Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW][13ph]13. Pułk Huzarów  (Przeczytany 24078 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dawid030703

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 3
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: [NW][13ph]13. Pułk Huzarów - Najstarszy aktywny pułk Kawalerii ;)
« Odpowiedź #255 dnia: Czerwiec 23, 2018, 16:19:59 »
Nie pojawiłeś się na ts sam tylko w towarzystwie ludzi którzy w przeszłości dużo szkodzili mi oraz pułkowi, dlatego ta wiadomosc nie jest personalnie do ciebie ale do was (skoro z nimi przyszedłeś to chyba jesteście grupą prawda?). Ty mnie nigdy nie obrazales czy przerabiales zdjecia, ale oni już tak. I to co pisałem było przede wszystkim skierowane do nich.

Ale w wiadomości priv na steam napisałeś mi co innego, napisałeś mi wiadomość skierowaną prosto do mnie a nie do całej grupy. Jeżeli miałbym twoją zgodę dałbym tego ss'a ale pewnie nie będę miał twojej zgody dlatego moja argumentacja jest ograniczona. Pozdrawiam.

Edit1 (16:31): Odnosząc się do tego "Bo wiedziałem, że im to przeczytasz. Nie chcę was tu widzieć". Zaskoczę cię mój drogi bo nie czytałem tego nikomu. Ok, oni przyszli w sumie nie wiem po co, ale ja chciałem porozmawiać na poważnie, i zapytać się o miejsce. Nie czytałem im tego ani nie mówiłem im, że chcę do was dołączyć, lecz skończyło się to tak, że po wejściu na waszego tsa dostałem bana i zacząłem pisać do ciebie na steam na priv. Jeżeli dostanę twoją zgodę, dam ss'a z naszej rozmowy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2018, 16:31:03 wysłana przez dawid030703 »

Offline Amue

• Pijus
  • *
  • Piwa: 31
Odp: [NW][13ph]13. Pułk Huzarów - Najstarszy aktywny pułk Kawalerii ;)
« Odpowiedź #256 dnia: Czerwiec 23, 2018, 16:58:49 »
Nie ma problemu. Ostatnio mówiłeś, że mogę używać tych grafik, skoro zmieniasz zdanie to to kasuję, ale proszę cię abyś na przyszłość pisał mi takie rzeczy w wiadomości prywatnej, gdyż ktoś czytając twój post mógłby pomyśleć, że te grafiki są ukradzione.

Hur dur.. Moontor złodziej.
Jeść białych ludzi!

Offline Alpaczka

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 6
Odp: [NW][13ph]13. Pułk Huzarów
« Odpowiedź #257 dnia: Lipiec 04, 2018, 23:27:34 »
Dzisiaj przejąłem obowiązki pułkownika, także jeżeli ktoś ma sprawę to pisać do mnie. :)

Pułkownik 13ph, niesamowita, charyzmatyczna i inteligentna postać. Wybitny dowódca, król teamspeaka 13ph.

Offline JerzyBurza

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: -1
  • VIe_10ph_Wchm_JanSnieg
« Odpowiedź #258 dnia: Lipiec 05, 2018, 00:03:02 »
Dzisiaj przejąłem obowiązki pułkownika, także jeżeli ktoś ma sprawę to pisać do mnie. :)
Po raz który? 12 xd?
MP17
FS Cup
LDP18 Dyw.B
MP18 Cav.
"Zgoda" 1v1 Bagnety

Offline Alpaczka

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 6
« Odpowiedź #259 dnia: Lipiec 05, 2018, 00:07:42 »
Po raz który? 12 xd?

Po raz pierwszy oficjalnie

Pułkownik 13ph, niesamowita, charyzmatyczna i inteligentna postać. Wybitny dowódca, król teamspeaka 13ph.

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 251
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
« Odpowiedź #260 dnia: Lipiec 05, 2018, 02:11:09 »
Piszcie do monitora, bo za dwa tygodnie znowu wroci pulkownikowac

Cytat: Moontor
Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Moontoor

• Moderator Globalny
  • Utracjusz
  • **
  • Piwa: 109
« Odpowiedź #261 dnia: Grudzień 27, 2018, 15:46:17 »
Wątek został zaktualizowany.

Czuję się zobowiązany wytłumaczyć zainteresowanym osobom co się działo w pułku w ostatnich miesiącach:

Pół roku temu jak wielu wie ze względów osobistych musiałem odejść z klanu. Nowym liderem został wybrany Alpaca, a przez jego nieaktywność po miesiącu pułk przejął Maister. Niestety zerwał on ze wszelkimi tradycjami które charakteryzowały pułk 13. Nie będę wchodził w szczegóły bo forum to nie jest odpowiednie miejsce na opisywanie co było dobrze z co źle. Ok. tydzień temu Maister postanowił zmienić nazwę klanu na 15. Pułk Huzarów, a tego samego dnia część starszych graczy pułku namówiła mnie abym powrócił i reaktywował 13ph takie jakie było kiedyś. Dlatego można uznać, że 13ph było rozwiązane poiczym ja reaktywowałem je po kilku godzinach. Proszę aby to co się działo pod nazwą 13ph w ostatnich miesiącach było identyfikowane z 15. Pułkiem Huzarów a nas identyfikował z wydarzeniami sprzed lata.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2018, 20:44:55 wysłana przez Moontoor »
Dumny założyciel najgorszego pułku w historii!
(click to show/hide)

Offline AKO

• Opój
  • *
  • Piwa: -50
« Odpowiedź #262 dnia: Grudzień 27, 2018, 16:55:10 »
Piszcie do monitora, bo za dwa tygodnie znowu wroci pulkownikowac
Kto by się spodziewał, napisali i wrócił.

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 251
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
« Odpowiedź #263 dnia: Grudzień 27, 2018, 19:19:54 »
Arka Gdynia Monitor Huzaria!

Cytat: Moontor
Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.