Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord  (Przeczytany 197638 razy)

Opis tematu:

DafZwanyKarpiem i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Laalaa

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 108
  • Tumulec Kamil Adrian
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord
« Odpowiedź #1170 dnia: Marzec 30, 2019, 12:28:10 »
Podobno w następnym blogu mają podać dokładną datę premiery zamkniętej bety.
POTENCJAlnie najlepszy kreator wątków (zaraz po Veinrusie)
"Liczyć zwycięstwo przez walkower jako realną siłę drużyny jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem."~Kradus

Offline Dyktator

• Administrator
  • Krzyżowiec
  • Piwa: 893
« Odpowiedź #1171 dnia: Marzec 30, 2019, 13:59:40 »

Nie podali, w któym blogu. Napisali, że szczegóły bety podadzą w kolejnych blogach, więc mogą to zrobić zarówno za tydzień, jak i za rok ;)

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 53
« Odpowiedź #1172 dnia: Marzec 30, 2019, 22:03:01 »
Fakt, że w ogóle podejmują temat jest dość znaczący bym powiedział. Do teraz kompletnie milczeli w tej kwestii.

Offline Yahoo

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #1173 dnia: Marzec 31, 2019, 19:16:07 »
Gdzie to jest napisane?

Offline pat25

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 3
Alea iacta est

Offline Dyktator

• Administrator
  • Krzyżowiec
« Odpowiedź #1175 dnia: Marzec 31, 2019, 22:51:03 »
Np tutaj

Nie ma tam ani słowa o tym, że ogloszą betę w następnym blogu. Nie ma też ani słowa o tym w ich devblogu. Napisali, że zrobią to w "upcoming blogs", zwracam tu uwagę na liczbę mnogą. Przewinęlo mi się przy okazji mnóstwo wiadomości, że "za tydzień rusza beta Bannerlorda omg!!!". Może ruszy za tydzień, a może za kilka miesięcy lub jeszcze później. Napisali tylko, że ogłoszą to w przyszłości. Reszte dopowiedziały osoby, którym nie za dobrze idzie tłumaczenie z języka angielskiego.

Offline Lazybones

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #1176 dnia: Maj 28, 2019, 11:52:48 »
Mega śmieszy mnie to, że zaraz zostanie zapowiedziana nowa generacja konsol. Zatem stworzenie Bannerlorda zajmuje więcej niż trwa cała generacja konsol.

Bannerlord został zapowiedziany w 2012 roku.
Przykładowo Xbox One został przedstawiony w 2013 roku.

Za chwilę zostaną przedstawione nowe generacje konsol, które już prawdopodobnie w przyszłym roku wyjdą do sprzedaży.

Według mnie, taleworlds to przegrywy stulecia.

Teraz albo wydać grę na obecnej generacji i zarobić mniej, albo przeprogramować grę na nową generację i zarobić więcej, ale pojawia się pytanie czy ta banda nieudaczników jest w stanie to zrobić. :D

Offline Garedyr

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 75
  • fear the bonerlords
« Odpowiedź #1177 dnia: Maj 28, 2019, 13:17:12 »
Mega śmieszy mnie to, że zaraz zostanie zapowiedziana nowa generacja konsol. Zatem stworzenie Bannerlorda zajmuje więcej niż trwa cała generacja konsol.

Bannerlord został zapowiedziany w 2012 roku.
Przykładowo Xbox One został przedstawiony w 2013 roku.

Za chwilę zostaną przedstawione nowe generacje konsol, które już prawdopodobnie w przyszłym roku wyjdą do sprzedaży.

Według mnie, taleworlds to przegrywy stulecia.

Teraz albo wydać grę na obecnej generacji i zarobić mniej, albo przeprogramować grę na nową generację i zarobić więcej, ale pojawia się pytanie czy ta banda nieudaczników jest w stanie to zrobić. :D

Konsole pewnie i tak tytuł dostaną dopiero jakiś czas po premierze (lub przynajmniej czegoś w rodzaju early access, nie bety MP) na PC.
Jako były Tawerniany WróżbitaTM mogę zdradzić, że premiery przed rokiem 2022 nie przewiduję. Zamkniętej bety MP przed drugim kwartałem roku 2020 także nie wyczuwam.

"Szukaj po omacku ch*ja w cieście" ~Prußak
"Jakbym miał pasztet to bym zjadł kanapkę z pasztetem ale nie mam chleba" ~Mat Berserker
"Bieg na kilometr w ramach biegania, to jak picie piwa bezalkoholowego w ramach picia alkoholu" ~Dyktator

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Towarzysz
  • *
  • Piwa: 890
  • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #1178 dnia: Maj 29, 2019, 23:16:36 »
Pierwsze słyszę o tym, żeby ktoś był Tawernianym WróżbitąTM. Poza Octavianem naturalnie, przewidział popularność dziwnych karcianek przed Heartstonem.

