Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Nova Aetas  (Przeczytany 43337 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NATjonal

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 10
Odp: Nova Aetas
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 16, 2018, 22:58:36 »
Dzięki. Nie wiem jak wy ale trochę większe oczekiwania miałem co do tego moda, zły nie jest, bardzo rozbudowany ale miejscami aż za bardzo. Zbieranie surowców trwa wieki, awans do klasy społecznej też, a jeśli ktoś jest nastawiony na walkę to zanim zostanie wasalem nie za bardzo ma co robić, a lecieć na początku gry na inne królestwa samemu to bez sensu. Liczyłem też ze sobie powalczę jednostkami z bronią palną a okazuję się że trochę to trwa nim się one pojawią. Z grafiką też różnie, bardzo ładne nowe scenerie i duża ich ilość, ale tekstury broni, zbroi, planszy na których walczymy sporo ładniejsze ma 1257AD który jest dużo starszym modem. Czuję że pewnie jeszcze do niego wrócę ale chwilowo poszukam czegoś innego.

To na pewno nie mod gdzie możesz po 50 dniach lecieć podbijać świat. Mod ma stawiać na realizm to zdobycie tytułu szlachcica w miesiąc to jednak nie jest normalne.

Offline LLares111

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 27, 2018, 19:36:42 »
Mam problem z modyfikacją. Średnio, po jakichś 180 dniach zaczyna mi wywalać errory:
"SCRIPT ERROR ON OPCODE 1608: Invalid Party ID: 511; LINE NO: 53:
At Simple trigger trigger no: 104.
At Simple trigger trigger no: 104."

Gry mi niby nie wywala, ale co kilka sekund się powtarza, co zapycha mi cały dziennik i mocno irytuje. Wersję gry mam 1.173. Miał ktoś już taki problem i zna rozwiązanie?

Offline esta12

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 15, 2018, 17:00:48 »
Kurcze, ja z kolei mam taką małą prośbę i pytanie za razem :P Czy mógłby ktoś uaktualnić na stronie pierwszej aktualną wersje tego moda. No i jakby dało radę wkleić link do pobrania (dla przyszłych czytelników). Gdyby nie to że mam nawyk czytania wszystkich komentarzy przed pobraniem jakiegoś moda, to byłbym święcie przekonany że najnowsza wersja to 2.0 :P

Offline Laalaa

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 108
  • Tumulec Kamil Adrian
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwiec 15, 2018, 17:34:23 »
POTENCJAlnie najlepszy kreator wątków (zaraz po Veinrusie)
"Liczyć zwycięstwo przez walkower jako realną siłę drużyny jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem."~Kradus

Offline esta12

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 15, 2018, 18:00:19 »
@Laalaa Dzięki, ale źle mnie zrozumiałeś ;) Chodziło mi bardziej o to żeby w pierwszym poście na stronie nr 1, zaktualizować link do najnowszej wersji. Gdyż tam, ciągle jako najnowsza wersja widnieje jedynie wersja 2.0, :P Nie każdy sprawdza każdą stronę wątku i może nie wiedzieć że jest jakaś nowsza wersja :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2018, 18:01:55 wysłana przez esta12 »

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Towarzysz
  • *
  • Piwa: 890
  • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwiec 20, 2018, 23:24:27 »
Milczmen/AdamOr od dawna nie zagląda na nasze forum. Najprościej byłoby poprosić o to któregoś z funkcyjnych.

Offline SirNathaniel

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 07, 2019, 13:52:14 »
Chciałbym się zabrać za tłumaczenie tego moda. Stąd moja prośba czy forum mogłoby dodać projekt na transifex?

Offline Szynsz

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 15, 2019, 18:32:33 »
Hej, robię któreś z kolei podejście do tego moda i mam kilka pytań:

1. Jak zwiększyć relacje z lordem inaczej niż robiąc zadania od nich? Nie jestem nawet wasalem żadnego króla i nie mam żadnych włości poza farmą i kolonią.

2. Mam problem z kolonią, kiedy buduje pierwszy dom, moja maksymalna ilośc mieszkańców wynosi 0/-5 co jest nie tak?

Dodam że gram na wersji pobranej ze steam workshop