Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [Napoleonic Wars] [IIIe_1erTG] 1er Régiment de Tirailleurs de la Garde impériale  (Przeczytany 3007 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JerzyBurza

• Hulaka
  • *
  • Piwa: -5
  • VIe_10ph_Wchm_JanSnieg
A właśnie, AKO kiedy ten film z meczu 13pkp vs 9KGB ? My ciągle czekamy na pokazanie stronniczego sędziego (Adamek od Ciebie ściąga chyba).
MP17
FS Cup
LDP18 Dyw.B
MP18 Cav.

Offline Kondziox

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Na miejscu 15pp cieszyłbym się,że gram na invitów ponieważ mogliby wyciągnąć wnioski ze swojej przegranej. Zobaczyłem tawernę a tu same wyzwiska ze strony 15pp i 1er ludzie uspokójcie się bo skupiacie się na polskiej scenie gdzie większość pułków to początkujący gracze lub giganty takie jak 3pp i 1PG(z którymi nie wygracie). Rada dla 1er nie grajcie z polakami bo to nie ma sensu. Wolałbym zobaczyć was na zagranicznej scenie jak próbujecie coś ugrać, a tak to tylko tracicie czas na kłótnię z przeciwnikami i nic z tego nie wywnioskujecie tylko plujecie na siebie kwasem i zapamiętujecie siebie jako "najgorszych". Wygrana nie znaczy nic o potencjale pułku tylko wasze zgranie i zachowanie podczas Gf'ów i bitew,a zwycięstwo to tylko dodatek do sukcesu. Na miejscu AKO byłbym zaszczycony grając na Vortx'a bo przecież to jest jeden z najlepszych graczy na polskiej jak i na zagranicznej scenie Nw (no chyba że to był fake xD)
Grajcie dalej trzymam za was kciuki i zacznijcie podbijać zagraniczną scenę bo tylko na niej będziecie coś znaczyć!

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2018, 06:52:16 wysłana przez Kondziox »

Offline MrMatinh

• Opój
  • *
  • Piwa: 12
(no chyba że to był fake xD)

Wszystkie te screeny to był fake.

Kondziox w tej kłótni celem jest napiętnowamie raka polskiej sceny tj. dzieciarni siedzącej na plk i nie mogącej pogodzić się z porażką, toksyczności i wyzywania się na spotkaniach a także hipokryzji i obłudy niektórych graczy. Nie moja wina, że AKO reprezentuje wszystkie negatywne cechy sceny, dlatego wszyscy tutaj wyśmiewają jego tłumaczenia, podrobione screeny itd.

Niestety AKO jak się jest pułkownikiem który wysyła ludziom cheaty to ciężko mieć jakiś szacunek na scenie.

Offline Koxxus

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 65
  • Otaczają mnie tęgie, wielkie dzbany
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: [Napoleonic Wars] [IIIe_1erTG] 1er Régiment de Tirailleurs de la Garde impériale
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 26, 2018, 22:53:03 »
Wkrótce na forum pojawią się tekstury pułkowe, autorstwa JanaŚniega.

Nie zrobiłbym nic
Gdybym to forum scrollował jak ty

Offline beton

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -2
  • Amor patriae nostra lex
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: [Napoleonic Wars] [IIIe_1erTG] 1er Régiment de Tirailleurs de la Garde impériale
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 26, 2018, 23:23:18 »
Wkrótce na forum pojawią się tekstury pułkowe, autorstwa JanaŚniega.
Czy Jerzy nadal jest czeladniem Venirusa jeżeli chodzi o tekstury ?
"Dla moich Po­laków nie ma rzeczy niemożliwych"
-Napoleon Bonaparte

Offline JerzyBurza

• Hulaka
  • *
  • Piwa: -5
  • VIe_10ph_Wchm_JanSnieg
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 26, 2018, 23:32:12 »
Czy Jerzy nadal jest czeladniem Venirusa jeżeli chodzi o tekstury ?
Niezbyt rozumiem o co chodzi. Bo z tego co wiem to Veinrus nie robił tekstur. A od Grafiki to mnie mocno inspirował, w życiu nie będę tak obyty w Paint'cie by się nawet z nim porównywać.
MP17
FS Cup
LDP18 Dyw.B
MP18 Cav.

Offline Rivet

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 109
  • Terror belli, decus pacis
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 27, 2018, 05:40:30 »
(click to show/hide)

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 351
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 03, 2018, 00:44:59 »
powodzenia