Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: (Dyskusyjny) Mistrzostwa Polski NW 2018  (Przeczytany 14303 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zahari

• Utracjusz
    • *
    • Piwa: 111
    Odp: (Dyskusyjny) Mistrzostwa Polski NW 2018
    « Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 19, 2018, 12:23:40 »
    A co byście powiedzieli o ft6 lb każda runda za punkt i ft10 gf każda runda za 0.5 punkta. Max 6pkt za lb i max 5pkt za gf. Całkiem zbalansowane i daje szanse na come backi.

EDIT: :-) Jeżeli zrobimy symetryczne mapki to może obyć się też bez zmian stron.
    « Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2018, 12:25:22 wysłana przez Zahari »
    (click to show/hide)

Offline Ganczo

• Awanturnik
    • *
    • Piwa: 252
    • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
    « Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 19, 2018, 12:37:30 »
    Jeśli są regimenty, które lepiej strzelają to jaka jest tajemnica dobrego strzelca?
    Srodek celownika na glowie przeciwnika, odczekujesz chwile i wypalasz w bezruchu totalnym, najpierw celujesz celowniczkiem, potem dopiero podnosisz bron do strzalu. Okra mnie nauczyl c; Ale ty jako topowy gracz NW powinienes to wiedziec, w koncu nie sama kawaleria czlowiek zyje

sam Ganczo udzielajacy się w tym wątku jest teraz tak samo nejtiwem, jak i deludżowcem i bagnetem
    Miałem też ostatnio zaproszenie na RaW i Merca, grałem w cRPGa, Vikingra, Wfasa, FI, w festunga w korpusie kucharzy wojska polskiego też grałem. Bawi mnie fakt, że na każdym modzie ktoś mnie nazwie obcym, może tego nie widać, ale ja swoje też już pograłem, dla mnie warband to tylko zabawa, nie tryharduje dopoki ktos mnie nie sprowokuje do tego zeby dostac oklep ;)

Mapy są świetnym pomysłem, samo losowanie tych map trwa często po 10 minut, bo komuś coś ciągle nie pasuje. Polecałbym zagrać na czymś tworzonym pod turniej.
    Gdyby ktoś nadal miał jakieś wątpliwości i chciał po raz setny powtórzyć te same argumenty(głownie ty lala) to zapraszam, można mnie złapać na steamie lub Tsie GoNu/Masonów

Cytat: Moontor
    Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Cygan.

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 13
    « Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 19, 2018, 12:44:06 »
    Srodek celownika na glowie przeciwnika, odczekujesz chwile i wypalasz w bezruchu totalnym, najpierw celujesz celowniczkiem, potem dopiero podnosisz bron do strzalu. Okra mnie nauczyl c; Ale ty jako topowy gracz NW powinienes to wiedziec, w koncu nie sama kawaleria czlowiek zyje
    To to ja wiem, że się nie rusza i takie tam i z tego co pamiętam to na moich dwóch lb w całej mojej WIELKIEJ KARIERZE dosyć dużo fragowałem przy strzelaniu zgarniałem.
    wklepać pułką na turnieju
    Pienkne
    « Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2018, 12:48:53 wysłana przez NATjonal »

Offline AKO

• Opój
    • *
    • Piwa: -53
    « Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 19, 2018, 16:48:01 »
    Czy na prawdę warto tak bardzo komplikować sprawe gry? Nie widzicie że te zmiany niosą za sobą duże nie z strony pułków? Ja jak i wielu innych jesteśmy za grą lb w systemie bo10. Parę osób mówiło już że gra lb bo10 jest nudna szczególnie przy pułkach które kampią, lecz nie zapominajmy że lb jest najważniejsze nie gf tylko lb a gra bo10 oprucz waszej "nudy" podczas rozgrywki nie niesie za sobą żadnych problemów jak np. zmiana stron przy ft6. A ludzie którzy uważają że lb jest nudne powinni dać sobie spokój z NW tak jak wspominałem parę postów wyżej są pułki które kampią jak i te które grają ofensywnie nie powinniśmy im narzucać stylu gry, to jest ich wybór i to jest właśnie NW. Nie mówcie mi proszę że gra bo10 gdy jeden pułk ma dużą przewage nad drugim nie potrzebnie się wydłuża nawet przy takich meczach w systemie bo10 rundy na lb grają szybko, jakoś nie znam meczu w którym przy takiej przewadze lepszy pułk nadal by kampił. Powiedzcie mi jaka to jest różnica 15 min? Aż tak wiele aby zmieniać ten system? Jeszcze raz powtórze jeśli są ludzie dla których lb jest mniej waże niż gf lub jest dla nich nudne powinny dać sobie spokój z NW. Wrócę jeszcze co do obniżania minimalnego progu graczy oraz pułków które mają zamiar grać w turnieju. Na ten moment znam 6 które na 90% chcą zagrać przy liczbie min 15 graczy przy czym są to tylko pułki na NW czyli 7pp, 7ph, III, 12pp, 13pkp, 3pp przypominam że w ubiegłym roku liczba pułków była taka sama.
    « Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2018, 16:53:29 wysłana przez 1AKO »

