Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Mercenaries Mod  (Przeczytany 16208 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloomy

• Gawędziarz
    • *
    • Piwa: 8
    Odp: Mercenaries Mod
    « Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 28, 2013, 12:00:39 »
    Zostałem Kapitanem i jak myślicie kiedy używać tego Horna :)

@EDIT
    Dobra jestem dalej tym kapitanem i zauważyłem, że nie warto używać tego Horna. Na łuczniku jak gram to nie chcę slota zwalniać a na piechocie(na której rzadko gram) zauważyłem, że dużej zmiany nie ma w dostawaniu golda :)

Netoman już ukończyłem swojego chara i tak jak mi polecałeś nie dołączam do żadnych klanów. Mogę sobie teraz wybrać klan bo prawie wszystkie mnie zaprosiły. Tylko pytaniem jest: Co daje mi klan? Zauważyłem, że niektóre grają CW, a co mi to da poza tym?

Nic :P Niektóre klany wspierają członków i im przesyłają golda, ale to raczej jest rzadki ewenement.

Offline Netoman

• Bajkopisarz
    • Rybałt
    • *
    • Piwa: 162
    « Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 05, 2013, 15:00:28 »
    Ach, dopiero zauważyłem, wybacz.
    Korzyść z posiadania klanu jest taka, że masz z kim pograć, oraz dostajesz dodatkowy gold jeśli twoja frakcja wygra rundę gdy są w niej inni członkowie klanu.
    Ja battlehorna używałem tylko na Ciężkim 2h i na konnym (co zresztą widać na screenach w pierwszym poście), czasem na średnim 2h kosztem jednego handgunna.

Offline Habrak

• Pijus
    • *
    • Piwa: 12
    « Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 31, 2013, 11:11:57 »
    Modyfikacja jest wciąż bardzo popuralna, miło też widzieć wielu polaków grających w "Merca", a także nowy polski klan "Sand Army". Wszystkich chętnych do gry zapraszam na TS Tawerny, a na stronie rejestrujcie się tutaj - http://www.mbmerc.com/?recruiter=3155
    Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.

Offline Cygan.

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 13
    « Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 22, 2016, 14:23:28 »
    Ej mam problem co mam zrobić aby grać w mecernaries? Pobrałem moda zarejestrowałem się na stronie stworzyłem postać, Kiedy dołączam do serwera i wybieram jednostkę to nie mogę wybrać mojej postaci.
    Mam warbanda wersja 1.168