Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Kryształy Czasu / sesja  (Przeczytany 37052 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
    • Piwa: 927
    • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
      • datadream2004 コギ花
    • Steam ID: Mój status Steam
    Odp: Kryształy Czasu / sesja
    « Odpowiedź #30 dnia: Październik 15, 2015, 19:57:30 »
    Sir Gawain
    - Takich myśli powinniście się wystrzegać towarzysze! To samo Zło chce nas kusić, aby pohańbić nas i pozbawić łaski Bogów podczas walki z czerwiem! Wiem, co mówię, ja już zostałem poddany kuszeniu, lecz mężnie dałem mu odpór!

Offline Agis

• Pijus
    • *
    • Piwa: 26
    • póg mo thóin...
    « Odpowiedź #31 dnia: Październik 15, 2015, 20:13:02 »
    Dałbyś pokój mości rycerzu, jakie zło? Toć dziewka jak rzepa, samemu, widzę, oczy ci się świecą by jej zasady swej wiary powykładać w jakimś przytulnym zameczku myśliwskim, he, he... A jakby jeszcze do tego antałek i drugi czerwonego ostrogarskiego, gąska pieczona to i ów raj obiecany przez bogów niepotrzebny...
    Tu Ghan zwrócił się do siedzącej obok skromnej postaci:
    - a ciebie jak zwać przyjacielu? Widzę że duszę masz poezji pełną, a tacy zawsze ekstraordynaryjnie pozytywne uczucia we mnie wzbudzają,  zwłaszcza gdy od kielicha, dziewek i pieczeni nie umykają jak zające...
    Wiek średni jest wtedy, gdy kładziesz się wieczorem i masz nadzieję, że rano będziesz się czuł lepiej. Wiek podeszły jest wtedy, gdy kładziesz się wieczorem i masz nadzieję, że rano się obudzisz. Groucho Marx

Offline firentis

• Gawędziarz
    • *
    • Piwa: 130
    « Odpowiedź #32 dnia: Październik 15, 2015, 20:24:04 »
    Argjolf
    Jam jest Argjolf, samotny jestem, a gdy człek samotny, myśli często nad życia sensem, co z kolei prowadzi do upiększania go słowami takimi, jak te. Jak ma zaś mówić na ciebie, towarzyszu wyprawy?

Offline Agis

• Pijus
    • *
    • Piwa: 26
    • póg mo thóin...
    « Odpowiedź #33 dnia: Październik 15, 2015, 20:41:52 »
    Jestem Ghan, wielbiciel piękna. A`propos nie masz czasem paru zbędnych miedziaków na garniec krzepkiego piwa? Bo to niby aplauz był i dusza jakby usatysfakcjonowana, ale do kapelusza nic nie wpadło, a gospodarz kutwa na krechę mi już nie nalewa...
    Wiek średni jest wtedy, gdy kładziesz się wieczorem i masz nadzieję, że rano będziesz się czuł lepiej. Wiek podeszły jest wtedy, gdy kładziesz się wieczorem i masz nadzieję, że rano się obudzisz. Groucho Marx

Offline firentis

• Gawędziarz
    • *
    « Odpowiedź #34 dnia: Październik 15, 2015, 20:47:56 »
    Argjolf
    Weź te grosze i kup sobie piwo. No, to za naszą przyjaźń! - wykrzyknął wznosząc kufel w górę. Na jego twarzy dało się jednak zauważyć dziwny uśmieszek.

Offline Octavian

• Giermek
    • *
    • Piwa: 440
    • 21. Pułk Piechoty THD
    « Odpowiedź #35 dnia: Październik 16, 2015, 20:30:14 »
    El Zguba wpada do karczmy i namawia wszystkich do wyruszenia w drogę, wóz już zmierza do Srebrnej Przystani.
    To lepsze dzielnica, więc Czarna/Karmazynowa Kompania wzbudza duże zaciekawienie, młode damy z rozbawieniem patrzą na ten dziwaczny pochód wielu ras i profesji. Zachowują się jakby tego typu widowisko było tu zbyt często oglądane, cóż za nietakt w stosunku do przyszłych bohaterów.

- Panowie, dalej z nami na straszliwego Czerwia - krzyczy El Zguba i zachęcająco machę ręką.

W Srebrnej Przystani można już nawet spotkać przedstawicieli arystokracji, wśród nich kobiety oddające się tradycyjnemu w tej dzielnicy zwyczajowi.