Offline Ganczo

• Awanturnik
    • *
    • Piwa: 252
    • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
    « Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 19, 2018, 17:28:05 »
    Czy na prawdę warto tak bardzo komplikować sprawe gry? Nie widzicie że te zmiany niosą za sobą duże nie z strony pułków? Ja jak i wielu innych jesteśmy za grą lb w systemie bo10. Parę osób mówiło już że gra lb bo10 jest nudna szczególnie przy pułkach które kampią, lecz nie zapominajmy że lb jest najważniejsze nie gf tylko lb a gra bo10 oprucz waszej "nudy" podczas rozgrywki nie niesie za sobą żadnych problemów jak np. zmiana stron przy ft6. A ludzie którzy uważają że lb jest nudne powinni dać sobie spokój z NW tak jak wspominałem parę postów wyżej są pułki które kampią jak i te które grają ofensywnie nie powinniśmy im narzucać stylu gry, to jest ich wybór i to jest właśnie NW. Nie mówcie mi proszę że gra bo10 gdy jeden pułk ma dużą przewage nad drugim nie potrzebnie się wydłuża nawet przy takich meczach w systemie bo10 rundy na lb grają szybko, jakoś nie znam meczu w którym przy takiej przewadze lepszy pułk nadal by kampił. Powiedzcie mi jaka to jest różnica 15 min? Aż tak wiele aby zmieniać ten system? Jeszcze raz powtórze jeśli są ludzie dla których lb jest mniej waże niż gf lub jest dla nich nudne powinny dać sobie spokój z NW. Wrócę jeszcze co do obniżania minimalnego progu graczy oraz pułków które mają zamiar grać w turnieju. Na ten moment znam 6 które na 90% chcą zagrać przy liczbie min 15 graczy przy czym są to tylko pułki na NW czyli 7pp, 7ph, III, 12pp, 13pkp, 3pp przypominam że w ubiegłym roku liczba pułków była taka sama.
    Nadal nie rozumiesz, że żeby wygrać mecz wystarczy wygrać 6 rund tu i tu? W BO10 dodatkowo trzeba grać 4 z nudy, w FT przy wyrównanym meczu grasz nawet 11 rund. Gościu skończ xD

Cytat: Moontor
    Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Ejsun

• Moderator
    • Pijus
    • *
    • Piwa: 59
    • 7pp to czarny koń tego turnieju
    « Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 19, 2018, 19:28:31 »
    Nadal nie rozumiesz, że żeby wygrać mecz wystarczy wygrać 6 rund tu i tu? W BO10 dodatkowo trzeba grać 4 z nudy, w FT przy wyrównanym meczu grasz nawet 11 rund. Gościu skończ xD
    W momencie kiedy gramy bo10, a każdy punkt liniówki liczymy jako jeden punkt do statystyk, to masz szanse na zdobycie większej ilości punktów niż gdy grasz ft6. Jak dobrze widze chcecie zrobić lb + gf więc te pare punktów na liniówce może mieć decydujące znaczenie. Te zasady były tworzone dosyć długo i nie bez powodu są tak zrobione, ułatwia to walke z dysbalansem bo żadna ze stron nie stwierdzi, że ci drudzy mieli lepszego respa itp., mecze nie przedłużają się bo jak ktoś rekci przeciwnika to wygra szybko to 10-0 a i to będą dodatkowe punkty dla niego. Uwierzcie mi, że zasady NWL, które były doskonalone przez ostatnie 4 lata są przemyślane i dlatego są używane na każdym liczącym się turnieju.

