Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Kryształy Czasu / sesja  (Przeczytany 37420 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline huth

• Senior
    • *
    • Piwa: 451
    Odp: Kryształy Czasu / sesja
    « Odpowiedź #90 dnia: Listopad 11, 2015, 00:43:08 »
    Randalfian

- Asteriusz czuwa! A może była to próba wiary? W takim razie udowodniliśmy naszą nieulękłością, ześmy godni łaski, tak jest!

Wysłane przez tapatalk

Offline firentis

• Gawędziarz
    • *
    • Piwa: 130
    « Odpowiedź #91 dnia: Listopad 11, 2015, 09:30:28 »
    Argjolf
    Taki pułapki nie stoją tu po nic, coś musi tam być... coś cennego. Ruszajmy dalej!

Offline Agis

• Pijus
    • *
    • Piwa: 26
    • póg mo thóin...
    « Odpowiedź #92 dnia: Listopad 11, 2015, 13:48:35 »
    Ghan

Zaraz, a gdzie się podział nasz beżowy przyjaciel?  Byłże on z nami w owej dziurze??
    Puć, puć, puć! Los andes cordillera! Cholera! Jak się woła na Indianina?!
    Wiek średni jest wtedy, gdy kładziesz się wieczorem i masz nadzieję, że rano będziesz się czuł lepiej. Wiek podeszły jest wtedy, gdy kładziesz się wieczorem i masz nadzieję, że rano się obudzisz. Groucho Marx

Offline huth

• Senior
    • *
    « Odpowiedź #93 dnia: Listopad 11, 2015, 14:44:53 »
    Randalfian

- Może cip cip Quetzalgotluolakatlu taś taś Hiawatcholotipipikchu?

Wysłane przez tapatalk

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
    • Piwa: 930
    • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
      • datadream2004 コギ花
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #94 dnia: Listopad 11, 2015, 15:09:23 »
    Sir Gawain
    - A więc ruszajmy! Kapłani przodem, ich prawość i miłość bogów pozwoli im wykryć wszelkie pułapki!
    Cytat: Boris Johnson
    Cyclists see motorists as tyrannical and uncaring. Motorists believe cyclists are afflicted by a perversion. It is like the tensions between gays and straights in the 1950s.

Offline Lwie Serce

• Utracjusz
    • *
    • Piwa: 66
    « Odpowiedź #95 dnia: Listopad 11, 2015, 19:41:16 »
    Julia z Allier

A co to za...? Hmm, chwilka, Bowen zawsze powtarzał - pamiętaj Julio, nie zadawaj się z ćwokami, co nie dosiadają rumaków, nie noszą srebrzystych zbrój i nie mają przypiętych pozłacanych mieczy! Ale może... Takich to ja chyba nigdy nie znajdę, oj najwyżej pożałuję... Wszak mówił też, żebym była odważna! Pomyślała, po czym prowadząc konia za uzdę podeszła do grupki nieznajomych, wpatrując sie im i wyczekując...

Offline Octavian

• Giermek
    • *
    • Piwa: 444
    • 21. Pułk Piechoty THD
    « Odpowiedź #96 dnia: Listopad 11, 2015, 23:25:43 »
    Przygoda z kulką na nikim nie wywarła specjalnego wrażenia. Ot, duży kamień narobił trochę hałasu. Do tego, aby dostrzegać niebezpieczeństwo potrzebna jest wyobraźnia, a tą musie rozpalić chociaż iskra inteligencji, która na pewno nie krępuje członków naszej drużyny.
    Za to pojawienie się Juli silnie oddziałało nie tylko na Indianina Jana.
    Naukowiec stara się pokazać, jak silnym jest charakterem i zaczyna snuć metodyczne rozważania, które mają podkreślać jego opanowanie.

- Ta kuleczka nas na pewno nie zniechęci. Witaj szanowna, damo. Jeśli chcesz możesz podejść bliżej, pozwól że wprowadzę cię w naszą sytuację.
    Gdy wycofywaliśmy się, zwróciłem uwagę na wnętrze sali, która się tam znajduje, naszkicuje to. Panowie, PANI, spójrzcie proszę. Co robimy dalej?

