Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [Star Wars: Zombie Wars] Sesja  (Przeczytany 19284 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aiolos

• BANITA
    • Kmieć
    • *
    • Piwa: 2
    [Star Wars: Zombie Wars] Sesja
    « dnia: Listopad 10, 2014, 18:36:50 »
    AKT I: PRZYCZÓŁEK

Wszyscy

Znajdujecie się na gwiezdnym niszczycielu typu Venator, jednym z ostatnich tego typu okrętów służących Republice w tej czasie wojny. Aktualnie jesteście w swych kwaterach i gracie w pazaaka gdy na całym okręcie rozlega się komunikat.
    -Uwaga załoga, za 10 minut zbiórka w głównym hangarze !!!!!
    Nie czekając od razu zbieracie się, zostawiacie grę i ruszacie na zbiórkę.....
    Na miejsce docieracie jako pierwsi i stajecie w pierwszym szeregu, a gdy tylko wszyscy zbierają się, przychodzi oficer i rozpoczyna mowę.....
    -Witajcie żołnierze, Wiem ,że wielu z was mnie nie zna, Jestem Komandor CC-4477 – "Thire" ,aktualnie jestem głównodowodzącym 501szego Leionu, a krócej mówiąc tego co z niego zostało. Po ostatnich walkach w republice nie wiedzie się najlepiej, dostajemy ciągłe baty od blaszaków i wciąż musimy się cofać ponosząc ogromne straty, widać to na przykładzie naszej jednostki.... z której pozostał jedynie Batalion czyli 800 żołnierzy, nie licząc załogi tego niszczyciela ,na którym się znajdujemy. A teraz przejdę do sedna, otrzymaliśmy misję sprawdzenia co tak na prawdę stało się podczas drugiej bitwy na Geonosis, ponieważ stacjonujący tam od tamtej pory 54 Batalion Garnizonowy, nie zgłasza się i nie utrzymuje kontaktu z Kwaterą Główną, osobiście uważam iż wysłanie w to miejsce nas wszystkich było głupotą, dlatego mam już przygotowany plan działań ,który zostanie wam przekazany poprzez oficerów gdy tylko dotrzemy na orbitę planety. A teraz rozejść się!!

Po tej przemowie gdy wszyscy zaczęli rozchodzić się i wracać do swoich zajęć ,komandor zawołał was do siebie.

-To wy jesteście tymi nowymi zwiadowcami tak ? Mam nadzieję ,że wasze akta nie kłamią i na prawdę jesteście tak dobrzy jak to o was tutaj nabazgrali. Szczerze powiedziawszy to co mówiłem było tylko dla uspokojenia pozostałych, otóż sytuacja jest w praktyce nieco inna, otrzymacie zadanie specjalne oraz niestety na powierzchnię planety początkowo udacie się jedynie wy. Wiem ,że nie macie jeszcze przydzielonych stopni dlatego teraz je otrzymacie. BACZNOŚĆ!!!!!!:
    Dowódcą drużyny w stopniu Sierżanta zostanie Brakko
    Zastępcą w stopniu kaprala Logan Gieroy
    zaś pozostali jako szeregowi.
    Mam nadzieję iż spełnicie swe zadania, a wytyczne otrzymacie gdy dotrzemy na orbitę. Podróż na orbitę planety trwać będzie jeszcze 3 godziny macie więc czas ,aby lepiej się poznać oraz przygotować sprzęt, zalecam więc aby cała drużyna udała się do zbrojowni by go pobrać i czekać na rozkazy. ODMASZEROWAĆ!!!

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
    • Piwa: 923
    • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
      • datadream2004 コギ花
    • Steam ID: Mój status Steam
    Odp: [Star Wars: Zombie Wars] Sesja
    « Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2014, 19:01:05 »
    Brakko Hune An'yettu
    Salutuję, po czym zgodnie z poleceniem Thire'a udaję się w stronę zbrojowni. W drodze staram przypomnieć sobie twarze moich przyszłych podkomendnych. Zdaje się, że jeden był Wookiem... Wookie zwiadowcą, ciekawie...

Offline FińskiMenel

• Pijus
    • *
    • Piwa: 11
    • Taki menel.
    « Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2014, 19:28:07 »
    Wasilij

Heh ten pendrak ma być moim dowódcą? Mój plan zdaje się mieć większe szanse powodzenia niż myślałem. Myślę w głowie, po czym udaję się do zbrojowni po swoją broń. Przyglądam się również moim przyszłym "towarzyszom".

Offline Xander

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 0
    « Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2014, 19:44:31 »
    Zaalbar
    Wydaję radosny skowyt i ruszam w ślad za nowym dowódcą.

