Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW] The Anglo Zulu War  (Przeczytany 4059 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michx

• Kmieć
    • *
    • Piwa: 0
    [NW] The Anglo Zulu War
    « dnia: Lipiec 29, 2013, 00:46:11 »
    The Anglo Zulu war
    Anglo Zulu war to mod przenoszący nas w czasy wojny brytyjsko-zuluskiej.W grze możemy wcielić się w żołnierza Brytyjskiego lub w Bitnego Wojownika Zuluskiego uzbrojonego w tarcze i włócznie. Mod próbuje jak najlepiej odzwierciedlić właśnie ten konflikt. Gram w moda od dłuższego czasu i powiem że jest bardzo dobry. Jeszcze nie spotkałem żadnego Polaka ale mam nadzieję że jacyś się znajdą ;) Oczywiście są 2 frakcje czyli Zulusi i Brytyjczycy, najczęściej gra się Brytyjczykami przeciwko 5 (lub więcej) krotnej armii bezmózgich botów, choć często Zulusami też się pogra. Modele bardzo ładne wszystko na miejscu a broń działa Tak jak powinna. Wiem że się powtarzam ale polecam wam moda. Dla zachęty trochę sreenerów:
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    Przy okazji powiem że mod jest już w wersji 0.4 jednak nie gra w niego (niestety) dużo Graczy.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2014, 01:18:54 wysłana przez Michx »

Offline Milczmen

• Utracjusz
    • *
    • Piwa: 94
    • True North!
    Odp: [NW] The Anglo Zulu War
    « Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2014, 11:39:18 »
    Podbijam temat dla kilku informacji, po pierwsze ta wersja jest ostateczną, twórcy nie kontynuują pracy nad nim.  Cały czas stoi kilka serwerów na ten mod i wieczorami gra kilka osób. Po trzecie warto, aby więcej osób zainteresowało się modem ponieważ tak jak jest w tutejszym opisie mod jest godny polecenia i dziwi mnie tak małe zainteresowanie modem :)

Offline Milczmen

• Utracjusz
    • *
    • Piwa: 94
    • True North!
    « Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2014, 11:23:19 »
    Twórcy wrócili do pracy i w przyszłości zmienią nazwę modu na Victoria's Colonial Wars: Anglo-Sudan War/Zulu. Będą dwie frakje brytyjskie: rta z wojny z Zulusami i taz wojny z Mahdistami. Oczywiście frakcja Mahdistów też będzie. Mają być nowe mapy, sceny, skrzynki z amunicją, zakładane bagnety, sprint dla Zulusów i wielbłądy. Oczywiście cały czas to będzie mod tylko pod multiplayer i bd potrzebował NW do działania. Będą też zmiany w już obecnych frakcjach, a w dalekiej przyszłości mają też być Afgańczycy z drugiej wojny afgańskiej. Link do tematu na FSE: http://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=11373.0

Offline Hrabia_Johann

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 11
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2019, 17:32:25 »
    Dzień dobry wszystkim, mam pytanie na temat zulu mod. Czy zostaną dodani Burowie? Albo czy jest modyfikacja do tego moda dodająca inne frakcje w tym Burów. Bardzo proszę o odpowiedź.
    "Kto żyje ze zwalczania wroga, zainteresowany jest tym, by wróg istniał jak najdłużej".

autor:
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)

Offline Blue Wing

• Pielgrzym
    • *
    • Piwa: 2
    • Były Admirał 1 Batalionu Morskiej Piechoty
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #4 dnia: Listopad 26, 2019, 09:05:07 »
    Raczej Johan nikt nie wie na tawernie o aktualizacjach modyfikacji