Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [Star Wars: Zombie Wars] Sesja  (Przeczytany 19434 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline FińskiMenel

• Pijus
    • *
    • Piwa: 11
    • Taki menel.
    Odp: [Star Wars: Zombie Wars] Sesja
    « Odpowiedź #30 dnia: Listopad 12, 2014, 20:54:38 »
    Wasilij

Takie wielkie? Heh ja się nie bawiłem w elektronikę шлюха. Logan popróbuj, bo ja tu nic nie zdziałam. No chyba, że są tak stare, że rozwalę je butem. Mówię niby dla humoru, ale kopię z całej siły, całą powierzchnią stopy, prostopadle w bramę.

Offline Roarino

• Kmieć
    • *
    • Piwa: 1
    « Odpowiedź #31 dnia: Listopad 12, 2014, 20:56:44 »
    Szofer

Podszedłem do drzwi, pomyślałem łatwy zamek do złamania.
    Panowie dajcie hakerowi pracować - powiedziałem pewny siebie, ponieważ jestem profesjonalnym hakerem zabezpieczeń

Offline Aiolos

• BANITA
    • Kmieć
    • *
    • Piwa: 2
    « Odpowiedź #32 dnia: Listopad 12, 2014, 21:03:19 »
    Wszyscy

Stoicie więc przed sporą żelazną bramą o grubości około 0,5m i wymiarach 10x10.
    Wydaje się ona być bardzo solidna, po obu jej stronach w ścianach wydrążone są stanowiska strzelnicze dla podwójnych turbolaserowych wieżyczek ,są one sporej wielkości, w całości z żelbetonu.
    Szofer oraz Logan podchodzą do zamka lecz ten jest bez napięcia i nic z nim zrobić się nie da. Nie widać również żadnych widocznych części mechanicznych bramy, co utrudnia sprawę.
    Lecz może wydać się to zabawne ,ale gdy Wasilij kopie w bramę ta "potężna" brama..... powodując straszny hałas skorodowanego trącego o siebie metalu, nieznacznie przechyla się dolną częścią do wewnątrz tworząc malutką lukę pomiędzy podłożem i końcem bramy, niestety jest ona zbyt mała by ktokolwiek dał radę się przecisnąć....

Offline Roarino

• Kmieć
    • *
    « Odpowiedź #33 dnia: Listopad 12, 2014, 21:06:51 »
    Szofer

Bez napięcia ehh, trzeba spróbować czegoś innego.
    Kopnięcie zadziałało?
    Tylko nieznacząco może jakbyśmy kopali razem?
    Głupi pomysł warto spróbować

Panowie może wszyscy pier****iemy z buta? Luka może się powiększyć.

Offline FińskiMenel

• Pijus
    • *
    • Piwa: 11
    • Taki menel.
    « Odpowiedź #34 dnia: Listopad 12, 2014, 21:10:08 »
    Wasilij

Haha, konstruktor był niezłą  пиздю, skoro zrobił coś tak słabego. Chodźcie wszyscy przepchniemy tę bramę! Mówię po czym biorę się do przewrócenia bramy.

Offline Xander

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 0
    « Odpowiedź #35 dnia: Listopad 12, 2014, 21:34:51 »
    Zaalbar
    Podchodzę do bramy, wydaję z siebie ryk i pcham z całych sił.

( Wydaję mi się, że Wookie podczas wojny raczej nie noszą pancerzy klonów, ale ja tam się na Star Wars nie znam. Poza tym czy w plecaku mam jakieś materiały wybuchowe poza granatami ?? )

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
    • Piwa: 929
    • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
      • datadream2004 コギ花
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #36 dnia: Listopad 12, 2014, 22:38:49 »
    Bramki Hune An'yettu
    -Myślę, że Wookie i Wasilij starcza, by otworzyć bramę. Logan - stań przy ścianie na prawo od drzwi, Szofer - po lewej, reszta za mną, jak zobaczycie jakieś blaszki, to walcie w nie bez rozkazu - rozkazuje, po czym unoszą DC-15S na wysokość ramienia, podpieram rękę trzymającą blaster lewą ręką, by strzał był pewniejszy, po czym staję na wprost wrót.
    Cytat: Boris Johnson
    Cyclists see motorists as tyrannical and uncaring. Motorists believe cyclists are afflicted by a perversion. It is like the tensions between gays and straights in the 1950s.

Offline Aiolos

• BANITA
    • Kmieć
    • *
    « Odpowiedź #37 dnia: Listopad 12, 2014, 22:56:14 »
    Wszyscy

Według rozkazu Brakko ,Zaalbar oraz Wasilij ruszyli do bramy i przygotowali się do jej otwarcia, Logan ustawił się po prawej stronie, Szofer zaś po lewej i wraz z tobą wycelowali w bramę. Zaalbar i Wasilij z całych sił pchnęli bramę, tak jednak stawiła większy opór niż to się mogło wydawać, jednak po chwili wysiłku puściła i po uniesieniu przez Zaalbara i Wasilija na niewielką wysokość ,mechanizm zaskoczył i samoczynnie otworzył ją do końca, wtedy waszym oczom ukazała się jedna wielka ściana ciemności..... w środku panuje taki mrok ,że widzicie jedynie pierwsze dwa metry korytarza skalnego...... wysoki jest na 5m i również tak szeroki, bez latarek niestety się nie obejdzie przynajmniej dopóki nie włączycie głównego generatora. Włączacie więc swoje latarki ,dzięki czemu ukazuje wam się taki widok:

Korytarz ten ciągnie się w dal, nie jesteście jednak w stanie ocenić jak daleko ,z racji limitu zasięgu oświetlenia latarek, zamieszczonych na waszych hełmach. W tym momencie odzywa się komunikator Brakko:
    -Komandor Thire, do jednostki zwiadowczej odbiór!!! Jakie są wasze postępy ?? Przesyłam wam również mapę tych tuneli... jest ona jednak stara i może nie być dokładna.
    Pyta po czym otrzymujesz również mapę tych tuneli sprzed kilku lat.

