Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Ogólny wątek do pytań i dyskusji o modach  (Przeczytany 9160 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline WerewolfT16

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 1
Odp: Ogólny wątek do pytań i dyskusji o modach
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 29, 2014, 15:42:36 »
Witam. Otóz pogralem troche w Warbanda na steamie, fajna gra. Brakuje mi troche wątku fabularnego oraz nielosowych zadan, aczkolwiek gra bardzo fajna.

Ponoc wlasnie te dwa bledy (wedlug mnie) są poprawiane w Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola. Dzis zakupilem na CDP.PL za 14zł, zainstalowalem, jeszcze nie wlaczalem.

Chcialem się Was, drodzy uzytkownicy, zapytac oraz prosic o rade - jakie mody istnieją do Mount and Blade: Ogniem i Mieczem - Dzikie Pola oraz jakie Wy polecacie.

Pozdrawiam.

Offline Asmodean

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 13, 2014, 10:35:24 »
Witajcie, szukam moda do 143 który wprowadzał by np takie drobnostki z Warbanda, jak turnieje, możliwość małżenstwa, nowe jednostki jak i itemki, może jakieś misje nowe i wydarzenia. Jest coś takiego co w ten sposób może odświeżyć OiM?

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Towarzysz
  • *
  • Piwa: 859
  • PodPułkownik 1ppS
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 13, 2014, 10:47:46 »
Witajcie, szukam moda do 143 który wprowadzał by np takie drobnostki z Warbanda, jak turnieje, możliwość małżenstwa. Jest coś takiego co w ten sposób może odświeżyć OiM?
Nie. OiM ma inne założenia niż WB (przez co jest IMO słabszy), dlatego w zamian za ograniczoną sandboxowość dostaliśmy fabułę. Co do pozostałych rzeczy: tak czy inaczej, polecam GESIA Mod Pack i WFAS Enhacement Mod.
Do Legii jak ulał pasuje powiedzenie „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Ilu skrzydłowych miało być lepszych od Michała Kucharczyka? Wszyscy. Żaden nie był, dlatego nie sprzedawajmy „Kuchego” dopóki nie przyjdzie ktoś naprawdę lepszy. ~Aleksandar Vukovic, 2k17

Offline Asmodean

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 13, 2014, 11:04:26 »
Dziękuje za odpowiedź, zawsze wolałem OiM choć jednak brakowało mi wielu rzeczy z Warbanda. Pozostaje sprawdzić mody które podlinkowałeś.

Offline Magnat

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 07, 2015, 12:19:45 »
Które z modów z tego działu działają na OiM w wersji 1.017? Istnieją jakieś modyfikacje dodające nowe animacje(coś na wzór Warbanda) do Oim 1.017?

Jeżeli nie, to czy mógłby ktoś wytłumaczyć mi jak podmienić animacje z OiM na te z DP?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2015, 13:06:29 wysłana przez Magnat »

Offline Shevlov

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 27, 2016, 19:22:34 »
Witam
Szukam niewielkiego moda poprawiającego odgłosy wystrzałów oraz wygląd dymu.

Offline Hrabia_Johann

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 11
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 08, 2019, 10:07:35 »
Dzień dobry wszystkim, mam pytanie na temat zulu mod. Czy zostaną dodani Burowie? Albo czy jest modyfikacja do tego moda dodająca inne frakcje w tym Burów. Bardzo proszę o odpowiedź.
"Kto żyje ze zwalczania wroga, zainteresowany jest tym, by wróg istniał jak najdłużej".

autor:
(click to show/hide)
(click to show/hide)