, 2018, 14:27:28 »
Tak jak zwykle rzadko się odzywam to teraz muszę.
Otóż zaprzeczam, abym kiedykolwiek grał dla 1er. To po prostu czysta manipulacja i nie życzę sobie by ktokolwiek używał mojego nicku i podszywał się pod moją osobę. Śmiać mi się chce, że robicie takie akcje, bo to po prostu dziecinne i idiotyczne. Ten gf to Wasza sprawa i proszę mnie w to nie mieszać, bo nie życzę sobie by ktokolwiek potem miał do mnie wąty, że niby invituje dla innych pułków.

Offline Sieszti1

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 30, 2018, 14:29:33 »
Evo, poczekamy zobaczymy

Offline IndiaN

• BANITA
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 75
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 30, 2018, 14:29:57 »
Otóż zaprzeczam, abym kiedykolwiek grał dla 1er. To po prostu czysta manipulacja i nie życzę sobie by ktokolwiek używał mojego nicku i podszywał się pod moją osobę. Śmiać mi się chce, że robicie takie akcje, bo to po prostu dziecinne i idiotyczne. Ten gf to Wasza sprawa i proszę mnie w to nie mieszać, bo nie życzę sobie by ktokolwiek potem miał do mnie wąty, że niby invituje dla innych pułków.
Wiktor bądź mężczyzną i się przyznaj.

Offline 1AKO

• Opój
  • *
  • Piwa: -50
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 30, 2018, 14:31:00 »
Osoba która zrobiła te ssy musiała mieć cię w kontaktach więc z tego powodu widnieje twój nick. Nie wiem w jaki sposób da się zmanipulować nick w kontaktach na ts3.

Offline Vortx

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 19
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 30, 2018, 14:32:10 »
Osoba która zrobiła te ssy musiała mieć cię w kontaktach więc z tego powodu widnieje twój nick. Nie wiem w jaki sposób da się zmanipulować nick w kontaktach na ts3.
Mam nadzieję, że mi to wyjaśnisz, bo Twój opis pod awatarem jest bardzo adekwatny do tej sytuacji :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2018, 14:34:20 wysłana przez Vortx »

Offline Heinz

• BANITA
  • Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 30, 2018, 14:33:03 »
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KnAQDrUfGKM[/youtube]