Offline Peterov

• Awanturnik
    • *
    • Piwa: 104
    • Die for the Emperor or die trying
    « Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2014, 21:43:31 »
    Logan Gieroy

Potwierdzająco kiwam na polecenia oficera i trzymam się dowódcy.

Offline Aiolos

• BANITA
    • Kmieć
    • *
    « Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2014, 22:45:48 »
    Wszyscy

Zgodnie z zamierzeniem oraz rozkazem udajecie się do zbrojowni aby pobrać z niej swój ekwipunek. Gdy docieracie na miejsce otwieracie drzwi, za którymi siedzi kwatermistrz przy swym "plastikowym" biórku i coś tam spisuje w swoim dzienniku. Jest to człowiek jednak widać ,że z walką również miał do czynienia pomimo swego stanowiska, rozległa blizna na prawym oku, ostrzyżony jak typowy żołnierz na 0, masywnej budowy. Magazyn jest obszerny i wygląda mniej więcej w ten sposób:

Wszędzie jednak widać stojaki na broń ,a na nich ustawione:
    Karabiny DC-15A - Dobre na średni dystans, nie sprawdzają się zbyt dobrze w ciasnych pomieszczeniach ale ich siła ognia powoduje niezły zamęt w szeregach wroga ! Bateria na 100 strzałów.

Szybkostrzelne krótkie pistolety laserowe DC-15S - Krótsza wersja DC-15A, skrócona i ze zwiększoną szybkostrzelnością ,świetnie nadająca się do pomieszczeń lecz tylko na krótki dystans i celność również nieco gorsza niż w przypadku jej pierwowzoru. Bateria starcza na 50 wystrzałów.

Ciężkie Wielolufowe Blastery Laserowe Z6 - Ciężka artyleria wspierająca swą potężną siłą ognia nawet najgorsze sytuacje. Sprawdza się wszędzie choć bardzo szybko wyczerpuje zapas mocy w bateriach. Wali ogniem ciągłym przez około 10sek. po czym należy ją oczywiście wymienić choć ta ,krótka seria to 1000 strzałów w ciągu tych 10 sekund. PRAWDZIWA BESTIA !!!!!!!!

Oprócz nich granaty plazmowe zdolne do unicestwienia 10 droidów na sztukę, zasięg działania to jakieś 5m.

Dodatkowo granatniki doczepiane pod DC-15A, Latarki ,które są na wyposażeniu każdego hełmu oraz dodatkowe do zamontowania zamiast granatnika na karabinie DC-15A oraz DC-15S, dodatkowe baterie do nich, mnóstwo baterii amunicyjnych do broni, Plecaki na dodatkowe zaopatrzenie, apteczki, innymi słowy wszystko co może żołnierzowi być potrzebne.

Gdy jednak próbujecie wejść w głąb i wybrać sobie wyposażenie ,zatrzymuje was kwatermistrz i rzecze:
    -EJ!!!! GDZIE MI TAM !!!!!!!! Tam wejść mogę tylko ja, każdy z osobna musi podać mi swój identyfikator (każdy wymyśla swój numer, same cyfry (6)) ,A potem mówi mi czego potrzebuje.... Z zastrzeżeniem ,że Z6 jest jedynie dla żołnierzy wsparcia ogniowego, a snajperki jedynie dla wprawionych snajperów drużynowych. Reszta może brać co chce oprócz tego co powiedziałem przed chwilą !!!!! A teraz jeszcze raz grzecznie pytam CZEGO TU!!!!!!???????.........

Offline FińskiMenel

• Pijus
    • *
    • Taki menel.
    « Odpowiedź #6 dnia: Listopad 11, 2014, 08:55:20 »
    Wasilij

Z rozkazu Komandora Thire mamy pobrać uzbrojenie. Oto mój identyfikator 396739. Mogę już przejrzeć zabawki?
    Jak tak to dawaj mi tu Karabin DC-15A, pistolet  DC-15S, pancerz, amunicję, plecak i kilka granatów plazmowych.
    Mówiąc to mam nadzieję, że gościu nie wiem iż jestem skazańcem i nie da mi pancerza z emblematem czaszki co ułatwi mój plan.
    « Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2014, 15:41:49 wysłana przez FińskiMenel »

Offline Xander

• Moczymorda
    • *
    « Odpowiedź #7 dnia: Listopad 11, 2014, 11:15:12 »
    Zaalbar
    Podchodzę do kwatermistrza i mówię w dialekcie shyriiwooka:
    - Mój identyfikator 690939, saper. - Mam nadzieję że ten jegomość mnie zrozumie i wyda mi odpowiedni sprzęt.

