Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW][XW_3pp/7pp]Xięstwo Warszawskie  (Przeczytany 5180 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ejsun

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 50
Odp: [NW][XW_3pp/7pp]Xięstwo Warszawskie
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 19, 2018, 22:06:44 »
Chciałbym wszystkich poinformować, że w dniu dzisiejszym 13. Pułk Huzarów podjął decyzję o opuszczeniu Xięstwa Warszawskiego.
Panie co pan, czemu?

(click to show/hide)

Nie chcę żeby wygrało gówno ~ autor nieznany

Offline simskil

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 109
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 19, 2018, 22:48:58 »
Pierw zmienił tsa tylko dlatego, że zacząłem tam częściej przesiadywać...

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 251
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 19, 2018, 22:49:54 »
Piekło zamarza xD

Cytat: Moontor
Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Amue

• Pijus
  • *
  • Piwa: 31
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 20, 2018, 07:14:20 »
Chciałbym wszystkich poinformować, że w dniu dzisiejszym 13. Pułk Huzarów podjął decyzję o opuszczeniu Xięstwa Warszawskiego.

Inbe czas zacząć.
Jeść białych ludzi!

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 20, 2018, 09:27:48 »
Pierw zmienił tsa tylko dlatego, że zacząłem tam częściej przesiadywać...
Wszystko się wyjaśniło, rozejść się!

Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Trojan

• Opój
  • *
  • Piwa: 68
  • Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 20, 2018, 11:32:21 »

To papatki. Ogólnie fajnie byłoby gdybyście podali jakiś powód odejścia, bo jesteśmy bardzo ciekawi. :3

Offline Moontoor

• Moderator Globalny
  • Utracjusz
  • **
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 20, 2018, 12:21:26 »
To papatki. Ogólnie fajnie byłoby gdybyście podali jakiś powód odejścia, bo jesteśmy bardzo ciekawi. :3

Wystarczyłoby napisać na steam... oczywiście gdyby to naprawdę cię interesowało to byś to zrobił. Ale tego nie robisz, bo wcale ci nie zależy na naszej obecności w XW, a dlaczego? Bo XW tak naprawdę jest martwe od dawna, a jedyne co mieliśmy ze sobą wspólnego to dwie litery w tagach.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2018, 12:44:39 wysłana przez Moontoor »
Dumny założyciel najgorszego pułku w historii!
(click to show/hide)

Offline JerzyBurza

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: -1
  • VIe_10ph_Wchm_JanSnieg
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 20, 2018, 12:57:36 »
Wystarczyłoby napisać na steam... oczywiście gdyby to naprawdę cię interesowało to byś to zrobił. Ale tego nie robisz, bo wcale ci nie zależy na naszej obecności w XW, a dlaczego? Bo XW tak naprawdę jest martwe od dawna, a jedyne co mieliśmy ze sobą wspólnego to dwie litery w tagach.
Lepiej wspólne 2 litery niż rak jak w przypadku III niektórych innych korpusów
MP17
FS Cup
LDP18 Dyw.B
MP18 Cav.
"Zgoda" 1v1 Bagnety

Offline Sharpshooter

• Opój
  • *
  • Piwa: 38
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 20, 2018, 13:01:19 »
Tylko dwie litery? xD. A co, to my nie dawaliśmy wam tsa? Nie dawaliśmy wam serwera? Specjalnie zwiększaliśmy sloty, abyście wy nie musieli kupować własnego servera, był on w 100% do waszej dyspozycji. Wspólnych treningów nie prowadziliśmy z braku waszej inicjatywy. Księstwo dalej działa, więc mi nie gadaj, że tylko dwie litery nas łączyły, bo jesteś niepoważny.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2018, 14:10:54 wysłana przez Sharpshooter »

Offline JerzyBurza

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: -1
  • VIe_10ph_Wchm_JanSnieg
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 20, 2018, 14:13:11 »
Cytat: AKO1

Powstałem to z VIe a nie jakiegoś KKK jak akurat ty ;v. A więc rakiem nie nazwałbym korpusu który ma dobre wyniki dobrze się dogaduje itd.
Za to nazwałbym rakiem korpus:
- W którym obecny dowódca nawet nie gra w składzie, ten sam dowódca pluł się na ts'ie VIe, że Allyrionowie to ścierwo bo Repcak dostał awans o 2
  rangi!! Następnie dochodzi do 8pu od razu jako porucznik, potem szybko awansuje i zostaje dowódcą korpusu, a potem świadka swoich słów
  przyjmuje do korpusu jako swojego zastępce.

- Gdzie jeden z pułkowników zamiast pisać do ludzi by przyszli na mecz Mistrzostw Polski woli grać w Minecrafta (sic!) przez co nie wszyscy
  kluczowi gracze wiedzą o tym meczu.

