Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Problem ze zdobyciem zamku  (Przeczytany 1046 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomasz_Waleczny

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Problem ze zdobyciem zamku
« dnia: Maj 29, 2018, 18:56:47 »
Witam,

Mam problem ze zdobyciem zamku. Dołączyłem już do frakcji Rzeczpospolita i gdy zdobędę jakiś zamek, na sam koniec pojawia się okno z opcją do wyboru "o nic nie proś" i nie ma innych opcji a kojarzę że w grze M&M bez dodatku "ogniem i mieczem" powinna być jeszcze jedna opcja która pozwala nam prosić naszego Króla o zachowanie zamku dla siebie. Czemu tak się u mnie dzieje???

Offline Laalaa

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 95
  • Tumulec Kamil Adrian
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Problem ze zdobyciem zamku
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2018, 22:15:36 »
Witam,

Mam problem ze zdobyciem zamku. Dołączyłem już do frakcji Rzeczpospolita i gdy zdobędę jakiś zamek, na sam koniec pojawia się okno z opcją do wyboru "o nic nie proś" i nie ma innych opcji a kojarzę że w grze M&M bez dodatku "ogniem i mieczem" powinna być jeszcze jedna opcja która pozwala nam prosić naszego Króla o zachowanie zamku dla siebie. Czemu tak się u mnie dzieje???
Jesteś najemnikiem czy wasalem Rzeczypospolitej? Tylko wasal może otrzymywać lenna.
POTENCJAlnie najlepszy kreator wątków (zaraz po Veinrusie)
"Liczyć zwycięstwo przez walkower jako realną siłę drużyny jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem."~Kradus

Offline Tomasz_Waleczny

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Problem ze zdobyciem zamku
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2018, 13:39:42 »
A jak to sprawdzić? Złożyłem przysięgę Królowi więc chyba jestem wasalem. Mam swój sztandar, dostałem wieś ale gdy zdobędę jakiś zamek czy miasto mam do wyboru tylko opcję "Nie proś o nagrodę".