Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW][3pp_XW] 3 Pułk Piechoty Xięstwa Warszawskiego - Mistrz Polski 2018  (Przeczytany 25982 razy)

Opis tematu: Największy Polski Pułk na scenie Napoleonic Wars

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubal

• Pijus
    • *
    • Piwa: 22
    Odp: [NW][3pp_XW] 3 Pułk Piechoty Xięstwa Warszawskiego
    « Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 03, 2018, 20:03:54 »
    Hubalem to bym się nie chwalił XD

Ja Ciebie nawet nie chciałem do pułku przyjąć.

Raddeo wam tutaj bodaj brakuje.

No nie ładnie panowie. Zapomnieliście o kapitanie kompanii fizylierów 3pp XW. A to zasłużony oficer sztabu.

A tak poza tym to powodzenia życzę. Noście z dumą sztandar trzeciego pułku na kolejnych polach bitew!

Offline Adek

• Tułacz
    • *
    • Piwa: 2
    Odp: [NW][3pp_XW] 3 Pułk Piechoty Xięstwa Warszawskiego - Mistrz Polski 2018
    « Odpowiedź #226 dnia: Wrzesień 11, 2018, 23:58:01 »
    JKM

Online Trojan

• Opój
    • *
    • Piwa: 76
    • Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #227 dnia: Listopad 23, 2018, 12:10:14 »
    Mimo, że trwa rok szkolny/studencki, niektórzy mają stałą pracę... W dniu wczorajszym odnotowaliśmy największą frekwencję od wakacji. Podczas dwóch eventów wystawiliśmy 35 ludzi, warto dodać, iż był to czwartek. Celem tego posta jest pokazanie reszcie sceny, że nadal żyjemy i mamy się dobrze, pewnie jako jeden z niewielu pułków piechoty liniowej.

Korzystając z tej okazji, jeśli ktoś jest zainteresowany wstąpieniem w nasze szeregi proszony jest o dodanie mnie lub Sharpa na steam:

Trojan

Sharpshooter
    « Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2018, 12:31:56 wysłana przez Trojan »

Offline Ejsun

• Pijus
    • *
    • Piwa: 57
    • 7pp to czarny koń tego turnieju
    « Odpowiedź #228 dnia: Listopad 23, 2018, 12:20:49 »
    nadal żyjemy i mamy się dobrze, pewnie jako jedyni z pułków piechoty liniowej.
    Wewe

(click to show/hide)

Offline AKO

• Opój
    • *
    • Piwa: -53
    « Odpowiedź #229 dnia: Listopad 23, 2018, 14:45:39 »
    pewnie jako jeden z niewielu pułków piechoty liniowej.
    +++

#Scena umarła

Offline HayterNaczelny

• Kmieć
    • *
    • Piwa: 0
    « Odpowiedź #230 dnia: Listopad 25, 2018, 22:51:25 »
    Powiedzenia.
    ,,Czy ktoś mi może powiedzieć, która jest godzina i dlaczego jest tak późno? Napisał mi jeden koleś, że dopadła mnie Insomnia, dlatego dzisiaj nie za bardzo tego, bo dopadła mnie Insomnia, kumacie? Insomnia nie będzie tego dzisiaj za bardzo''

Offline Evolusin

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 25
    « Odpowiedź #231 dnia: Grudzień 20, 2018, 17:51:09 »
    Czy legendarny 4 Pułk Piechoty umarł skoro jego członkowie są teraz w 3 Pułku Piechoty Xięstwa Warszawskiego? Nie mają zbytnio tematu na tawernie więc postanowiłem napisać tutaj.

Offline Romanow

• Bibosz
    • *
    • Piwa: 21
    « Odpowiedź #232 dnia: Grudzień 20, 2018, 19:14:17 »
    Wolta przeszła do nas a z piechotą nie wiem co się stało więc możliwe że tak.

Och, jakąż zagadką jest człowiek! (…) I właśnie dlatego pewien myślący jegomość powiedział, że lepiej go jebać niż usiłować zrozumieć..

Online Trojan

• Opój
    • *
    « Odpowiedź #233 dnia: Marzec 02, 2019, 19:30:48 »
    Skład zaktualizowany, niedługo pojawi się post o kolejnej rocznicy naszego pułku.

Offline Eltarek

• Admin Junior
    • Hulaka
    • **
    • Piwa: 250
    • heyyeyaaeyaaaeyaeyaa
    « Odpowiedź #234 dnia: Marzec 02, 2019, 19:53:09 »
    Te rocznice tak lecą jedna po drugiej, dobrze pamiętam jak (niedawno temu, wydawałoby się) celebrowaliście 5-lecie. Niesamowite jak ten czas leci do przodu. Dobrze widzieć, że dalej się trzymacie. Z lekkim wyprzedzeniem, ale całym sercem życzę wytrwałości i przynajmniej sześciu kolejnych lat!
    « Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2019, 19:56:33 wysłana przez Eltarek »
    "To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Online Trojan

• Opój
    • *
    « Odpowiedź #235 dnia: Marzec 02, 2019, 20:35:39 »
    Dziękujemy Eltarek. Jednak w porównaniu do poprzednich rocznic, coraz ciężej idzie utrzymanie się na scenie NW. Graczy jest coraz mniej, a nawet same takie uroczystości cechują się spadkową frekwencją. Na trzeciej rocznicy było nas ponad 70, potem 50, 40 i ciekawe ilu teraz będzie. Aczkolwiek mam pozytywne myśli co do tego.

