Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Kryształy Czasu / sesja  (Przeczytany 37421 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline huth

• Senior
    • *
    • Piwa: 451
    Odp: Kryształy Czasu / sesja
    « Odpowiedź #135 dnia: Listopad 18, 2015, 02:03:49 »
    Randalfian

- Akurat, podróżowanie w czasie, co za bzdury!

Offline Agis

• Pijus
    • *
    • Piwa: 26
    • póg mo thóin...
    « Odpowiedź #136 dnia: Listopad 18, 2015, 18:50:55 »
    Ghan

Racja! To na pewno jest złudzenie apteczne!  Chociaż podróże w czasie są możliwe... Ja sam w czasie dwóch dni podróżowałem między Ostrogarem a Hallasaeth...
    A ty, zacny Indianinie Januszu, co, nota bene, chwyciłeś w garść większość klejnotów, czego owego cudaka tak nie lubisz? Spotkałeś go już może?
    Wiek średni jest wtedy, gdy kładziesz się wieczorem i masz nadzieję, że rano będziesz się czuł lepiej. Wiek podeszły jest wtedy, gdy kładziesz się wieczorem i masz nadzieję, że rano się obudzisz. Groucho Marx

Offline Lwie Serce

• Utracjusz
    • *
    • Piwa: 66
    « Odpowiedź #137 dnia: Listopad 18, 2015, 19:56:31 »
    Julia z Allier

Złudzenie optyczne? Ło, a co to za słowo... Gdzie ja trafiłam, jeden podróżuje w czasie, a przynajmniej tak mu się wydaje, a drugi papla coś o jakiś optycznych złudzeniach? Ehhh...

Offline Agis

• Pijus
    • *
    • póg mo thóin...
    « Odpowiedź #138 dnia: Listopad 18, 2015, 20:22:17 »
    Ghan

Kurcze! Mało urodziwa, zakuta w blachy jak żółw i do tego głuchawa... Gdzie takie panny chowają?
    Toć mówiłem że apteczne! Kiedyś jeden gnom, w Ostrogarskiej aptece sprzedawał pigułki na poprawienie urody, miały sprawić, że ten kto zażyje będzie wyglądał jak ten elf, Bustin Jiber...
    Kupiłem, młody byłem i głupi. No i okazało się, że to typowe złudzenie apteczne, sraczki dostałem takiej, że trzy mile na samym odrzucie przeleciałem, a z podobieństwa do Jibera to tylko że dwie ręce miałem , dwie nogi, i że byłem zasraniec...
    Wiek średni jest wtedy, gdy kładziesz się wieczorem i masz nadzieję, że rano będziesz się czuł lepiej. Wiek podeszły jest wtedy, gdy kładziesz się wieczorem i masz nadzieję, że rano się obudzisz. Groucho Marx

Offline Lwie Serce

• Utracjusz
    • *
    « Odpowiedź #139 dnia: Listopad 18, 2015, 20:46:20 »
    Julia z Allier

O nie! To już przesada! Krzyknęła wielce oburzona z powodu krytyki jej urody. Czy tobie wydaję się mało urodziwa!? A tobie!? Podchodziła do każdego z kompanów pytając, nie mogąc już wytrzymać ze złości. Cóż za niewychowany... Olbrzym!

Offline Octavian

• Giermek
    • *
    • Piwa: 444
    • 21. Pułk Piechoty THD
    « Odpowiedź #140 dnia: Listopad 18, 2015, 22:13:53 »
    Jednocześnie mówią do was :

Indianin Jan - Nie ufajcie mu! Znam tego oszusta! Chcecie z nim iść, proszę bardzo - dwa kamienie dla was, jeden dla mnie i droga wolna. Ale nie pożyjecie dłużej niż pięć minut. Bierzemy to co mamy, idziemy do Ostrogaru i dzielimy się zyskiem po równo.

Ubik - królestwo amazonek C'arh Garhul przeżywa obecnie straszny kryzys, z jednej strony zły nekromanta rzucił na te nieszczęsne kobiety w wieku od 18/35 lat czar nimfomanii, z drugiej podstępny alchemik zatruł źródła wody pitnej w królestwie, eliksirem który sprawił, że monstrualnie urosły im biusty, by sabotować ich zdolności wojskowe. Te kamienie są sposobem na cofnięcie tych strasznych klątw, dlatego zostaniecie sowicie nagrodzeni. Zapraszam do mojego pojazdu.

