Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [Alternate Crusades] Sesja  (Przeczytany 35418 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lwie Serce

• Utracjusz
    • *
    • Piwa: 66
    Odp: [Alternate Crusades] Sesja
    « Odpowiedź #270 dnia: Listopad 17, 2014, 16:03:51 »
    Barisan de Moulins
    Walcząc staram się wyprowadzać szybkie uderzenia mieczem z góry, znad tarczy, cały czas się nią zasłaniając jak i reszta oddziału. Chcę zepchnąć saracenów aż za oddziały Jana, by połączyć siły i skuteczniej atakować.

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
    • Piwa: 923
    • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
      • datadream2004 コギ花
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #271 dnia: Listopad 17, 2014, 16:53:49 »
    Jan z Czarnkowa
    Cały czas zasłaniam się tarczą, wyprowadzam szybkie sztychy z pozycji alber, raz na jakiś czas, jeśli mam możliwość, szybką ballastierą rozcinam klatki piersiowe i głowy przeciwników. Jeśli widzę, że gdzieś linia moich żołnierzy jest szczególnie cienka, w miarę możliwości jakie mam podczas walki, staram przesunąć się w tamto miejsce, i tam napierać na atakujących.

Offline Xander

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 0
    « Odpowiedź #272 dnia: Listopad 18, 2014, 15:37:33 »
    Krzysztof Potocki
    Kontynuuje obronę, wydając rozkazy obrońcom, aby cofnęli się i przegrupowali, włączając do walki w pierwszej linii tych wojowników, którzy stali w tylnych szeregach dając szansę na odpoczynek tym co walczyli z przodu

Offline Aiolos

• BANITA
    • Kmieć
    • *
    • Piwa: 2
    « Odpowiedź #273 dnia: Listopad 18, 2014, 17:23:52 »
    AKT II:OBLĘŻONA TWIERDZA

SZTURM

Walczycie już od dobrych dwudziestu minut i wszystko zdaje się iść po dobrej myśli, Krzysztof skutecznie broni portu przed atakami ,dzięki swej taktyce wymienności pierwszej linii, ponosi on jednak ciężkie straty i nie wiadomo jak długo jeszcze zdoła się bronić tak skutecznie jak do tej pory..... Jan wciąż wycina wraz ze swoim oddziałem saracenów ,tuż przed liniami Barisana, który to jest już praktycznie za jego plecami, oboje łączą szyki i wspólnie zaczynają wypierać saracenów ,z kończącej się już alei prowadzącej do zamku, zostawiając za sobą mnóstwo zabitych wrogów, są już jednak poza zasięgiem ostrzału łuczników ich wspierających dowodzonych przez Jusufa.
    Jan oraz Barisan ,połączyli siły lecz teraz to ludzie Barisana wzięli na siebie większy ciężar walki, pozwalając tym samym Janowi oraz jego żołnierzom odpocząć za jego liniami..... Docieracie w tym momencie do bramy stanowiącej jedyne wejście przez mury zamkowe do głównego grodu, w którym się znajdujecie. Przepychacie ostatnich Saracenów za tę bramę i udostępniacie wejście łucznikom na te mury, którzy teraz mogą razić z góry ,przeciwnika pod nią, następnie zamykacie na jakiś czas bramę by odpocząć i przygotować się do wyparcia wroga z pozostałych części twierdzy. Nie wiecie jednak nadal ,gdzie znajduje się Karl, czyżby ten szalony skandynaw zagnał się w swym szale bojowym tak daleko ?.....

Offline FińskiMenel

• Pijus
    • *
    • Piwa: 11
    • Taki menel.
    « Odpowiedź #274 dnia: Listopad 18, 2014, 17:36:44 »
    Karl

Nie wie gdzie jest. Dalej walczy.

Offline Claudie

• Corleone
    • Krzyżowiec