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
      • datadream2004 コギ花
    « Odpowiedź #8 dnia: Listopad 11, 2014, 12:56:27 »
    Brakko Hune An'yettu
    -TC-147648, snajper w stopniu sierżanta. Poproszę snajperkę DC-15x, DC-15S, pancerz, hełm i plecak - odpowiadam kwatermistrzowi.

Offline Peterov

• Awanturnik
    • *
    • Piwa: 104
    • Die for the Emperor or die trying
    « Odpowiedź #9 dnia: Listopad 11, 2014, 14:35:52 »
    Logan Gieroy

Podchodzę do kwatermistrza i mówię.
    Kapral Logan Gieroy numer identyfikacyjny 666666. Podajcie mi żołnieżu:
    Z6
    DC-15S
    Plecak
    4 granaty

Tyle amunicji do Z6 ile pomieści plecak  i 2 zapasowe magazynki do DC-15S
    a.. i jeszcze jedno, dajcie mi Pancerz ARC oraz stosowny hełm z latarką, oraz jakieś urządzenie do łączenia się z dowództwem.

Offline Aiolos

• BANITA
    • Kmieć
    • *
    « Odpowiedź #10 dnia: Listopad 11, 2014, 15:23:32 »
    Wszyscy

Kwatermistrz po dokładnym sprawdzeniu waszych identyfikatorów, wie o was już wszystko i wydaje wam wszelkie niezbędne rzeczy:

Logan Gieroy
    -Z6 + 10 baterii
    -DC-15S + 2 baterie
    -Plecak (wyładowany granatami oraz powyższymi bateriami)
    Ponadto zwraca się do ciebie.... Żołnierzu gdzieś ty się K***a podziewał na szkoleniu ? Nie wiesz ,że wszystkie niezbędne komunikatory oraz systemy są zawarte w pancerzu jaki otrzymasz ? Wszyscy otrzymacie pancerze ARC zgodnie z zaleceniem komandora.....

Brakko Hune An'yettu
    -Blaster Snajperski DC-15X + 4 baterie
    -DC-15S + 6 baterii,
    -Plecak oraz pancerz,

Zaalbar
    -DC-15A + 10 baterii,
    -4 granaty,
    -Plecak i pancerz,

Karl
    -DC-15A + 6 baterii,
    -DC-15S + 4 baterie,
    -4 granaty,
    -Pancerz z wybitym na stałe oznaczeniem czaszki na lewej części klatki piersiowej oraz prawym ramieniu, oraz plecak również z takim oznaczeniem na środku,

Szofer
    -Blaster DC-15S + 10 baterii,
    -4 Granaty,
    -Pancerz i plecak,

-No to teraz macie swój sprzęt więc mam nadzieję ,że dacie mi w reszcie spokój.... Aha wszyscy otrzymaliście pancerze

DBAJCIE O NIE BO TO JEDYNE JAKIE NAM POZOSTAŁY !!!!! Naprawą i malowaniami zajmujecie się osobiście!!!!!!!

Offline FińskiMenel

• Pijus
    • *
    • Taki menel.
    « Odpowiedź #11 dnia: Listopad 11, 2014, 15:52:48 »
    //Nie Karl tylko Wasilij xdd pomyliły mi się sesje.

Wasilij

Cholera. Klnę pod nosem. Idę do kantyny, aby posilić się przed wyruszeniem.

Offline Roarino

• Kmieć
    • *
    • Piwa: 1
    « Odpowiedź #12 dnia: Listopad 11, 2014, 16:19:46 »
    Szofer

Szkoda że nie mogłem przynieść swojego uzbrojenia - Mruczy pod nosem idąc po posiłek

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
      • datadream2004 コギ花
    « Odpowiedź #13 dnia: Listopad 11, 2014, 16:33:44 »
    Brakko Hune An'yettu
    Wychodzę ze zbrojowni, po czym udaję się do kantyny. Tam spożywam jedzenie i przeglądam dane na temat Geonosis, jeśli są dla mnie dostępne jakieś dane na temat szykowanej operacji, również je przeglądam. Następnie udaję się na krótki spoczynek, ponieważ nie zostanie na niego zapewne zbyt dużo czasu.

Offline Xander

• Moczymorda
    • *
    « Odpowiedź #14 dnia: Listopad 11, 2014, 16:57:49 »
    Zaalbar
    Udaję się do kantyny gdzie spożywam jedzenie. Następnie udaję się na spoczynek.