- Gdzie gdy założyciel musi zrobić sobie przerwę jego pomocnicy którzy muszą prowadzić to dalej muszą co jakiś czas na swoich radach słuchać
   skarżenia się pułkownika KGB, że przez kilku <ciach> rozlatuje mu się pułk (sic!)

- Gdzie od jednego generała dowiaduje się, że on nie dowodzi tylko pewien szkot a od pułkownika "zielonych" podczas rozmowy dostaję informację,
   że szkot siedzi na AFK od bardzo dawna.
(click to show/hide)
PS. Śmiałeś się na steam, że byłem rekrutem w 7pp, dla twojej świadomości nie podchodziłem do testów bo akurat w terminy kiedy one są (tj.  stałe, jednego dnia w tygodniu) mam korki. Ale dostałem informację, że i tak ty kilka razy nie zdałeś testów i nikt nie był dłużej rekrutem niż ty. <3

(click to show/hide)

Któryś z kolei Twój wybryk i obrażanie innych. 10 pkt ostrzeżeń wędruje na Twoje konto. // Kradus

Sprawa wyjaśniona. Punkty cofnięte. // Kradus
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2018, 17:03:14 wysłana przez Kradus »
MP17
FS Cup
LDP18 Dyw.B
MP18 Cav.
"Zgoda" 1v1 Bagnety

Offline Husarion

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 3
  • Samotny pośród wilków.
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 20, 2018, 14:44:22 »
Powstałem to z VIe a nie jakiegoś KKK jak akurat ty ;v. A więc rakiem nie nazwałbym korpusu który ma dobre wyniki dobrze się dogaduje itd.
Za to nazwałbym rakiem korpus:
- W którym obecny dowódca nawet nie gra w składzie, ten sam dowódca pluł się na ts'ie VIe, że Allyrionowie to ścierwo bo Repcak dostał awans o 2
  rangi!! Następnie dochodzi do 8pu od razu jako porucznik, potem szybko awansuje i zostaje dowódcą korpusu, a potem świadka swoich słów
  przyjmuje do korpusu jako swojego zastępce.

- Gdzie jeden z pułkowników zamiast pisać do ludzi by przyszli na mecz Mistrzostw Polski woli grać w Minecrafta (sic!) przez co nie wszyscy
  kluczowi gracze wiedzą o tym meczu.

- Gdzie gdy założyciel musi zrobić sobie przerwę jego pomocnicy którzy muszą prowadzić to dalej muszą co jakiś czas na swoich radach słuchać
   skarżenia się pułkownika KGB, że przez kilku<ciach> rozlatuje mu się pułk (sic!)

- Gdzie od jednego generała dowiaduje się, że on nie dowodzi tylko pewien szkot a od pułkownika "zielonych" podczas rozmowy dostaję informację,
   że szkot siedzi na AFK od bardzo dawna.
(click to show/hide)
PS. Śmiałeś się na steam, że byłem rekrutem w 7pp, dla twojej świadomości nie podchodziłem do testów bo akurat w terminy kiedy one są (tj.  stałe, jednego dnia w tygodniu) mam korki. Ale dostałem informację, że i tak ty kilka razy nie zdałeś testów i nikt nie był dłużej rekrutem niż ty. <3

(click to show/hide)

Ocenzurowano cytat. // Kradus
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2018, 16:40:31 wysłana przez Kradus »
(click to show/hide)

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 20, 2018, 16:01:18 »
VIe oficjalnie przeprasza scene NW za kilka wybitnych przypadków. Personalnie dodam tylko, że za mało zasad im wszystkim wcisnąłem jak jeździli w kółeczku na pustyni.
W pierś się biję i obiecuję to jeszcze naprawić

Offline simskil

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 20, 2018, 18:51:12 »
Jerzy zajmij się sobą chce zagrać w końcu jakiegoś gfa w tym twoim teamie i nadal nic nie gramy, a masz czas na pisanie na tawernie i plucie jak źle jest w tym III korpusie...

Offline Meniolek

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 5
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 22, 2018, 19:17:18 »
Jerzy zajmij się sobą chce zagrać w końcu jakiegoś gfa w tym twoim teamie i nadal nic nie gramy, a masz czas na pisanie na tawernie i plucie jak źle jest w tym III korpusie...
Ty lepiej wchodź na tego ludusa bo czekam od tygodnia :c
(click to show/hide)

Offline Azorek

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 93
  • MAKE ZT GREAT AGAIN
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 22, 2018, 19:24:41 »
Ty lepiej wchodź na tego ludusa bo czekam od tygodnia :c
Na Ludusie nie ma bagnetu, lepiej idzcie na suiss duel.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2018, 19:27:32 wysłana przez Azorek »