Online Trojan

• Opój
    • *
    « Odpowiedź #236 dnia: Marzec 04, 2019, 14:33:29 »

Z wielką radością informuje państwa o nadchodzącej szóstej rocznicy powstania Pułku 3-ciego Piechoty na scenie Napoleonic Wars. Z tej okazji zostanie przygotowana uroczystość, która odbędzie się 23 marca o godzinie 19:45. Jak co roku będzie zrobiony przegląd pułku przez obecnego dowódcę, uroczysty apel, a na zakończenie defilada wojskowa. Niestety tym razem komendy nie będą podawane historycznie jak dotychczas, ze względu na zmiany w pułku jakie zaszły w tym roku. Pod koniec są przewidziane różne zabawy typu: Roleplay, karaoke itp.

Serdecznie zapraszamy członków pułku jak i wszystkich weteranów, w szczególności tych co włożyli swój wysiłek dla dobra pułku.

Podpisano
    Dowódca Pułku 3-ciego Piechoty Pułkownik Trojan

Online Trojan

• Opój
    • *
    « Odpowiedź #237 dnia: Marzec 12, 2019, 21:32:15 »
    Wczoraj 3 Pułk Piechoty rozegrał mecz z najlepszym niemieckim regimentem 23rd. Mecz ten odbył się w ramach pucharu Grupy Wyszehradzkiej, więc obie drużyny wystawiły swoje najlepsze składy. Po ciężkiej dla nas pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 3-2 dla naszego sąsiada z Zachodu. Obudziliśmy niczym Orły Wenty i pokonaliśmy przeciwnika 7-3. Bitwa była dla nas bardzo ważnym sprawdzianem przed zbliżającym się pucharem Europy.

(click to show/hide)
    FILMIK Z BITWY
    « Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2019, 21:36:31 wysłana przez Trojan »

Online Trojan

• Opój
    • *
    « Odpowiedź #238 dnia: Kwiecień 06, 2019, 21:21:35 »
    Dzisiaj zaczęliśmy pierwszą edycję całorocznych turniejów na bagnety. Co miesiąc odbywa się jeden turniej gdzie zwycięzca otrzymuje Brązowy medal weterana walki, osoba która zdobędzie najwięcej punktów w ciągu całego roku otrzymuje puchar duelowca roku w 3pp.

Kwietniowy turniej:
    https://challonge.com/pl/mf0y0ezb

I miejsce: Ihikko

II miejsce: Wielkopolanin
    III miejsce: Wołodyjowski
    IV miejsce: Indian

Online Trojan

• Opój
    • *
    « Odpowiedź #239 dnia: Sierpień 30, 2019, 22:31:00 »
    Hej hej,

Jak pewnie wiecie, ostatnio polska scena NW przechodzi ciężki okres. Tak samo dotknęło to 3pp, ze względu na brak konkurencji wyłączyliśmy się praktycznie z działalności na naszym ukochanym module. Jedyne poważne turnieje jakie zagraliśmy było NWWC LB, IVGC oraz EIC. Po tym ostatnim... przestaliśmy grać. Gra nam się znudziła do tego stopnia, że nie było nas może nawet i 4 miesiące na kompetytywnej scenie ogólnej.  Czasami graliśmy jakieś eventy, gdzie jakimś cudem udało nam się uzbierać 15 osób. To było w lipcu, co jest teraz?

Grupa 3pp ma na steam 165 osób, wiadomo że tyle osób nie jest aktywnych... zresztą kto tam to wie. Mimo wszystko byliśmy uważani za największy pułk na scenie co więcej pierwsze miesiące tego roku świadczyły o wysokim poziomie w umiejętnościach ogólnych pułku. Myślę, że to się nie zmieniło, jesteśmy cały czas groźnym graczem, który zaskoczy jak zwykle każdego przeciwnika.
    Moim marzeniem było zrobienie ekipy, która grała by ze sobą wszystko co się da i... udało się. Dosłownie przed chwilą zagraliśmy Gf'a po paru miesiącach nieaktywności. Przyszli wszyscy co mogli, zrobiłem ogłoszenia godzinę przed, przyszło aż 19 ludzi. Dla mnie był to szok, bo umówiłem mecz na max 10 osób.

(click to show/hide)
    Piszę to ze względu na pogłoski, że umarliśmy (pozdrawiam pana płk. Niko). Tak, w sumie mógłbym się zgodzić... nie było nas na scenie. Jednak pułk tworzą ludzie, którzy się znają już kilka lat. Jesteśmy cały czas na scenie, póki nie napiszę postu o rozwiązaniu pułku to proszę nas traktować jako aktywny klan .Tak jak ktoś powiedział, pułk umrze dopiero jak się wszyscy ze sobą pokłócimy.

Na koniec mogę powiedzieć, że gramy teraz w inne gry. Mamy małe ekipy do LoL'a, Army 3, CS'a, Dotę i wiele innych.[/font]

Pozdrawiam,
    Pułkownik Trojan