Z kim uda się drużyna?

Offline firentis

• Gawędziarz
    • *
    • Piwa: 130
    « Odpowiedź #141 dnia: Listopad 18, 2015, 22:31:33 »
    Argjolf
    Sowicie nagrodzeni? Coż Waszmość rozumie przez słowo "sowicie"? -- nieśmiało zaczął Argjolf

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
    • Piwa: 930
    • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
      • datadream2004 コギ花
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #142 dnia: Listopad 18, 2015, 22:42:42 »
    Sir Gawain
    - Ach... hmm... podpisuję się pod pytaniem tego, bądź co bądź, szarlatana. Ale jak widać Bogowie potrafią go jednak raz na jakiś czas oświecić!
    Cytat: Boris Johnson
    Cyclists see motorists as tyrannical and uncaring. Motorists believe cyclists are afflicted by a perversion. It is like the tensions between gays and straights in the 1950s.

Offline Octavian

• Giermek
    • *
    • Piwa: 444
    • 21. Pułk Piechoty THD
    « Odpowiedź #143 dnia: Listopad 18, 2015, 23:52:48 »
    I znów to samo, mówią jednocześnie.

Indianin Jan - to bez znaczenia, bo będziecie martwi, jak tylko wsiądziecie do tej jego piekielnej maszyny. Daje każdemu po 30 sztuk złota, nie słuchajcie go, to pewna i uczciwie zarobiona zapłata, po prostu go zignorujcie!

Ubik - otrzymacie wynagrodzenie w złocie, każdy po 500 sztuk. I to w walucie waszej nacji.

Offline huth

• Senior
    • *
    « Odpowiedź #144 dnia: Listopad 19, 2015, 01:38:14 »
    Randalfian

Kotłuje mu się pod kopułą  od tej polifonii, w końcu coś mu zaczyna switac
    - ehe, wiecie, co nam po 30 sztukach złota, skoro wydaje się jasne, że lepiej wykorzystać kamienie w kolejnej misji i ehem, prawda, w końcu kogoś nawrocic! Młode dziewice bardzo podobają się gorlamowi walecznemu i wielką łaskę otrzyma ten który je nawraca, tak jest napisane w Pismach, powiadam wam!

Wysłane przez tapatalk

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
    • Piwa: 930
    • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
      • datadream2004 コギ花
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #145 dnia: Listopad 19, 2015, 08:11:48 »
    Sir Gawain
    - Nasz święty mąż jak zawsze prawdę rzecze! Słuchajmy go, jeśli chcemy być mili bogom!
    Cytat: Boris Johnson
    Cyclists see motorists as tyrannical and uncaring. Motorists believe cyclists are afflicted by a perversion. It is like the tensions between gays and straights in the 1950s.

Offline Agis

• Pijus
    • *
    • póg mo thóin...
    « Odpowiedź #146 dnia: Listopad 19, 2015, 15:41:57 »
    Ghan

Chodźmy do tych Amazonek! Ale po co nam kamienie? Kto normalny chciałby cofać te "klątwy"? Przecież jasne jest, że królestwo owo zostało pobłogosławione przez samego Piana!  Musimy pomóc im z godnością znosić te ciężary!
    Chętnie uściskam tego nekromantę i alchemika, mają chłopcy fantazję ...

Offline firentis

• Gawędziarz
    • *
    • Piwa: 130
    « Odpowiedź #147 dnia: Listopad 19, 2015, 16:16:32 »
    Argjolf
    500 sztuk złota, mm... - wyszeptał z uśmiechem na twarzy
    No cóż, kamień ten jest wart minimum 700 sztuk, ale skoro nie stać was na więcej... - powiedzał obojętnie.

Offline Lwie Serce

• Utracjusz
    • *
    « Odpowiedź #148 dnia: Listopad 19, 2015, 16:54:06 »
    Julia z Allier

Ale zaraz zaraz, możesz nam jakoś udowodnić, żeś podróżnikiem w czasie? Wiesz, ja na ogół ufam ludziom, ale mimo wszystko zanim położę na  szali swe cenne życie, wolałabym mieć jakiś tam zalążek pewności...

Offline huth

• Senior
    • *
    « Odpowiedź #149 dnia: Listopad 19, 2015, 19:35:22 »
    Randalfian

- Cicho kobieto, bo jeszcze wypodróżuje w czasie bez nas! - syknął.