Najnowsze newsy z naszej strony:


  Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

  Autor Wątek: Podsumowanie dotychczasowych wyników Turnieju Groupfightów  (Przeczytany 1404 razy)

  Opis tematu:

  0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

  Offline vtz

  • Moderator Klanów
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 961
  • Piwa: 166
  • a.k.a. Rudy Karzeł
  • Steam ID: Mój status Steam
  Podsumowanie dotychczasowych wyników Turnieju Groupfightów
  « dnia: Czerwiec 26, 2017, 12:29:08 »
  Walka o pierwsze miejsce

  Najzajebistsi Najprzystojniejsi Najmocniejsi Najpopularniejsi Najskromniejsi Wojownicy Sakralnych Społeczeństw Inteligenckich "Erekcja" – to pełna nazwa ekipy ChR, która idąc przez turniej jak burza, pokonała już m.in. Masonów, Galloglaigh i ChL. Dzięki takim graczom jak Ukrzepicki, Dawar czy Wilson, ChR jest obecnie najbardziej prawdopodobnym zwycięzcą turnieju. Zostały praktycznie tylko dwie drużyny, które mogą im zagrozić – CCS, a więc zagraniczny klan, który również wygrał do tej pory wszystkie mecze, oraz Hitmeni. Ci drudzy moim zdaniem nie mają jednak większych szans, ponieważ z samym CCS przegrali 8:2.
  NWSsie i CCS zapewne wygrają wszystkie pozostałe mecze, a ich starcie będzie jednocześnie walką o zwycięstwo całej ligi. Odbędzie się ono w 9 kolejce, a więc w dniach 3-9 lipca, natomiast mecz NWSsie z Hitmenami, który również nie jest jeszcze przesądzony, w 13 kolejce, w dniach 31 lipca-6 czerwca.

  Środek tabeli

  Gall óglaigh, drużyna powstała ok. 2 miesiące przed turniejem, złożona głównie z byłych członków innych klanów, zdołała pokonać m.in. ChL i Hakkapelitów. Ciekawy miał się okazać jej mecz z Hitmenami, który zakończył się remisem 5:5. Obecnie obie drużyny mają do rozegrania jeszcze kilka spotkań. Galloglaigh po przegranym meczu z ChR mają zmierzyć się jeszcze z CCS. Hitmeni odwrotnie – pokonani przez CCS, wciąż czekają na starcie z ChR. Nie można też zapomnieć o Masonach, ekipy złożonej w dużej mierze z członków rozwiązanego już, Native’owego klanu Thunders. Drużyna ta, w przeciwieństwie do Gallów i Hitmenów, uległa w starciu z Hakkapelitami, jednak jej los wciąż nie jest przesądzony. Z obiema tymi drużynami Masoni będą grali, a wygrywając choć jeden z tych meczy mogą z łatwością wkroczyć do walki o 3 miejsce. Przed nimi jeszcze mecz z CCS, w którym również mają szansę zdobyć cenne punkty.

  8. kolejka: The Masons vs Hitmen
  10. kolejka: Galloglaigh vs CCS
  11. kolejka: The Masons vs Galloglaigh
  12. kolejka: The Masons vs CCS
  13. kolejka: Hitmen vs NWSsie

  Dolna połowa

  Z pozostałych drużyn najmocniejsi są z pewnością Hakkapelici. Choć zaczęli turniej od dwóch przegranych meczy z mocnymi ekipami CCS i Hitmenam, a także ulegli Galloglaigh, w ostatnim meczu zdołali pokonać Masonów. Niewykluczone, że czeka ich kolejna porażka, tym razem z NWSsie, jednakże w pozostałych meczach z ChL, PRC i DKR powinni zdobyć 9 punktów i wedrzeć się, przy bardzo dobrej grze i szczęściu, może nawet na 3 miejsce w lidze. Jest to jednak bardzo optymistyczny dla Hakka scenariusz, ponieważ nie mają już szans na odebranie punktów Hitmenom i Galloglaigh i najpewniej zajmą szóste lub piąte miejsce w tabeli. Za Hakkapelitami, walkę będą toczyć JanuszTeam, a więc drugi skład Hakka, ChL oraz niemiecki klan DKR. Drużyny te mają odpowiednio 4, 3 i 1 punkt. Póki co, spośród nich mecz rozegrały jedynie Janusze i DKR, remisując 5:5. Nie sposób przewidzieć, jak potoczą się pozostałe 2 mecze wewnątrz tej trójki. ChL jest chyba jedyną ekipą z szansą na zdobycie punktów na drużynie z wyższej części tabeli, bowiem wkrótce zmierzą się z Hakkapelitami. Mimo to, na zwycięzcę rywalizacji tych trzech drużyn typuję DKR.
  Pozostali jeszcze Hiszpanie z PRC, którzy jako jedyna z 4 drużyn, które przegrały wszystkie mecze (obok Dobrych Graczy (ChM), Ardeall i Freikompanii) nie wycofali się z turnieju. Ich kiepskie wyniki a także niestawianie się na niektóre mecze nie rokują im najlepiej. Zapewne PRC skończy turniej z wynikiem 0 punktów.

  8. Kolejka: DKR vs ChL
  10. Kolejka: Hakkapeliter vs ChL
  12. Kolejka: Hakkapeliter vs NWSsie
  13. Kolejka: JanuszTeam vs ChL

  Obecna sytuacja w tabeli:               Moje przewidywania co do końcowej tabeli:

                   


  koło historii będzie kręcić się dalej zataczając koło ...

  Offline Kradus

  • Administrator
  • Giermek
  • ***
  • Wiadomości: 2859
  • Piwa: 445
  • Płeć: Mężczyzna
  • Steam ID: Mój status Steam
  Odp: Podsumowanie dotychczasowych wyników Turnieju Groupfightów
  « Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2017, 12:46:43 »
  Masoni to bardziej randomowa zbieranina nieaktywnych już niedzielnych graczy, niźli sam Thunders :D. Głównie bywalce Tawerny. A i gdyby były większe chęci, lepsze zorganizowanie i jakiekolwiek dowodzenie podczas meczów, spokojnie mogliby(śmy) się o 1/2 miejsce tłuc ;) Co nie zmienia faktu, że turniej bardzo fajny. Oby więcej taki w przyszłości.

  P.S. Gdyby ktoś nie kumał o co chodzi, to tutaj macie link do turnieju: (klik)

  Offline Ganczo

  • Awanturnik
  • *
  • Wiadomości: 1974
  • Piwa: 252
  • Płeć: Mężczyzna
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
  Odp: Podsumowanie dotychczasowych wyników Turnieju Groupfightów
  « Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2017, 13:00:50 »
  Jakie THD XD? To już prędzej byś mnie mógł od refowca obrazić ej.

  Cytat: Moontor
  Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.