(click to show/hide)

Offline IndiaN

• BANITA
    • Bibosz
    • *
    • Piwa: 75
    « Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 19, 2018, 20:12:46 »
    W momencie kiedy gramy bo10, a każdy punkt liniówki liczymy jako jeden punkt do statystyk, to masz szanse na zdobycie większej ilości punktów niż gdy grasz ft6. Jak dobrze widze chcecie zrobić lb + gf więc te pare punktów na liniówce może mieć decydujące znaczenie. Te zasady były tworzone dosyć długo i nie bez powodu są tak zrobione, ułatwia to walke z dysbalansem bo żadna ze stron nie stwierdzi, że ci drudzy mieli lepszego respa itp., mecze nie przedłużają się bo jak ktoś rekci przeciwnika to wygra szybko to 10-0 a i to będą dodatkowe punkty dla niego. Uwierzcie mi, że zasady NWL, które były doskonalone przez ostatnie 4 lata są przemyślane i dlatego są używane na każdym liczącym się turnieju.
    Jeśli myślisz, że zasady NWL są wspaniałe, może zobacz mecze z tej 1-szej ligi.

Offline Laalaa

• Utracjusz
    • *
    • Piwa: 115
    • Tumulec Kamil Adrian
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 19, 2018, 20:53:11 »
    Dykcio pokaż mi proszę gdzie cie "oplułem"? Odniosłem się tylko do twojej propozycji zmiany zasad turnieju bo się z tobą nie zgadzam i mam do tego pełne prawo, w końcu to forum dyskusyjne.

Wstawiłeś się za mną przy Unbanie? Przypomnij mi proszę co oprócz podania regulaminu TW mi podałeś bo ja pamiętam jak mówiłeś, że nie podważacie swoich decyzji (a o przeproszeniu to sam wiedziałem bo UWAGA UWAGA nie mam 5 lat i nie będę przeklinał kogoś kiedy coś zepsuje a on mnie za to ukarze, przyjąłem do siebie, że to była moja wina, że dostałem bana tutaj dlatego przeprosiłem SZCZERZE). I proszę cię nie nazywaj mnie niewdzięcznikiem bo wyrażam swoją opinie na temacie od dyskusji no chyba, że myślałeś, że po Unbanie będę Ci przytakiwał na wszystko co powiesz xD.
    A co do nazywania cię "Nejtiwowcem"  to mnie też ludzie nazywają od bagnetów mimo iż gram/lub grałem na 90% modów na których są lub były eventy także nwm nawet o co tak bardzo masz spine jak to nawet obraźliwe nie jest a jeszcze większą głupotą jest to pseudo dzielenie się ludzi na grupki bo ktoś kogoś nazwie bagnetem lub nejtiwem bo jest kojarzony z tym modułem (psst te twoja ekipka święta też się nazywała nejtiwami).

A co do ciebie Ganczo, pomimo naszej bardzo napiętej relacji to nie zarzucajmy się bluzgami chociażby ze względu na GoN bo nie mam zamiaru bawić się w mutowania i wyzwiska bo z kimś mam spinę co jest ze mną w klanie (btw nwm czy gadałeś z Szeklem ale on też powiedział żebyśmy na siebie nie bluzgali bo to niezdrowe dla całego klanu). Do czego zmierzam? Może już się sam domyśliłeś ale jakby jednak nie to proponuje Ci otwarte zawieszenie broni. A do tego co mówisz, że NW jest nudne to dlaczego w nie grasz skoro Ci się nie podoba? Jak chciałeś sobie pograć w mieszankę zwykłego wojowania mieczykiem z bronią palną to odpal deluga sobie bo tam spełnisz sobie oczekiwania, w NW chodzi o to, że wygląda to zupełnie inaczej na wszystkich modułach(prawie wszystkich) i dlatego to jest fajne i unikalne. Ja to widzę tak:
    Native to native bez gadania tutaj,
    Deluge to native z domieszką broni palnych z NW  ale z zasadami takimi jak na Native,
    NW to po prostu coś kompletnie innego z innymi zasadami i własnymi sposobami rządzenia się.