Offline Mikimak

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 5
« Odpowiedź #1179 dnia: Maj 29, 2019, 23:24:33 »
Cytat: Dev Blog 02/05/19
W przyszłych blogach powiemy Wam więcej o tym, czego możecie się spodziewać na Gamescomie, a także omówimy nasze plany dotyczące nadchodzącej bety. Ale na tę chwilę dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tej krótkiej aktualizacji!
Cytat: Dev Blog 16/05/19
Ostatnio testy rozgrywki dla wielu graczy zajmują większość mojego czasu. Jak już ogłosiliśmy, szykujemy się do wypuszczenia bety, zatem ciężko pracujemy, aby zaprezentować grę w najlepszy możliwy sposób.
Cytat: Dev Blog 23/05/19
Jako że beta trybu wieloosobowego Bannerlorda zbliża się wielkimi krokami, pomyśleliśmy, że to dobry moment, aby omówić jeden z emocjonujących trybów gry: Tryb Kapitana.

W blogach coraz częściej piszą o becie, więc myślę, że zostanie ogłoszona/wystartuje podczas tegorocznego Gamescomu.

Z tego co wiem, nowe konsole mają obsługiwać kompatybilność wsteczną, a więc dostosowanie gry pod nową generację raczej nie będzie większym problemem.

Offline Zwiadowca

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #1180 dnia: Czerwiec 01, 2019, 01:17:26 »
Czy ktos tu się wg zastanawia nad przejsciem z PC na konsole? Uwielbiam grac na konsoli i jest to mega wygodne w wiekszosci gier ale jednak w MB zawsze gralem na pc - lepsze sterowanie w czasie walki w zwarciu a szczegolnie łukiem. Nie wiem czy na padzie to bedzie to samo :/

Offline Hubtus

• Moderator
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 171
« Odpowiedź #1181 dnia: Czerwiec 01, 2019, 23:47:44 »
Ciężko powiedzieć jak to rozwiąże TW. Do tej pory na targach dostępny był Bannerlord tylko na pecetach, ale wraz z nadejściem bety zapewne rozwikła się ta zagadka.

Offline Eltarek

• Moderator Globalny
  • Hulaka
  • **
  • Piwa: 228
« Odpowiedź #1182 dnia: Czerwiec 02, 2019, 11:24:03 »
Właściwie ta zagadka została rozwikłana już z rok temu. Jeśli chcesz pograć w Bannerlorda na konsoli, muszę Cię rozczarować. W dniu premiery Bannerlord będzie dostępny tylko na PC, a TaleWorlds nie planuje obecnie dostosowywania gry pod konsole. Po premierze mają niby coś myśleć na ten temat, ale nic pewnego w tym temacie nie mamy. Poza tym, że trochę sobie poczekasz xd
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline Aharo

• Moderator Globalny
  • Awanturnik
  • **
  • Piwa: 58
« Odpowiedź #1183 dnia: Sierpień 02, 2019, 06:29:28 »
Czysty gameplay z trybu skirmish z obecnej wersji beta gry:

https://youtu.be/xJ7SCHZWevI

Offline Dyktator

• Administrator
  • Krzyżowiec
« Odpowiedź #1184 dnia: Sierpień 02, 2019, 10:22:58 »
To wyżej to tryb rankingowy do Bannerlorda (jeden z dwóch). Dla ułatwienia opiszę krótko, co widzimy na filmie.

Generalnie od początku rundy są zrespione 3 flagi (A, B i C), z czego pod koniec znikają dwie losowe. Drużyny muszą je przejmować, by zdobywać morale (te gwiazdki pod licznikiem czasu). Jak drużyny posiadają tyle samo flag, to morale stoją w miejscu (lub jak ich nie posiadają). Gdy jednak jedna drużyna zaczyna kontrolować więcej flag, to zaczyna zyskiwać morale, a druga drużyna je wytraca (im większa różnica liczby posiadanych flag, tym szybciej). Gdy morale drużyny spadną do zera, wówczas automatycznie ona przegrywa rundę (na filmie stało się do przy wyniku 2:2 oraz 3:2). A gra się ft3 (czyli kto pierwszy wygra 3 rundy).

Drugim sposobem na wygranie rundy jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników. Jednak ne wystarczy zabić ich raz (co byłoby łatwe, bo to maksymalnie 6v6), ponieważ można się respić tak długo, aż ma się na to pieniądze (każda jednostka ma swoją cenę i gotowy set ekwipunku, tego się nie wybiera już, można go tylko modyfikować perkami, jak na filmie u wybranego przez Calluma łucznika: dodatkowe strzały, czy inny miecz dwuręczny).

Ranking w grze jest ustawiony według punktów, który jest składową zabójstw, asyst i zdobywania flag.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2019, 15:55:14 wysłana przez Dyktator »