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
      • datadream2004 コギ花
    « Odpowiedź #97 dnia: Listopad 11, 2015, 23:46:16 »
    Sir Gawain
    - Ha, witaj Pani. Jam jest Sir Gawain Alaff, rycerz błędny którego imię powtarzane jest na Wschodzie i Zachodzie, zapewne już o mnie i moich śmiałych czynach słyszałaś. Obecnie jednak, na skutek niesprzyjających okoliczności, utraciłem mój prześwietny miecz Khyncetner i zbroję - zwrócił się do damy, wykonał ruch sugerujący iż zamierza pocałować ją w dłoń, lecz na niej Julia nosiła kolce rękawice, więc zmieszany skinął głową i obrócił się do grupy, po czym jął mówić:
    - Tak więc, jak mówiłem, ruszajmy tam z powrotem, niech jeno nasz kapłan przodem idzie, on w tym zadaniu najlepiej się sprawdzi !
    Cyclists see motorists as tyrannical and uncaring. Motorists believe cyclists are afflicted by a perversion. It is like the tensions between gays and straights in the 1950s.

Offline huth

• Senior
    • *
    « Odpowiedź #98 dnia: Listopad 12, 2015, 00:15:25 »
    Randalfian

Na widok niewiasty spłonął rumieńcem, nie wie co powiedzieć i się tylko przymilnie uśmiecha.

Offline Lwie Serce

• Utracjusz
    • *
    • Piwa: 66
    « Odpowiedź #99 dnia: Listopad 12, 2015, 15:58:14 »
    Julia z Allier

Widząc zachowanie pozostałych, położyła dłoń na biodrze uśmiechając się zalotnie i podeszła bliżej zachęcona słowami Indianina. A mnie zwą Julią z Allier - rzekła, spoglądając na Sir Gawaina. Widzę, że zacną wyprawę przyszykowaliście do jakichś lochów, katakumb czy czego tam... Jakaś wyższa pobudka wam przyświeca, czy ot tak dla chęci zysku? Bo chyba warto bym wiedziała czego szukacie... Spytała bawiąc się kosmykiem włosów, mając nadzieję na ciekawą przygodę.

Offline firentis

• Gawędziarz
    • *
    « Odpowiedź #100 dnia: Listopad 12, 2015, 16:40:40 »
    Argjolf
    Mnie zwą Argjolfem. Jestem potężnym magiem przemierzającym te krainy ...dla pieniędzy oczywiście - powiedział mierząc Julię od stóp do głów.

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
      • datadream2004 コギ花
    « Odpowiedź #101 dnia: Listopad 12, 2015, 22:11:29 »
    Sir Gawain
    - Więc... Wasza mość... przybyliśmy tu w celu udzielenia ratunku górnikom w tarapatach... ale oni chyba się sami uwolnili... I teraz sądzimy, że yyy... dobrym pomysłem byłoby sprawdzenie cóż takiego znajduje się w eee... tej, jaskini. Hmm... ładną pogodę mamy, nieprawdaż? - dodał rycerz po chwili wahania. Po chwili poczuł, że w sumie lepiej poczuje się wewnątrz jaskini, z dala od wzroku Julii. Skoczył do groty, nie oglądając się na pozostałych.

Offline Octavian

• Giermek
    • *
    • Piwa: 444
    • 21. Pułk Piechoty THD
    « Odpowiedź #102 dnia: Listopad 12, 2015, 23:38:58 »
    Sir Gawain ubrał na siebie zbroję, która leżała w wylocie jaskini, po czym do niej wszedł.

Tak jakoś tu jednak ciemnawo bez pochodni, jak się dalej pójdzie, chociaż szkielety na podłodze to widać. Leżą sobie na kupce, kilka ich koło takich małych dziurek w ścianie, chociaż może to wyloty jakiejś rury. Ciężko w tych ciemnościach powiedzieć.
    echo, echhooooo, echo, eccchooooooo, eooooo.......

echooo, echoooooo, echoo, echoooo,...

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
      • datadream2004 コギ花
    « Odpowiedź #103 dnia: Listopad 13, 2015, 13:35:55 »
    Sir Gawain
    - Heeeeej...! Tooooowarzyszeeee...! Chodźcie...! - jął wołać rycerz, czując zaniepokojenie wywołane przez pustkę i ciszę przerywaną przez echo wewnątrz jaskini. Po chwili zwróciły jego uwagę szkielety. Szepnął do siebie:
    - Ha, nie ma co się na tych tchórz oglądać, z pomocą Bogów zdobędę sławę i chwałę oraz bogactwo! Przyjrzyjmy się z bliska tych kościotrupom, zapewne jest przy nich coś cennego - i ruszył do nich prostą drogą.

Offline firentis

• Gawędziarz
    • *
    « Odpowiedź #104 dnia: Listopad 13, 2015, 15:34:43 »
    Argjolf
    Wchodzi do groty, po czym zatrzymuje się w oczekiwaniu a towarzyszy, by przypadkiem nie wejść tam samemu.
    Chodźcie tutaj! Wy macie jeszcze dwoje oczu, tak więc widzicie lepiej, prowadźcie!