Co do wybierania map to nikt nie broni wam zrobienia gotowej mapy przystosowanej i zbalansowanej pod lb (z tego co pamiętam to Mikimak chyba taką zrobił też) żeby uniknąć sytuacji opóźnienia 40 minutowego, meczu bo mapy nie odpowiadały (mała ciekawostka tu ameryki nie odkryliście bo na NWLu jest to dość powszechne :>).
    Z kolei rund nie ma 10 przypadkiem, jest to wyliczone od razu na side swap po 5 rundach i nawet to planujecie zmienić? Po co? Rok temu dzięki lb 7pp wygrało z 12pp co było kompletnym zaskoczeniem dla każdego ale i ogromnymi emocjami których na gfie by nie było bo tam już dostali wciery ostre, więc nie mówcie, że lb to zwykłe przedłużanie i ucieczka od walki bo ono też ma ogromne znaczenie w całym spotkaniu. A sytuacja z kampieniem została rozwiązana już rok temu, zwykłe slaye po upłynięciu limitu czasu stania w jednym miejscu wystarczą, żeby przyspieszyć rozgrywkę.

Odwołam się do jeszcze jednej głupotki którą Ganczo napisałeś:
    Może własnie dlatego, że NW to nie Native to będzie dopiero druga edycja porzadnych rozgrywek. Zamiast cieszyć się z tego, że coś jest, to jęczycie i narzekacie bez konkretnych argumentów. Trzeba było organizować ligę na własnych zasadach, teraz macie turniej gotowy i DOBRZE adminowany to wam nie pasuje, nie rozumiem was i waszej pokrętnej logiki
    Otóż nikt nie zorganizował innej ligi bo każdy czekał na tą ale nikt się nie spodziewał, że będziecie zmieniać zasady które DZIAŁAJĄ i są od dobrych paru lat dopracowywane.

Przypominam, ze ostatnim razem pierwotny organizator wyklety slabo sie popisal. I skoncz pie**olic o tym jakie to NW nie jest świetne, skoro wszyscy doskonale wiedza ze nadal jest zglitchowane. Mod jest zywy tylko dlatego ze format jest poroniony i pulkownicy zrobia wszystko zeby utrzymac u siebie ~20 ludzi, nic wiecej. Na reszcie modow juz dawno gra sie 10/8/5 a tu dalej REALIZM HISTORYCZNOSC FORMACJE LINIE HURRA. Chcecie miec grywalny turniej czy powtorke z patologii jaka byla liga kawaleryjska? Sam mi przyznasz ze duzo lepsza zabawa jest wtedy kiedy jest wiecej druzyn, chyba ze po prostu sie boicie ze inne mody przyjda i was stluka, wtedy logiczne byloby kombinowanie.
    Przypominam, ze ostatnim razem pierwotny organizator wyklety slabo sie popisal
    I co? Wiesz ludzie uczą się na swoich błędach dlatego warto mu dać jednak tą szansę a nie od razu robić przemeblowanie w jego domu.
    Mod jest zywy tylko dlatego ze format jest poroniony i pulkownicy zrobia wszystko zeby utrzymac u siebie ~20 ludzi, nic wiecej.
    Wiesz na innych modach też dowódcy spamią do swoich ludzi, żeby ich u siebie utrzymać także argument bez sensu.
    Na reszcie modow juz dawno gra sie 10/8/5 a tu dalej REALIZM HISTORYCZNOSC FORMACJE LINIE HURRA.
    Skoro na reszcie modów gra się w tyle osób to po co się do nich upodabniać? NW nie jest jak reszta modów dlatego trzyma tylu ludzi przy sobie :>
    Chcecie miec grywalny turniej czy powtorke z patologii jaka byla liga kawaleryjska?
    Liga kawaleryjska była pierwszy raz organizowana, Moontoor i ekipa już na pewno wyciągnęli wnioski i się poprawią na następny raz.
    Sam mi przyznasz ze duzo lepsza zabawa jest wtedy kiedy jest wiecej druzyn, chyba ze po prostu sie boicie ze inne mody przyjda i was stluka, wtedy logiczne byloby kombinowanie.
    Ja nawet jeszcze nie wiem w jakim teamie będę grał ale już mam kombinować jak wygrać z przeciwnikami. Owszem zabawa jest fajniejsza ale chyba zapomniałeś, że poprzedni puchar został zorganizowany, żeby rozruszać tą scenę bo wyglądało to tak, że było jakieś 8 pułków i oprócz 8pp to większość się bała podjąć rękawice od innego pułku żeby na tawernie wstydu nie było (pozdrawiamy arosława tutaj). I nikt tu się nie boi o ludzi z innego modułu tylko nie podoba mi się sam fakt, że dostosowujecie do nich zasady a w Pucharze Polski to zasady były normalnie jak na większości lig z nativa.

