Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Zbroja Husarska + własny zamek  (Przeczytany 2578 razy)

Opis tematu: Zbroja Husarska jak zdobyć oraz jak dostac zamek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeko

• Tułacz
    • *
    • Piwa: 0
    Zbroja Husarska + własny zamek
    « dnia: Sierpień 31, 2016, 18:02:09 »
    Witam mam problem ponieważ chciałbym mieć zbroje husarską ale nie mam opcji do zamawiania zbroi poradzi ktoś? I jeszcze druga sprawa ile trzeba mieć sławy aby dostać własny zamek od króla? a jeśli innym sposobem się dostaje to napiszcie plis

Offline Dominique

• Moderator
    • Utracjusz
    • *
    • Piwa: 59
    Odp: Zbroja Husarska + własny zamek
    « Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2016, 19:45:39 »
    Zbroje husarską można zdobyć na trzy sposoby: łup po pokonanym wrogu, kupno w sklepie lub na zamówienie. Rozumiem, że Ciebie interesuje ta ostatnia? W każdym większym (chyba polskim lub to bez znaczenia) mieście znajduje się płatnerz, u którego możemy zamówić wszelkie dostępne zbroje na zamówienie. Oczywiście, miasto musi mieć wybudowanego płatnerza. Co do wymogu do zamku, to nie ma określonej sławy wymaganej. Po prostu im większa sława, im większe stosunki z królem i poparcie wśród szlachty, tym większa szansa na otrzymanie zamku. Własnoręczne zdobycie twierdzy również zwiększa szansę na jej otrzymanie. Jeżeli dobrze pamiętam, powinna być opcja "poproś o zamek w nagrodę", po udanym oblężeniu.
    "Przystojny, ale niezły ch*j.
    Poza tym pedofil.   
    Powinnam uciekać.   
    Ale mnie intryguje."

Offline Matkowski

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 13
    « Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2016, 23:45:20 »
    Na otrzymanie nagrody w postaci np. zamku wpływa poparcie szlachty oraz to ile masz już ziem i kiedy ostatnio jakąś otrzymałeś, tak jak napisał Dominik dużym bonusem jest osobiste zdobycie danej twierdzy. Co do zbroi to wszystko wyjaśnił, w mieście musi być płatnerz i płatnerza możesz zamówić zbroję, tańsze opcje to kupienie jej na rynku ale co za tym idzie - jest gorsza.

Offline Dominique

• Moderator
    • Utracjusz
    • *
    • Piwa: 59
    « Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2016, 00:49:04 »
    No i zależy na jakim etapie gry jesteś. Nie ma sensu kupowanie najlepszej zbroi na początkach gry, bo od kulki i tak padniesz. Z tego, co pamiętam to naprawdę spory wydatek, fakt faktem zbroja jest lepsza od podstawowej, ale powiedzmy, że do etapu 3/4 kampanii spokojnie zwykła husarska wystarczy.
    "Przystojny, ale niezły ch*j.
    Poza tym pedofil.   
    Powinnam uciekać.   
    Ale mnie intryguje."