Offline huth

• Senior
    • *
    • Piwa: 451
    « Odpowiedź #36 dnia: Październik 17, 2015, 01:25:05 »
    Randalfian

Mocno zagubiony w stanie upojenia nie bardzo wie co się do okoła dzieje, chwile przelatują gdzieś obok niego, wyraźnie czuje, że coś jest nie tak, wodzą go jakieś złe duchy....
    I na dodatek ten ktoś bełkoczący herezyje! Tego już za wiele!
    - Na Gorlana Walecznego, niech mi wróci jasność myśli, to piwo, ci ludzie, gwar, to wszystko zakusy chcące mnie zepchnąć ku Złu! - unosi się, przybierając wygląd brzydkiego krasnala ogrodowego. Spogląda na heretyka.
    - Spójrz na siebie pokurczu, zamiast modlić się i pokukować, by wielki Asteriusz cię uleczył, ty wylewasz z siebie bełkot! Precz, pomiocie chaosu! - Kończy kwikiem i rzuca w niego kuflem z resztą zawartości.

Offline firentis

• Gawędziarz
    • *
    « Odpowiedź #37 dnia: Październik 19, 2015, 18:17:50 »
    Argjolf
    Po uderzeniu z kubka n a jego twarz wstąpił grymas wielkiej złości. Już miał odrzucić mu swoim kuflem, ale zrobiło mu się żal piwa, które jeszcze było wewnątrz. Ów klecha nie był warty rzucenia w niego tak zacnym trunkiem. Argjolf jedynie splunął w jego stronę, obrzucił go wieloma wyzwiskami i powrócił do opróżniania kufla.

Offline Octavian

• Giermek
    • *
    • Piwa: 440
    • 21. Pułk Piechoty THD
    « Odpowiedź #38 dnia: Październik 21, 2015, 21:39:40 »

.. El Zguba szybko wybiegł z Karczmy, Czarna\Karmazynowa Kompania wyruszyła w podróż ku przygodzie, bez naszych bohaterów.

Nagle do karczmy weszła tajemnicza postać. Dziwacznie ubrany "mężczyzna" podszedł do Argjolfa, przedstawił się jako Tan Ubik i zapytał czy może jemu i jego kolegom zmierzyć rozmiar stopy.
    - Marty Mcfly wrócił,.... ekhem... Witam, Szukam pomocnika, dla którego odpowiedni będzie kostium mego wuja, pomocnika naturalnie nagrodzę w razie, gdy takowego znajdę. Czy mogą panowie mi pomóc?

Uczciwie trzeba przyznać, że nawet jak na standardy Ostrogaru, strój Ubika wygląda dziwacznie.
    « Ostatnia zmiana: Październik 21, 2015, 22:15:25 wysłana przez Octavian »

Offline firentis

• Gawędziarz
    • *
    « Odpowiedź #39 dnia: Październik 21, 2015, 22:24:32 »
    Argjolf
    Khem, khem, a o jakiej, khem, zapłacie mowa? [kaszle]

Offline huth

• Senior
    • *
    « Odpowiedź #40 dnia: Październik 21, 2015, 22:33:26 »
    Randalfian

- Oczywiście poganin łasy na pieniądze! Ludzie, zostawcie tego dziwaka, choćmy za El Zgubą!

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
      • datadream2004 コギ花
    « Odpowiedź #41 dnia: Październik 21, 2015, 22:46:37 »
    Sir Gawain
    - Prawdę kapłan rzecze! Słuchajcie tego świątobliwego męża i ruszcie wraz ze mną na paskudną kreaturę kryjącą się w kopalniach, aby zaskarbić sobie łaski Bogów !

Offline firentis

• Gawędziarz
    • *
    « Odpowiedź #42 dnia: Październik 21, 2015, 22:50:51 »
    Argjolf
    Bzdura! Nawet głupiec wie, że wyprawa bez złota nie ma powodzenia. Kontynuujcie, mój przyjacielu.

Offline huth

• Senior
    • *
    « Odpowiedź #43 dnia: Październik 21, 2015, 23:05:41 »
    Randalfian

Urzeczony uwagą o 'świątobliwym mężu' nadął się jak krasnoludzki trębacz górniczej orkiestry dętej.
    - Twoje słowa pełne chciwości bledną wobec powagi i majestatu tego oto rycerza! Kogo powinniśmy słuchać - grzeszników bez skruchy o powykręcanych ciałach, czy mężów, których kojarzyć można z paladynami Asteriusza? Niech ci bóg okaże łaskę byś zmądrzał, póki nie jest za późno! Gońmy za El zgubą!

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
      • datadream2004 コギ花
    « Odpowiedź #44 dnia: Październik 21, 2015, 23:53:42 »
    Sir Gawain
    - Kto prawdziwym Bogów poddanym, który pomaga z chęci udzielenia pomocy bliźniemu, nie z pustej, plebejskiej chęci zapchania kieszeni bezdusznymi metalowymi krążkami i świecidełkami, ten niech podąża za mną oraz mym towarzyszem, który z łatwością objaśni wszelkie zagadnienia ze strony wiary oraz dlaczego szlachetnym czynem jest ukręcenie łba temu czy innemu stworowi w imię Bogów. Naprzód, towarzysze, Bogowie nas wesprą !