Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: King's Bounty: The Legend  (Przeczytany 1294 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kosiciel

• Pijus
  • *
  • Piwa: 0
King's Bounty: The Legend
« dnia: Listopad 26, 2008, 00:19:35 »
Kultowy następca kultowego tytułu. Niesamowicie wciągająca gra. Bardzo dopracowana, miła dla oka i ucha, a przy tym niewymagająca potężnego sprzętu (z jaką grą nasuwa się skojarzenie? :) Napiszę tak - zainstalowałem, zagrałem i parę dni nie istniałem dla świata. Gdyby nie M&B, pewnie przechodziłbym grę po raz trzeci na Impossible. A już w pierwszym kwartale przyszłego roku pojawi się dodatek! Wszystkim fanom pierwowzoru, "hirołsów", taktyki - polecam w ciemno. Gra jest naprawdę dopracowana i daje dużo radości. Można się tylko przyczepić o losowe generowanie przedmiotów i większości jednostek oraz supremację maga, ale to szukanei dziury w całym. Chętnie poznam Wasze opinie o tym tytule.
..:: KOSICIEL ::..

Offline Pifcio

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 4
Odp: King's Bounty: The Legend
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2008, 14:25:28 »
Powiem tak....naprawde próbowałem grać w tego typu gry, ale za każdym razem rezygnowałem po około godziny czasu, dawałem im szanse:) dla mnie king's bounty i temu podobne herosi to jedna wielka porażka...oczywiście to jest moje zdanie, więc prosze nie interpretować w sposób negatywny...

Offline Kosiciel

• Pijus
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2008, 15:55:48 »
Ale KB to nie Heroes, uwierz mi :)
..:: KOSICIEL ::..

Offline Kasparus

• Pijus
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2009, 16:28:06 »
Witajcie. Pisałem z tym problemem na forum KB, ale nie wiem, czy te rozwiązania coś pomogą... :( więc spróbuję tu. Może jest jakiś spec, który mi pomoże. Zainteresowanych odsyłam tu (mam nadzieję, że to nie jakaś kryptoreklama.... :D

http://kingsbounty.pl/forum/index.php/topic,479.msg2854.html#new

Offline proud

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 16, 2009, 16:34:58 »
Ja wiem co to jest:) Mam tak samo jeśli temperatura kart graficznej, albo procesora przekroczy jakiś tam limit. Jest to niestety denerwujące, a sam limit jest tak głupio ustawiony, że przy 75 stopniach na karcie i 45 na procku mi się ten efekt włącza, a przecież karta może mieć do 90 stopni bez żadnych obaw o uszkodzenie. Nie wiem ja to ignoruję:) Bo żadnego sposobu na usunięcie nie znalazlem, nawet w BIOS'ie wybierając "IGNORE", prze poziomie temperatur.

P.S. Ściągnij sobie Everest i sprawdź jakie Ci temperatury pokazuje.