Wykrzykniki oznaczają stare zawaliska, lub miejsca zagrożone zawaleniem kiedyś, czerwone cyfry to oznaczenia miejsc ,gdzie prawdopodobnie mogą znajdywać się (2) ślady zaginionych żołnierzy, generatory (4) oraz miejsce nadania ostatniego komunikatu (5). Niebieskie zaś to wejścia do kompleksu.

Tak Zaalbarze ,w plecaku znajdują się również 4 miny, i kilogram czegoś podobnego do C4 lub SEMTEXU. Zaś pancerz masz specjalnie przygotowany i zmodyfikowany pod Wookiego.

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
      • datadream2004 コギ花
    « Odpowiedź #38 dnia: Listopad 12, 2014, 23:23:53 »
    Brakko Hune An'yettu
    -Dobra, panowie, ruszamy się w szeregu. Ja idę z przodu, za mną Logan, potem Wasilij i Wookie. Szofer, pilnujesz naszych tyłów - rozkazuję, po czym wchodzę w ciemność, rozjaśnianą jedynie przez światło z hełmów. Zakładając, że weszliśmy w punkcie 1., dochodzimy aż do rumowiska skalnego, po czym analizujemy możliwości przedostania się dalej bez narażania się na śmierć. Jeśli wchodzimy w punkcie 6., wówczas ruszamy do przodu i dokładnie badamy punkt 3., a na skrzyżowaniu tuneli kierujemy się do punktu 5. w pieczarze, z którego wysłano ostatni sygnał.
    « Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2014, 16:02:09 wysłana przez lllew »
    Cyclists see motorists as tyrannical and uncaring. Motorists believe cyclists are afflicted by a perversion. It is like the tensions between gays and straights in the 1950s.

Offline Xander

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 0
    « Odpowiedź #39 dnia: Listopad 12, 2014, 23:39:24 »
    Zaalbar
    Czekam na rozkazy dowódcy.

Offline Roarino

• Kmieć
    • *
    « Odpowiedź #40 dnia: Listopad 13, 2014, 08:00:23 »
    Szofer

Stanąwszy po lewej czekałem na otwarcie bramy.
    Otworzyła się!
    Zobaczyłem dlugi i ciemny tunel nie chce wiedzieć co tam na nas czycha.
    Czekam na rozkazy.

Offline Peterov

• Awanturnik
    • *
    • Piwa: 104
    • Die for the Emperor or die trying
    « Odpowiedź #41 dnia: Listopad 13, 2014, 14:55:44 »
    Logan Gieroy

Wszyscy do środka i zabezpieczyć wejście. Czekać na dalsze rozkazy od dowódcy - wydaję polecenie grupie, po czym zdejmuję hełm( o ile był założony ) i z pytaniem na twarzy czekam na reakcję Brakko

Offline Aiolos

• BANITA
    • Kmieć
    • *
    « Odpowiedź #42 dnia: Listopad 13, 2014, 16:45:32 »
    Wszyscy

Zgodnie z tym co postanowił Brakko ,ruszacie do przodu z punktu nr.1, jeden za drugim pokonujecie metr po metrze ten zaciemniony tunel ,w którym mało co widać.... od czasu do czasu słyszycie jedynie jakieś szmery i uderzające o siebie kamienie. Docieracie do miejsca oznaczonego jako rumowisko ,które zostało oczyszczone ,przez waszych poprzedników ,tak przynajmniej to wygląda ponieważ skały nie zostały wysadzone ,a rozłożone na sporej długości korytarza tworząc jeszcze węższe przejście. Dalsza droga stoi dla was otworem.

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
      • datadream2004 コギ花
    « Odpowiedź #43 dnia: Listopad 13, 2014, 16:50:58 »
    Brakko Hune An'yettu
    Prostuję się nieznacznie, by rozluźnić mięśnie pleców, zmęczone pochylonym marszem w ciemnościach.
    -Panowie, połowa drogi do generatorów za nami. Generatory, według mapy, znajdują się na względnie otwartej przestrzeni, więc jak tylko do nich dotrzemy, Szofer i Logan idą się nimi zająć, Zaalbar idzie pilnować przejścia, które skręca stamtąd na lewo. Wasilij, będziesz pilnował korytarza, którym teraz idziemy, a ja zajmę się tym ze schodami - komenderuję, po czym ruszam dalej w ciemność.

Offline Roarino

• Kmieć
    • *
    « Odpowiedź #44 dnia: Listopad 13, 2014, 17:03:57 »
    Szofer

Generatory tuż tuż pora na małe hakowanie - powiedziałem wchodząc głębiej w ciemność.
    « Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2014, 17:25:02 wysłana przez Roarino »