P.S: ten "nejtiw" grał w NW na długo zanim w ogóle odkryłeś, że istnieje taka gra i był wówczas o wiele lepszy na bagnety, niż Ty kiedykolwiek. Naucz się szacunku trochę, bo naprawdę nie jesteś w pozycji do pyskówki, którą uprawiasz.
    I tu zaczyna się pokazywanie swojego wielkiego przyrodzenia czytaj kto kiedy był od kogo lepszy xD

Polecam również patrzeć szerzej na zmiany. Będą statystyki, kontrola ID, pozwolenie na granie drużyn (w starym systemie odpadła by połowa zespołów teraz), oddzielny tytuł dla najlepszego pułku, oddzielne drzewko dla cav, by i te pułki sobie pograły i zapewne znacznie więcej. Ale nie, tacy, jak ty muszą się uwalić do liczby rund i zacząć toczyć o to pianę z ust.
    Szersze zmiany które były tak naprawdę jedynymi bolączkami ostatniego pucharu. Wgl po co to tak strasznie wyolbrzymiasz xD? Napisałem tylko, że po co zmieniać system rund skoro pułki z NW z myślą o których jest organizowane to są przyzwyczajone do tego z NWL etc. i jest to bezsensowny zabieg bo jednak te rundy mogą dużo zmienić (odwołując się do sytuacji 12pp i 7pp). Nie musisz od razu od kretynów wyzywać :<

Rotacji graczy musi być zachowana, by to wszystko żyło ;) A nikt nie pójdzie na moduł, gdzie zostanie zwyzywany za granie na innym :P
    Nie sądząc, że upodobniając NW do stylu rozgrywki z nativa i deluga zrobicie takiego odgrzewanego kotleta i właśnie zakłócicie tą rotację bo wszędzie będzie tak samo to wyglądąć? Just sayin.

"Liczyć zwycięstwo przez walkower jako realną siłę drużyny jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem."~Kradus

Offline MrMatinh

• Opój
    • *
    • Piwa: 12
    « Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 19, 2018, 21:27:45 »
    Zróbmy tak jak było rok temu z tą różnicą, że GFy będą punktowane tak jak mecze, nie powinno się faworyzować pułków które dobrze strzelają kosztem tych, które lepiej walczą wręcz. Proste i sprawiedliwe wyjscie.

Offline Cygan.

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 13
    « Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 19, 2018, 21:44:23 »
    Gf opierają się w 99% na skillu gdzie bez team worku daleko się nie zajdzie (tylko 2 bloki trzeba umieć to do skilla się nie zalicza ;)). Lb jednak ma ten mały procent szczęścia gdzie nawet słaby regiment ma szansę ugrać rundę jeśli na farcie kogoś ustrzeli.

Offline AKO

• Opój
    • *
    • Piwa: -53
    « Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 19, 2018, 21:48:25 »
    Chyba nie przemyślałeś swojej wypowiedzi bo wcale nie jest tak że na NW duże znaczenie ma dowodzenie, wytrenowanie (np formacje) i taktyka.

Mathin zgadzam się z tobą.

