Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: RES Mod (w przygotowaniu)  (Przeczytany 112081 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline k.

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 1
Odp: RES Mod (w przygotowaniu)
« Odpowiedź #675 dnia: Marzec 09, 2009, 01:45:28 »
To ja jeszcze nawiążę do broni strzeleckich;) Co sądzicie o pomyśle, by item o nazwie np. "strzały w dużej ilości" były naprawdę w większej ilości od standardowych? coś w stylu 'duży kołczan strzał" - w native jest tak, że domyślnie strzał jest 30, a "w dużej ilości" aż 33/34...może podnieść by tą "dużą ilość" do 40-45 sztuk, tak, żeby różnica była naprawdę zauważalna?

Te liczby wynikają z rzeczywistej pojemności kołczanu, tak by używanie strzał było efektywne.
Na chwilę obecną już są przesadzone.

Offline Sanvean

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #676 dnia: Marzec 09, 2009, 06:46:50 »
podnieść dmg kuszy, trzeba koniecznie, lecz, mimo wszystko zawsze będzie do.. niczego.. nawet jeśli zabije za jednym ciosem, gdyby dało się zrobić, że bełt na wylot np. gołoklatowca rozszarpie, i jeszcze tamtego zanim zabije, to tak, obstałbym za kuszą.. a póki co, łuki w średniowieczu też przebijały pancerze, na tyle wystarczająco (stalowy grot) by wbić się chociażby w serce, czy też odpowiednio w mostek, albo w płuco :> w większości przypadków taka strzała gdziekolwiek z całym, grotem w środku= śmierć :>
dlatego wpadłem na kolejny pomysł

jedziemy przypuśćmy konno, biegnie typ
chlast, dostał strzałę/bełt w klatę, ale przeżył (niech mu będzie, nie powinien) no to w takim wypadku, że dostał np. w okolice wątroby, zaczyna krwawić, i co chwilę spada mu 1 hp! ;o!!!!!

Offline Castlebreaker

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #677 dnia: Marzec 09, 2009, 07:23:03 »
Powiem wam bracia drodzy, że przez takie gadanie o płytówkach, kuszach, łukach coraz rzadziej tu zaglądam mimo, że moda wyczekuje z niecierpliwością. Błagam was weźcie te rozmowy przenieście do innego tematu :-)

Co do pomysłu z możliwością dozbrajania swoich ludzi to uważam, że pomysł zaj...e...super. Tylko cena 310k za zbroje dla wszystkich to chyba lekkie przegięcie...

Offline czeslav

• Moczymorda
  • *
  • trollface!
« Odpowiedź #678 dnia: Marzec 09, 2009, 15:41:57 »
ja mam nadzieje że:

jeśli masz armie składającą sie z 200 ludu, to mógłbyś zapłacic 310k, a cena będzie malec ze spadkiem liczby wojaków w naszej grupie

nie wszystkim na raz będzie trzeba kupowac hełm czy zbroję. jeśli mamy np. 30.000 denarów, a dla całej kompanii hełm będzie kosztowac 50.000 to ja kupię tylko za 20.000 (jeszcze trochę musze miec przy sobie)

ale to tylko moje nadzieje. Pamiętajmy, że mod jest w trakcie tworzenia, więc dedal mógł wpisac jakąkolwiek liczbę za jeden pancerz. Mam nadzieję...

Offline Sanvean

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #679 dnia: Marzec 09, 2009, 16:18:17 »
co do dozbrajania, ciekawie by było, gdyby co jakieś 72 h np. wrodzy lordowie, i  nasi również, sobie ulepszali armię, oczywiscie, jakiś % szansy, że coś ulepszą, bo po kilku tygodniach mielibyśmy przesrane ^^

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 142
« Odpowiedź #680 dnia: Marzec 09, 2009, 16:36:43 »
Ceny, które były widoczne na screenie, to testowe 100x cena przedmiotu. Będą inne, na bank. Cena nie będzie maleć, czy rosnąć w zależności od ilości wojska. Będzie stała. Myślę tylko jeszcze, czy dodać skrypt, który tygodniowo podnosiłby koszty o kilka denarów dla jednostek, które miały zakupione dane ulepszenie.

A lordowie już w Native ulepszają własne armie. Nawet jeśli nie zawsze to widać. Chyba że chodzi Ci o takie dozbrajanie, jak ja wspomniałem, czyli dokupowanie nowego ekwipunku. Wtedy - nie, nie będzie takiej możliwości.

Ten temat zamykam i zapraszam do subforum: http://www.mountblade.info/forum/index.php?board=30.0