Offline Sharpshooter

• Opój
    • *
    • Piwa: 38
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 19, 2018, 21:49:03 »
    No czyli w finalnym rozrachunku, zostajemy przy oficjalnych zasadach nwl'a, w graniu bo10, aby po prostu nie mieszać już i tak tych zasad, bo jak na razie nikt nie wymyślił nic innego lepszego jak te zasady z nwl'a, ale według mnie jak chcemy dać szansę grać, tym pułkom z mniejszą ilością ludzi to jasne, przynajmniej regimentów będzie więcej.

Offline Dyktator

• Moderator
    • Krzyżowiec
    • Piwa: 944
    « Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 19, 2018, 21:56:02 »
    Zróbmy tak jak było rok temu z tą różnicą, że GFy będą punktowane tak jak mecze, nie powinno się faworyzować pułków które dobrze strzelają kosztem tych, które lepiej walczą wręcz. Proste i sprawiedliwe wyjscie.

No właśnie chyba wszyscy inni chcą większej roli lb. Ktokolwiek w ogóle również popiera ten pomysł?

[...]

No niestety nie mam czasu na odbijanie piłeczki, bo i tak zacznie odwracać kota ogonem. Odpowiem wiec krótko na wybrane fragmenty.

Sprawa bana - tak, przeprosiłeś. Czy raczej "przeprosiłeś". Nie pamiętam już treści przeprosin, ale były tak hamskie, że IvE aż parsknął, a ja Cię jeszcze opierniczałem, ze tak sobie nie pomożesz, gdy IvE mi zacytował. I miałem rację. A wiesz co pomogło? Moja prośba do niego, by tego bana zdjął.

Dalej - cytujesz sytuację wyrównwanego meczu, ale co to ma do systemu first-to? W best of 10 i tak mecz był wygrany po wygranieu 6 rund, identycznie, jak w ft6. W zasadzie jedyna różnica jest taka, że team przegrany może zdobyć więcej punktów i niemożliwy jest remis (oba w ft6).

I nikt nie upodabnia gry na NW do Native, czy Deluge. Ta msię gra wszystkimi jednostkami przede wsyzstkim. I to by było upodabnianie.

Mathin zgadzam się z tobą.

Jeszcze wczoraj wykłócałeś się, że gf nie moze być tak samo puntkowany, jak lb, a dzisiaj popierasz identyczne punktowanie?
    « Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2018, 21:57:30 wysłana przez Dyktator »
    Premier TFW 2015-2019
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)

Offline MrMatinh

• Opój
    • *
    • Piwa: 12
    « Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 20, 2018, 00:10:08 »
    No właśnie chyba wszyscy inni chcą większej roli lb. Ktokolwiek w ogóle również popiera ten pomysł?

Popiera go 12pp i 9kpg czyli połowa pułków piechoty. Czegoś więcej potrzeba?

Wskaż mi wady proponowanego przeze mnie systemu, bo jak na moje to daje on równe szanse pułkom stawiającym na formacje, dowodzenie i strzelanie jak i tym, które stawiają na zgranie i walkę na bagnety.

PS: Proszę o wypunktowanie tych wad a nie lanie wody.

Offline Dyktator

• Moderator
    • Krzyżowiec
    • Piwa: 944
    « Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 20, 2018, 00:49:50 »
    Popiera go 12pp i 9kpg czyli połowa pułków piechoty. Czegoś więcej potrzeba?

Wskaż mi wady proponowanego przeze mnie systemu, bo jak na moje to daje on równe szanse pułkom stawiającym na formacje, dowodzenie i strzelanie jak i tym, które stawiają na zgranie i walkę na bagnety.

PS: Proszę o wypunktowanie tych wad a nie lanie wody.

A ja proszę o zaprzestanie dymów, bo sytuacja robi się chora. To my proponowaliśmy równe liczenie rund gf i lb. Potem wybuchła o to drama, gdzie m.in. AKO przodował, zapierając się, że wszystkie pułki chcą grać inaczej. Zmienilismy to i dzisiaj (w tym również znowu AKO) znowu jęki, by było odwrotnie, czyli jak proponowaliśmy na początku. I jak tu brać wasze propozycje na poważnie, jak codziennie są zmiany zdania? Gdzie tu coś, czego niby chce większość pułków, skoro cały czas ktoś chce czegoś innego i to się przeważnie wyklucza.
    Premier TFW 2015-2019
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)